Beyoğlu Tıkanıklık Açma

Ev tesisatlarında sürekli olarak doğal veya insan kaynaklı olmak üzere tıkanmalar yaşanmaktadır. İstanbul Beyoğlu ilçesinde gider ve tesisat açma konusunda hizmet veren birçok kuruluş var fakat bu oldukça dikkat edilmesi gereken hassas bir konudur. tıkanıklık açma işinde işe bireysel olarak el atmadan önce profesyonel olarak yardım almak gereklidir.

Tıkanıklık Açmada Son Teknoloji

Ersoylar tesisat olarak kurulduğumuz 1995 yılında bu yana Beyoğlu ve İstanbul’un birçok semtinde hizmet vermekteyiz. Yıllardır işimizde edindiğimiz tecrübe ve birikim ile sizlere en kısa sürede en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Son teknoloji cihazlar ile evinizin her yerini kırıp dökmeden kısa sürede sorunun kaynağına inerek tıkanıklıkları açıyoruz. Yaptığımız onarımlara ayrıca 1 yıl garanti vererek müşterilerimize güven veriyoruz.

Her Türlü Tıkanıklığa Son

Lavabo, tuvalet, kanalizasyon ve pimaş tıkanıklıkları gibi her tıkanıklığı çeşitli yöntemler ile sorunsuz açıyor sizlere rahat huzurlu bir yuva sunuyoruz. Evlerde yaşanılan tıkanıklar genellikle bireylerin bilinçsiz hareketleri sebebiyle meydana gelebilmektedir. Tuvaletlere atılan kalitesiz tuvalet kağıtları, peçeteler, kimyasal maddeler veya tesisattaki sorunlar nedeniyle çoğu zaman giderler tıkanabilmektedir. Ayrıca çocuklar ellerine geçen herhangi bir katı maddeyi tuvalete ve klozetlere atarak giderleri tıkayabilmekte ek olarak temizlik yaptıktan sonra yer silme sularının dökülmesi sonucu tıkanabilmektedir. Tuvalet tıkanıklığına maruz kalındığında ilk olarak basit el pompası ile tıkanıklık giderilmeye çalışılır bu geçici olarak çözüm sunsa da gelecekte yaşanacak sorunları gidermez aksine bunların büyümesine sebebiyet verebilir. Tıkanıklıklarda yapılan genel yanlışlar genellikle tuz ruhu ve benzeri kimyasal maddelerin kullanılmasıdır. Bu kimyasallar gider borularına zarar verip gider tesisatınıza uzun süre sonra kullanılamaz hale getirebilir. Tuvalet tıkanıklıklarının tekrarı ve sürekli olması ile sorun büyüyerek kanalizasyonların tıkanmasına sebep olabilmektedir. Her türlü tıkanıklığa karşı profesyonel yardım alarak sorunu kökünden çözebilirsiniz. Beyoğlu tıkanıklık açma 7/24 hizmet vererek günün her saatinde sizlere profesyonel çözümler sunmaktadır.

Evlerde, işyerlerinde ve binaların pis suyunun kanalizasyona akmasını sağlayan logar ve giderlerde, pimaşlarda, lavabo ve tuvaletlerde tıkanıklıklar olabilmektedir. Bu olduğunda ise içinde yaşayan kişiler için endişeli bir dönem yaşanmaktadır. Çünkü bu tıkanıklığın giderilmesi için eskiden büyük kırım ve tadilatlar yapılması gerekmekteydi. Günümüzde ise firmamız kullandığı modern teknoloji ile kırmadan dökmeden tıkanıklığın yerini tespit etmektedir. Kullanılan termal kameralar tıkanıklığın nedeninin de anlaşılmasını sağlamaktadır. Tıkanıklığın yerinin ve nedeninin tespitinin ardından da sıra tamirinin yapılmasına gelmektedir.
Firmamız tıkanıklığın açılması için sizlere belli bir fiyat listesi ile hizmet vermemektedir. Çünkü her tıkanıklığın yeri ve nedeni farklı olabildiği gibi tamiri için yapılması gereken işlemlerde farklılık göstermektedir. Bu nedenle de evinizde, iş yerinizde ya da binaların ortak giderlerinde bir tıkanıklık olduğunda öncelikle ustalarımız gelerek kırmadan tespit yapmakta ve daha sonra fiyat teklifini sunmaktadırlar. Tekliflerimizi her zaman uygun olarak sunmakta ve müşterilerimizin bütçelerinin zorlanmayacağı fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Bütün tıkanıklık açma hizmetlerimizi de garantili olarak vermekteyiz ve bir yıl içinde aynı sorun yaşandığı takdirde ücretsiz olarak hizmet vemekteyiz.

Kötü Kokulara Son

Günümüzde kentler genel olarak apartmanda oturmakta ve her apartmanda bazen yüzlerce insan olabilmektedir. Bu sayı oldukça ciddi bir miktar olup ortaya çıkabilecek her türlü tıkanıklık sorunu lineer olarak etraftaki komşuları da zamanla etkilemektedir. Özellikle tıkanıklıklarda en çok rastlanan sorun etrafa yayınlan berbat koku ve beraberindeki gazların yaydığı zararlı mikroorganizmalardır. Oldukça rahatsız edici bu durum sizlerin ve komşularınızla olan ilişkinizi zedeleyebilmektedir. Tıkanıklar konusunda seçeceğiniz firma oldukça önemli olup tıkanıklığın yanında verdiği sorunlara da çözüm bulabilmelidir.

Tıkanıklık Açmada Öncü Firma

Ersoylar tesisat olarak Beyoğlu tıkanıklık açma hizmetinde son teknoloji çözümler ile en iyi hizmeti sunmaktayız. İşinde gayet tecrübeli ve birikime sahip çalışanlarımız ile daima müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çalışıyor, onların memnuniyetini her şeyden üstün tutuyoruz.

Ersoylar tesisat bir tık ötenizde…

Beyoğlu Tıkanıklık Açma
Yazıya puan ver !

3 Talepler

  1. beyoğlunda ki lüks dairemde bir süredir tıkanıklık problemi yaşadım bu benim cok canımı sıkmaya baslamıstı. arkadaşlarla iletişime geçtikten sonra gerçekten ustalıkla sorunu hallettiler.

  2. Apartmanda bir çok kötü koku geliyor gün içinde ve bu tarzda şikayetler almaktayız. Bu problem için neler yapılabilir sizi çok övdüler acaba bu sorun için görüşebilir miyiz firmanızla?

  3. beyoğlunda ki lüks dairemde bir süredir tıkanıklık problemi yaşadım bu benim cok canımı sıkmaya baslamıstı. arkadaşlarla iletişime geçtikten sonra gerçekten ustalıkla sorunu hallettiler.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir