Beyoğlu Su Tesisatı

Beyoğlu İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde yer alan bir semttir. Beyoğlu semti tarihi ve kültürü harmanlamış haldedir. Beyoğlu’nda tarihi pek çok mekân vardır. Tarihi binaların çokluğu nedeniyle Beyoğlu su tesisatı sorunları sıklıkla görülür. Fakat Beyoğlu semtinde bulunan tesisatçılar sayesinde sorun kolaylıkla çözüme kavuşur.

Su tesisatı insanlar yerleşik yaşama geçip evlerinde sürekli bulunan bir su sistemi olmasını istedikleri zamandan beri hayatımızdadır. Daha önceleri toplu kullanılan köy çeşmeleri ya da farklı su kaynaklarından ihtiyaçlar karşılanıyordu. Zamanla her evde su boruları döşenmesi ile su tesisatçılığı gibi bir meslek grubu ortaya çıktı. Zaman zaman arıza veren su tesisatının tamirini yapan kişi de su tesisatçısıdır. Günümüzde çamaşır ve bulaşık makinesinin montajı ile de su tesisatçıları ilgilenir.

Beyoğlu su tesisatı firmaları için en önemli ilkelerden biri müşteri memnuniyetidir. Su tesisatı evlerde en önemli kalemlerden biridir. Bunu tamiratını yapacak firmanın başarılı bir firma olması gerekir. Doğru tamir edilemeyen su tesisatı pek çok soruna sebep olabilir.

Su tesisatçılarının ilgilendiği pek çok konu vardır. Bunlardan bazıları; su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma, kombi ve petek temizleme gibi alanlardır.

Beyoğlu Su Kaçağı Tespiti

Beyoğlu İstanbul’un en eski semtlerinden biridir. Bakımı düzenle yapılmayan eski binalarla su kaçağı sıklıkla görülür. Beyoğlu su kaçağı tespit etme işlemini yapan firmada en çok dikkat edilmesi gereken nokta hasarın tekrarlamama teminatını verebilmesidir. Garantili hizmet veren bir firma tercih edilmesi sonucu eğer hasar tekrarlanırsa firma gelip ücretsiz olarak giderir. Su kaçağı tespiti yapacak firmanın dikkatle tercih edilmesi gerekir. Doğru tespit edilmeyen su kaçaklarından dolayı kırılması gerekenden fazla yer kırılarak evde büyük hasar açılmasına sebep olur.

Su kaçağı tespiti eski yıllarda duvar ve fayanslar kırılarak yapılmaktaydı. Günümüzde, gelişen teknoloji ile birlikte modern cihazlar kullanılarak duvar ya da fayans kırılmasına gerek kalmadan halledilebilir. Su kaçağı tespitinde kullanılan cihazlar modern cihazlardır. Cihazların çoğu Avrupa’dan ithaldir. Boru görüntüleme kameraları sayesinde su kaçağı yapan borular net bir şekilde tespit edilebilir. Kamera kullanımına gerek kalmayan yerlerde akustik sistemle su kaçağı tespiti yapılabilir. Su kaçağı tespiti nokta atışı yapılır. Sadece su kaçağını olduğu bölgenin fayansı çıkarılır. Küçük bir alan için gereğinden fazla kırma yapılarak hasar oluşmasına sebep olmamaya çalışılır.

Evinizde su kaçağı olduğunu anlamanız için birkaç belirti vardır. Duvarların rutubetlenmesi, duvarların kabarması, rutubet kokusu gelmesi, su kabarcıklarının oluşması, fayansların kabarması gibi durumlar su kaçağı olduğuna işarettir. Beyoğlu su tesisatı firmaları sorunu hızlı şekilde çözer.

Beyoğlu Su Tesisatı Tıkalı Gider Açma

Gider tıkanıklığı problemleri eskisi kadar olmasa da eski binalarda görülebilir. Alt yapı problemleri ve çarpık kentleşme sonucu gider tıkanıklığı görülebilen bir sorundur. Beyoğlu semti de eski bir semt olduğu için gider tıkanıklığı sorunu sıklıkla görülebilir. Kalitesiz ve dayanaksız malzemeler kullanılarak döşenmiş borular da tıkanıklığa sebep olabilir. Yeni yapılmış binalarda kaliteli malzeme kullanımına dikkat edildiği için gider tıkanıklığı sorunu görülmez. Bu sorunu çözmek evdeki ekipmanlarla çözmek zor olabilir. Bu gibi durumlarda Beyoğlu tıkalı gider açma konusunda uzman bir firma hızlı ve kolay bir şekilde gideri açar. Borulara ve fayanslara hiçbir zarar verilmeden tıkalı gider açma işlemi sonlandırılır. Teknolojinin de gelişmesiyle su tesisatı işlemlerinde çeşitli makineler kullanılmaktadır. Teknoloji hayatımızın her anını kolaylaştırdığı gibi su tesisatı işlemlerinde de büyük kolaylıklar sağlamıştır. Tıkalı boru açmada en önemli olan şey hızdır. Tıkalı borular evlerde pek çok olumsuz duruma sebep olabilir. Tıkalı boruların yanlış yöntemlerle açılması da sorunlara yol açar. Gider sularının evin içine dolması hijyen sorunlarını beraberinde getirir. Beyoğlu su tesisatı firmaları tıkalı gider açma işlemini dikkatli bir şekilde yapmaktadır.

Beyoğlu Su Tesisatçısı Hizmetleri;

  • Beyoğlu su tesisat, müşterilerin sorun ve problemlerinde en iyi çözümleri sunmakta ve kaliteli olarak garantili hizmet sunmaktadır.
  • En iyi şekilde müşterilere sunulan proje ve servis hizmetlerini sonuçlandırılmaktadır.
  • Boru tesisatın dikkatli ve özenli olarak döşenmesi ya da mevcut olan döşemin tekrar olarak düzenlenme işlemi itinalı bir biçimde Beyoğlu su tesisatçısı tarafından gerçekleştirilmektedir.
  • Müşteriler için problem olan tüm donanım arızaları titizlikle giderilir.
  • Usta bir kadroya sahip olan Beyoğlu su tesisatçısı boru ve gerekli olan bütün parçalarının tedarik işlemlerini de kendisi sağlamaktadır.
  • Bir diğer hizmet olan Beyoğlu kanal açma hizmeti müşterilere kaliteli şekilde sunulmaktadır.
  • Kaliteli ve garantili hizmeti sağlamak amacında olan Beyoğlu su tesisatçısı yoğun bir çalışma içinde çalışmaktadır.
  • Seneleri getirmiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe sayesinde müşterilere gerekli olan çözümler sunulmaktadır.

 

Anahtar kelimeler: Beyoğlu su tesisatı, Beyoğlu su kaçağı tespit etme, Beyoğlu tıkalı gider açma, Beyoğlu kanal açma

Beyoğlu Su Tesisatı
5 (100%) 11 Puan[lar]

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir