Beylikdüzü Tıkanıklık Açma

Evlerde bayanların yaşadığı ve hiç sevmediği durumlardan biriside lavaboların tıkanmasıdır. Gün içerisinde sürekli olarak lavaboların kullanılması ile birlikte lavabo içerisinde biriken atıklar bir süre sonra suyun geçişini engelleyerek tıkanmalara neden oluyor. Tabi beraberinde de birçok farklı sorunu birlikte getiriyor. Ev hanımları kendilerince lavabo açmak için yöntemler uygulasalar da bu yöntemler geçici çözümler olarak kalıyor ve bir süre sonra lavabo tıkanıklığı tekrar ortaya çıkıyor. İşte bu noktada Beylikdüzü tıkanıklık açma hizmeti ile sizlere yardımcı olan firmamız işinin uzmanları ile soruna el koyuyor.

Lavabo Tıkanıklığının Nedenleri

Evlerde yaşanan lavabo tıkanıklığının nedenlerine baktığımızda aslında sorun bizlerden kaynaklanıyor. Mutfak lavabosuna döktüğümüz yemek atıkları, artık yağlar, deterjanlar bir süre sonra borularda birikiyor. Banyo ve tuvalette bulunan lavabolar içerisine ise yine kullandığımız sabunların birikmesi, saç ve diğer çeşitli atıkların atılması ile de burada bir tıkalı alan oluşuyor. Oluşan bu tıkanıkları ilk başlarda fark etmeseniz de ilerleyen zamanlarda bu tıkanmalar nedeniyle sular borular içerisinde ilerlemez ve geri gelmeye başlar. Tabi buda hiç hoş olmayan görüntülerin ortaya çıkmasına neden olur. Bunun yanında zaman içerisinde kötü bir kokuda ortaya çıkmaya başlayabilir. Tıkalı olan lavabo fark edildiği zaman özellikle marketlerde satılan lavabo açmak için kullanılan kimyasallar oldukça fazla tercih edilmektedir. Bu kimyasallar sizlere sadece geçici çözümler sunar. Bunların dışında evde internet bakarak yaptığınız basit kimyasallar ile yine lavabolarınızı kısa bir süreliğine açabilirsiniz. Tabi bütün bu uygulamaları yaparken kullandığınız kimyasalların cildinize temas etmemesine, kimyasalları içinize çekmemeye özen göstermelisiniz. Ya da bütün bunlarla uğraşmamak için tıkanıklık açma işleminde sizlere yardımcı olacak uygun bir tesisat firması ile görüşmelisiniz.

Evlerin, işyerlerinin en çok kullanılan alanlarından olan tuvaletlerde oluşan tıkanıklıklar hiç hoş olmayan sonuçlar ortaya çıkartmaktadır. Tuvalet tıkanıklığı ise kişilerin kendi başlarına çözebilecekleri bir sorun değildir. Mutlaka profesyonel destek alınması gerekmektedir. Firmamız tuvalet tıkanıklığı sorunu olan kişilere tecrübeli ustaları ve sahip olduğu modern cihazlar ile hizmet vermektedir. Termal kameralar ve robotlar ile tıkanıklığın nedeni ve yeri tespit edilmekte sonrasında ise onayınız alınarak tıkanıklık sorunu çözülmektedir. Tuvalet tıkanıklığı çeşitli nedenler ile olabilmektedir. En çok görülen nedenleri ise şu şekilde saymak mümkün olmaktadır.
Tuvaletin temizliğinde kullanılan deterjanların artıklarının gider borularına yapışması
Suyun içindeki kireç nedeniyle boruların kireçlenmesi
Kalitesiz tuvalet kağıdı, peçete, saç, kıl, bez gibi suda erimeyen maddelerin tuvalete atılmış olması
Kedi kumu, inşaat artığı olan molozların tuvalete dökülmesi
Bu ve benzer nedenler oluştuğunda tuvalet tıkanır ve kullanılamaz olur. Tuvalette biriken pis sudan yayılan kötü koku rahatsız edici olduğu gibi etrafa yayılan mikrop ve bakteriler ayrıca inan sağlığını da tehdit etmeye başlar. Firmamız tuvalet tıkanıklığını garantili olarak açmakta ve bu sorunu tekrar yaşamayacağınızdan emin olmanızı sağlamaktadır.

Tıkanıklık Açmak İçin Kullanılan Son Teknoloji Cihazlar

Beylikdüzü tıkanıklık açma hizmeti veren firmamız tıkalı olan lavaboları açmak için son teknoloji cihazları kullanmaktadır. Burada bahsettiğimiz cihazların neler olduğu konusunda fazla bilgisi olmayan kişiler ise bu işin güvenli bir yöntem olmadığını aslında eski usul yöntemlerin daha güvenilir olduklarını düşünebilir. Ama kullanılan cihazlar ile yapılan tıkanıklık açma işlemi daha güvenilir ve etkili sonuçlar alınan bir yöntemdir. Öncelikle tıkalı olan noktayı belirlemek için lavabo gideri içerisinden görüntüleme cihazını gönderiyoruz. Buradan aldığımız görüntüleri izleyerek de tıkalı olan alanları belirliyoruz. Tıkalı olan alanı belirledikten sonra burayı açmak için yapılması gereken en iyi yöntemi belirledikten sonra kullandığımız robot teknolojisi ile bu alanı açıp lavabonuzu kullanılır bir hale getiriyoruz.

Beylikdüzü Tıkanıklık Açma Fiyatları

Kullandığımız son teknoloji cihazlar bizlere kısa sürede etkili sonuçlara ulaşmamız konusunda yardımcı oluyor. Sizlere daha iyi hizmetler sunmak ve herkesin bu hizmetten yararlanmasını sağlamak amacı ile tıkanıklık açma işini oldukça makul fiyatlara yapmaktayız. Kullandığımız cihazlar nedeniyle gözünüz korkup oldukça yüksek maliyetli bir iş yaptığımızı düşünmeyin. Detaylı bilgileri almak için isterseniz ofisimize buyurun isterseniz de iletişim numaralarımızdan arayarak istediğiniz bilgileri alın.

Beylikdüzü Tıkanıklık Açma
Yazıya puan ver !

2 Talepler

  1. dairemde mutfak tıkanıklıktan dolayı resmen berbat görünüyordu. eşimin moralini de bozdu bu durum hayli. ancak iyi ki bu arkadaşlarla iletişime geçmişim ki herşey eskisine döndü bir daha tıkanıklık olmuyor

  2. bir arkadaşımın tavsiyesi vesile ile tıknıklık soruna mütakıben sizi tercih ettim. ve suan hala sorundan eser yok. kısa sürede bu kadar iyi yaptığınız calısmalar için tebrik ediyorum sizi

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir