Beylikdüzü Su Kaçağı Bulma

Beylikdüzü su kaçağı bulma işlemi, su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen en zahmetli, uğraş verici ve oldukça masraflı sorunların başında yer almaktadır. Eskiden de yaşamış olduğunuz bu arızalar, özellikle tespit işleminde sizleri yorduğundan dolayı birçoğunuzun korkulu rüyası haline gelmiştir. Tespit işlemi, tamir işleminden daha masraflı olan bu sorunların bu şekilde olmasının temel nedeni su borularının korunması maksadıyla üzerlerine beton veya parkeler döşenmiş olmasıdır. Gözle görünmeyen su borularında meydana gelen patlamalar, ancak alt katınızda oturan komşunuzun su sızıntısı şikâyetiyle kapınızı çalmasıyla mümkündü. Öncesinden meydana gelen belirtileri anlamadığınızdan dolayı, tamir işlemine geç kalır ve de sizden kaynaklanan sorun yüzünden evi berbat bir hâl alan komşunuzla ciddi sorunlar yaşardınız.

su-kacagi-bulma-firmasi-tespit

Su kaçağı niçin ortaya çıkar?

Kullanılan su borularının zaman içerisinde yer altında tahribata uğraması sonucu borularda meydana gelen patlamalar, su sızıntısına yol açmaktadır. Elde olmayan sebepler ile meydana gelen bu arızaların önüne geçmek neredeyse imkansız iken, erken ve profesyonel yöntemler ile tamir edilip sorunun minimuma indirilmesi sizlerin elindedir.

Su sızıntısı nerelerde görülür?

Su sızıntıları daha çok eski yapıların banyo, mutfak ve tuvalet gibi suyun gün içerisinde yoğun olarak kullanıldığı yerlerde meydana gelmektedir. Çeşitli nedenlerle ev, işyeri, okul, hastane gibi suyun geçtiği her yerde ortaya çıkan bu arızalar, son zamanlarda yeni binalarda da baş göstererek moralleri oldukça bozmuştur. Tesisat sistemi çekilirken yanlış eğim verilmiş olması ya da kaliteli düşük su borularının tercih edilmesi yeni binalarda meydana gelen arızaların önemli sebepleri arasındadır.

Beylikdüzü Aynı Gün Servis

Beylikdüzü su kaçağı tespit merkezi, Avrupa’dan özel olarak getirttiği son derece teknolojik olan cihazlar ile sizlere modern teknikler ile hizmet sağlamaktadır. Eskiden uzun süren masraflı işlemlerin aksine, bilim insanlarının su tesisatı sektörü için özel olarak geliştirdiği cihaz olan akustik dinleme adlı cihaz ile alanında uzman olan Beylikdüzü su kaçağı tespit uzmanları, su tesisatçı ustalarımız sizlere tespit işlemini düzgün bir şekilde sağlamaktadır. Ses çıkarmadan çalışan akustik dinleme ile kırmadan dökmeden noktasal olarak tespit işlemi gerçekleştiren firmamız, yapılan bu işlem esnasında ne size ne de komşularınıza zarar vermemektedir.

Su kaçağı tamir işlemini nasıl gerçekleştiriyorsunuz?

Firmamız, noktasal olarak Beylikdüzü su kaçağı tespiti edilen yerde, yine aynı titizlikle bir çalışma yürüterek sorunu ortadan kaldırabilmektedir ancak işlem yapmadan önce sizleri bilgilendirmek ve onayınızı almak durumundadır. Firmamız evvela tespit edilen yeri sizlere göstererek yapacağı işlemleri sıralar onay vermeniz durumunda bir veya iki seramiğin altı kırılarak arızalı olan yer tamir edilir.

Beylikdüzü’nün Gürpınar, Kavaklı, Yakuplu ve diğer semt ve mahallelerine aynı gün içerisinde sabit fiyat garantisi ile servis olanağı sağlamaktayız.

Su Kaçağı Sistemleri

Su kaçağı durumunun ülkemizde sıklıkla görülmesinin en önemli sebeplerinden bir tanesi elbette ki fazla su kullanımıdır. Bunun yanı sıra binalar yapılırken bazen kalitesiz malzemeler kullanılabilir. Bu pimaşlar belirli bir zaman sonra aslında olumsuzluk olarak karşımıza çıkmaktadır veya ilk olarak inşaatın yapıldığı sırada kötü bir işçilik de yapılmış olabilir. Çünkü bu suyun geçtiği alanların her birinin birbirine bağlantı noktaları vardır. Bu bağlantı noktaları özel bir kaynak makinesi ile eritilerek birbirine bağlanır. Ancak burada eritilmiş olan bölge tam olarak birbirine sıkı sıkıya bağlanmadı ise belirli bir zaman sonra suyun hareketi ile birlikte orada bir delik açılabilir. Bu delik sürekli olarak damlatarak aslında o deliği büyütür ve böylece su kaçağı sizlere ciddi bir su faturası olarak geri dönebilir.

Hatta bazen su faturalarının ikiye katlandığını dahi şahit olabiliyoruz. Bu tip durumlarla ilgili olarak yapılması gereken en mantıklı işlem aslında sizlerin daha kaliteli bir şekilde geri dönüş olabilmeniz için bu işlemlerin profesyoneller tarafından çözülmesidir. Böylece sizler sularımızı kullanırken herhangi bir sıkıntı olmayacağı gibi aynı zamanda faturalarınıza da bir olumsuzluk yansıyacaktır.

Su Tesisatı Problemleri Nasıl Tespit Edilir

Su tesisatı sorunlarını tespit etmek için birçok cihaza başvurulmaktadır. Öncelikli olarak su kaçağı mevcut ise uzman kişiler frekanslı dinleme yöntemini değerlendirmektedirler. Aynı şekilde termal kamera ile görüntülemek ve nem cihazlarıyla ölçüm yapmak da tespit noktasında yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra eski stil kırıp dökerek tesisat tamir etmek artık kullanılmamaktadır. Günümüzde bu işlerle ilgilenen şirketler çok daha profesyonel, uygun ve makul hamlelerle problemi çözmekte, tesisat sıkıntılarını gidermektedirler. Siz de ev, iş yeri ya da sahip olduğunuz yerde ortaya çıkan tesisat sıkıntılarını firmalarla görüşüp çözebilirsiniz.

Su Kaçağı Müdahalesi Nasıl Yapılır?

Su kaçağı konusunda müdahale artık çok kolay bir şekilde yapılmaktadır. Ekiplerimiz de bulunan özel teknolojik Beylikdüzü su kaçağı tespit cihazı sayesinde suyun geliş alanlarını kontrol edilir ve herhangi bir yerde bir bozukluk olup olmadığı ve fazla su akışı olup olmadığı kontrol edilerek bu işlemler ile gerçekleştirilir. Elbette basit düzenli sizlerinde kontrol edebileceğiniz bir sistem bulunmaktadır. Bütün musluklarını ve su giderlerinizi kapattıktan sonra dahi eğer su saatinize baktığınızda saatiniz dönmeye devam ediyorsa budur.

Bu durumda bir yerde kaçak var demektir. Çünkü geçişi devam ediyor ve bu geçiş sırasında da olan bütün su maliyeti sizlere fatura olarak yansıyor demektir. Bu konuda ekiplerimiz gerekli kontrolleri sağlar ve ilk olarak su saatinden başlayarak evinize kadar olan bütün yerlerin kontrolünü sağlar ve böylece bir problem varsa direkt olarak buraya müdahale edilmesi sağlanır. Hiçbir şekilde sıkıntı yaşamayacağınız gibi aynı zamanda da birçok kırılıp dökülmesi gibi bir durum söz konusu olmaz. Sadece müdahale edilecek olan yere direkt olarak işlem yapılır ve çok küçük bir alan açılarak bu pencereden işlemlerin gerçekleştirilmesi sağlanır. Hiçbir şekilde problem yaşamadan sizler de tespit edilen kaçağın sonuçlanmış olduğunu görürsünüz. Böylece sizler de çok daha rahat bir şekilde sonuç alabileceğiniz gibi aynı zamanda da firmamızın rahatlıklarına ulaşmış olacaksınız.

Beylikdüzü Su Kaçağı Bulma
5 (100%) 1 Puan[lar]

6 Talepler

  1. beylikdüzü ilçesi için çalışma saatlerinizi öğrenebilir miyim? evimde problem var ve en kısa sürede halledilmesi gerekiyor aksi taktirde işime oldukça engel oluyor bu durum. genel olarak hizmet alan kullanıcıların deneyimleri nasıl acaba?

  2. Arkadaşlar nokta atışı yapıyorlar kullandıkları teknoloji ultra seviyede, kaçağın hangi noktada olduğunu sadece 2 dakika içerisinde buldular ve sorunu hemen çözdüler.

  3. Kalorifer su kaçağı bulunuyor bu sorun daha öncede boy göstermişti fakat usta gelip çözmüştü sorunu tekrarladı demek ki yeteri kadar ilgi gösterip yapamadı araştırmalarım sonucunda sizin kaliteli bir firma olduğunuzu gördüm ve işi çözeceğinize kökten inancım var fiyat bilgisi verebilir misiniz birde beylikdüzünde ofisiniz var mı acaba şimdiden teşekkür ederim

  4. Beylikdüzü’nde kirada evim var. Kiracının söylediğine göre son birkaç zamandır duvarda rutubetlenme oluyormuş. Ben gidip görmedim ama çok yoğun nem var sular damla damla akıyor dedi. Bu durum kullanımdan kaynaklanıyor olamaz. Su tesisatında sorun olduğunu düşünüyorum. Su kaçağı konusunda Beylikdüzü bölgesinde sizi tavsiye ettiler. Sizin için de uygunsa sorun ve maliyet tespiti için gelebilir misiniz? Eğer uygun olursa bu sorundan kurtulmak istiyorum.

  5. merhabalar Gürpınar mahallesinde oturmaktayız. lavabo tıkanıklığı konusunda sıkıntı yaşamaktayız sabit fiyatınız geçerli mi acaba

    1. Bizimle iletişime geçtiğiniz için teekkür ediyoruz efendim.İletişim adreslerinizden size ulaşıp probleminiz hakkında detaylı bilgi aldıktan sonra uygun fiyat garantisi ile tüm probleminizi gidereceğimizden kuşkunuz şüpheniz olmasın.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir