Su Kaçağı | Petek Temizliği

Robotla Tıkanıklık Açma | Kombi Petek Temizliği Acil Su kaçağı ve tıkanıklık açma için %100 garantili hizmet...

Ersoylar Tesisat, İstanbul genelinde su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma, petek temizliği ve kombi bakım tamir servisi konularında profesyonel olarak garantili hizmet vermektedir. Siz de bizleri tercih ederek su tesisatçı bulma kolaylığu ile uygun fiyat garantisini kaçırmamış olursunuz.

BEYOĞLU SU KAÇAĞI BULMA VE TESPİTİ, BEYOĞLU TIKANIKLIK AÇMA, BEYOĞLU KANAL AÇMA

5
(16)

BEYOĞLU SU KAÇAĞI BULMA VE TESPİTİ, BEYOĞLU TIKANIKLIK AÇMA, BEYOĞLU KANAL AÇMA Zamanla kullanım veya içine atılan katı atık ve çözünmeyen cisimler nedeniyle drenaj kanalları tıkanabilir. Tuvalet borusu, lavabo borusu, rögar borusu, yağmur suyu borusu tahliye borusu tıkandığında zamanında açılmalıdır. Engellenen kanal, kamera kanal açma cihazı tarafından değiştirilmeden ve tahribat yapılmadan açılır. Son teknoloji robotik kanal açma hizmetlerimiz ile İstanbul Avrupa yakasındaki tüm bölge ve bölgelere ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Kanaldaki aşırı yağlama ve katılaşma tıkanıklığına yanıt olarak, alan algılama yoluyla engellenen kanalı açmak için kanal görüntüleme kamerası kullanılır.

BEYOĞLU SU KAÇAĞI BULMA VE TESPİTİ, BEYOĞLU TIKANIKLIK AÇMA, BEYOĞLU KANAL AÇMA

Yüksek basınçlı su veren kanal açma makinası, kanal açma spirali şeklinde kanal açma araçları yardımıyla kanal tıkanıklıklarını rahat bir biçimde çözüme kavuşturuyoruz. Korkulu kabuslarımızdan kabul edilen kanal tıkanıklıkları; giderlerden su gitmemesi, kanalizasyon tıkanıklığı yüzünden hela taşması şeklinde sebeplerden dolayı yaşanabilir. Böyle durumlarda acilen kırmadan kameralı cihazla kanal açan tesisatçı çağırmalısınız.

Her türdeki tıkanıklık, çevreye hiç bir biçimde zarar vermeden; fayanslar kırılmadan, beton delinmeden, evinize yada iş yerinize zarar verebilecek hiç bir etkinlik gerçekleştirilmeden açılır. İşlemlerde teknolojik gelişmeler takip edilerek robot cihazlar kullanılmakta ve 0 garantili, müessir kanal tıkanıklığı açma hizmeti sağlanmaktadır.

Tuvalet tıkanıklıkları genel anlamda kaygan mendillerin wcye atılmasından doğar atılan kaygan mendilin bir yere takılıp kalması ondan sonrada ardından atılan hela kâğıtlarının orada toplanıp tıkanıklığa yol açmasına sebep olur bezende temizlik bezi kovada unutulup wcye dökülür ve tıkanıklık olur bunun en rahat açma yöntemi robot aygıt dediğimiz aletle açmaktır kırmadan bir yere zarar vermeden wcye kaçan bez ve kaygan mendilleri çıkartır sıkıntı giderilmiş olur mutfak tıkanıklıklarında ise seneler arasında pimaş boruların yağdan ve kireçten tıkanmasıyla olur tekrar makine ile yağlar ve kireçler temizlenir sıkıntı çözülür bu alanda tecrübeli takım ve ekipmanlarımızla 7/24 mobil servis hizmeti veriyoruz yaklaşık servis hizmetimiz 30-60 dakikada adresinizde olacaktır.

Evinizde iş yerinizde oluşan su kacaklarını kameralı cihazlarımızla gelip kırmadan dökmeden minimum maliyetli noktasıl tesbitle su kacaklarını bulup onarmaktayız.Niçin bizleri seçmelisiniz?Bildiğiniz suretiyle ufacık bir su damlası zaman içinde tavanınızda yayan su kaçağının 1 mt uzağından akıntı yapabilir.Ucuz bir maliyetle cağıracağınız mahalle tesisatçınızı kameralı su kaçak tespit makinası yoksa şayet evinizde koca bir tadilat işi çıkarabilir.Kar yapıyım derken fayans parası işcilik parası derken su kaçağı tespiti için verdiğiniz paranın kat kat fazlası cebinizden çıkmış olucaktır.Evin toz toprak arasında kalmasıda cabası.Biz Ersoylar Tesisatçısı şirketi olarak sizlere minimum maliyetli noktasal tesbitli su kaçağı bulmanın sözünü vermekteyiz.

BEYOĞLU SU KAÇAĞI BULMA VE TESPİTİ

Evinizde yada iş yerinizde normalden fazla su faturası geliyorsa büyük olasılık su kacağı ile karşı karşıyasınız. Su kaçağı klozet rezervuarından olabilir alt yapınızdaki tesisatta patlak olabilir su sayacınız bozuk olabilir yada rezervuar akıtıyor olabilir.

Böyle sorunlarda ustalaşmış bir tesisat firmasından kısaca Ersoylar TESİSAT’tan yardım almalısınız bizler evinizde su kaçağını agustik dinleme aleti yada termal kamera sayeinde 0 tespit ediyoruz ve ancak su kaçağının olduğu noktayı kırarak tamiratını yapıyoruz.Sizleri hem fazla harcamadan hemde evinizin tahribat görmesinden kurtarıyoruz.

SU KAÇAĞINI NOKTASAL OLARAK BULUP EĞER İSTERSENİZ ANINDA ONARIMINI YAPIYORUZ.

Termal Kamera İle Su Kaçağı Bulma

Yurt dışından temin ettiğimiz görüntülü kamera sistemi ile evinizde iş yerinizde ki su kaçaklarını noktasal olarak tespit ediyoruz.Neden termal kamera ile su kaçağı yapmanızı öneriyoruz bu sebeple termal kamera ile su kaçaklarını noktasal olarak kısaca bir fayans kırarak tespit edebilirsiniz.Dinleme cihazlı su kaçağı bulma makinaları bir çok vakit yanıltmalara sebebiyet verebiliyor.Buda Sizler için hem maddi hemde tinsel zarara uğratır.Ersoylar Tesisatçısı olarak biz uzman kadromuzla sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.Bizleri Arayın pişman olmayacaksınız.

Demir boru da olup biten su kaçağı onarım edilebilir mi?

Demir boru tesisatlarınızda su kaçağı meydana gelebilir bunu noktasal tespit edebiliriz sadece tespit ettikten sonrasında demir borunun ek bölgeleri bulunur bu ek yerlerinden tamirat yapılır ama demir borularda tamamen çürüme meydana geldiyse ne olursa olsun komple tesisatınızın değişmesini öneriyoruz bu sebeple devamlı su kaçağı meydana gelir buda size maliyet tadilat devamlı komşunuza zarar verme ve üzülmenize niçin olur şayet bir kısımda çürüme çatlama var ise ne olursa olsun tamirat öneriyoruz.

BEYOĞLU TIKANIKLIK AÇMA

Su kaçağını bulmak için muhtelif yöntemler vardır bu yöntemler termal kamerayla su kaçağını bulma ve dinleme cihazıyla su kaçağını bulma bizler bu tip teknolojik cihazların yanı sıra uzman deneyimli ustalarla çalışıyoruz neyseki yeterlilik belgesi olmak zorumluluğumuz vardır su kaçağını bulmak için ilk önce sıcak su ve soğuk su yu birbirinde ayırıyoruz kombiden yada benzeri ısıtma cıhazlarından su kaçağının böylece soğuk suda mı yoksa sıcak su damı onu tespit ettikten sonrasında gerektiğinde su basıncı yada oksijen basıncı uygulayarak su kaçağını nokta olarak buluyoruz su kaçağının yerini bulduktan sonrasında patlayan borunun fanyasın birleşim noktasına gelmediyse bir yada iki fanyans yada seramik kırarak su kaçağının onarımını yapıyoruz ve kullanıma açıyoruz bu yaptığımız muamele 2 sene firmamız tarafında güvence dibine alınır.

Beyoğlu Su Kaçağı Bulma Servisi olarak Su Tesisatlarında Kırılma veya patlama kararı olup biten Su Kaçağı Bulma İşlemi en zahmetli işler arasındadır bunun nedeni ise onarımından oldukca suyun akmış olduğu bölgeyi bulmaktır seramik altında veya beton altında su tesisatının gözükmediğinden ihtisas ve Cihaz isteyen bir işlemdir Firmamız Kırmada Dökmeden cihazlı Su Kaçağı Tespiti Yapmaktadır Beyoğlu su kaçak Tespiti için Beyoğlu su kaçağı bulma servisimizden yardımcı alınız

BEYOĞLU KANAL AÇMA

Evde rutubetlenme yada su faturasının artması şeklinde problemlere yol açabilir zemin altında su borusunun patlaması yada su masraf hatlarının tıkanması kararı baş izah edebilir Su kaçağı olması niteliğinde kaçağı müdahale edilmesi oldukca önemlidir. Öncelikle yapılması ihtiyaç duyulan bir işlemdir. Bilindiği şeklinde bilhassa eski binalarda daha çok karşımıza menfaat bu işlemleri gerçekleştirmek için eskiden bir oldukca yer kırılıp dökülürdü. Ancak günümüz teknolojisi yardımıyla bu muamele oldukca rahat hale getirilmiş bulunuyor. Ayrıca alanında son aşama uzman olan Beyoğlu su kaçağı tespit uzmanları ile hizmet vermektedir.

Su kaçak tespiti akustik dinleme aleti ve kameralı su kaçağı tespiti ile yapılmaktadır suyun akmış olduğu bölğe su Kaçak tespit yapılarak bulunur tamir için 2 yada 3 adet (pimaş hatlarında olan su kaçakları için daha çok olmaktadır) seramik kırılarak patlayan su borusu onarım edilmektedir

Su kaçakları eski binalarda olduğu şeklinde yeni binalarda tesisat hatalarından veya malzemenin üretim hatalarından oluşan problemler doğrultusunda oluşmaktadır. Beyoğlu Su Kaçağı Bulma Firmamız bu tür sorunları uzman ekiplerimizle günümüz teknolojisini kullanarak eski usul tespitlerin haricinde evinize zarar vermeden noktasal tespit şekilleri ile en az ölçüde zararla çözüm üretmektedir.

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 16

Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir