Beykoz Tıkanıklık Açma

Beykoz Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık, oluşmaya başladığı dönemden oluştuktan sonraki döneme kadar oldukça büyük sorunları beraberinde getirebiliyor. Tesisat arızaları içerisinde çözülmesi gereken en önemli problemlerin başında gelen tıkanıklıklar, yoğun tempo içerisinde devam eden hayat içerisinde aksaklıklar meydana getirebiliyor. Beykoz’da tıkanıklık açma hizmetini kaliteli, profesyonel ve hızlı bir şekilde sağlıyor olmamızla beraber bizimle her zaman tıkanıklık sorununuzun çözülmüş olduğunu göreceksiniz. Evde meydana gelen tıkanıklıklar özellikle misafir ziyaret edeceği zaman oluşması durumunda çok daha can sıkıcı bir hale gelebildiklerinden dolayı, sizlere ihtiyacınız olduğu her an verdiğimiz hizmetle beraber memnuniyet seviyenizi artırmaya yönelik çalışmalar yürütüyoruz.

Gider açma ustaları, sahip oldukları uzmanlıklarla beraber son teknoloji kameralı robot sistemini kullanarak çalışmalarını gerçekleştiriyorlar. Kusursuz bir tıkanıklık açma hizmetini sağlıyor olmamızla beraber her zaman yapacağımız çalışmalardan memnun kalacağınızdan eminiz.

Kırmadan Tıkanıklık Açma Beykoz

Beykoz’da yürüttüğümüz çalışmaların tamamında eski yöntemler yerine yeni nesil yöntemler kullanarak müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip olduğumuzu kanıtlıyoruz. Benzersiz bir çalışmayı sizlere getiriyor olmamızla beraber tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, kanalizasyon tıkanıklığı açma ve pimaş açma hizmetlerimizle sizlerin isteklerinize yanıt buluyoruz. Yeni yöntemler kullanarak sağladığımız tıkanıklık açma hizmetiyle beraber güler yüzlü müşteriler oluşturduk, oluşturmaya devam ediyoruz.

Beykoz bölgesindeki her mahallede aktif olarak görev yapıyor olmamız itibariyle 7/24 demeden sizler için sınırsız bir hizmet anlayışını benimsiyoruz.

Pis su tesisatı binaların inşaatı sırasında yapılmaktadır bu borulardan akan suyun sesinin rahatsız etmemesi için de zemin ve duvara gömülü olarak inşa edilmektedirler. Bu nedenle de pis su borularında tıkanıklık olduğunda ise eskiden büyük tadilatlar ile giderilmekteydi. Oysa günümüzde robotlar ve termal kameralar ile hiçbir yer kırılmadan tıkanıklığın sebebi ve yeri tespit edilebilmektedir. Pis su borularında, lavabo, tuvalet, kanal ve pimaşlarda oluşan tıkanıklıklar ise sadece eski binalarda değil yeni binalarda da olabilmektedir. Oluşan tıkanıklıkların nedenlerini ise şu şekilde saymak mümkün olmaktadır.
Eski binalarda tesisatın uzun süredir kullanıyor olması ile boruların eskimiş olması
Temizlik sırasında kullanılan deterjan artıklarının pis su borularına yapışarak borunun tıkanmasına neden olması
Lavabolardan dökülen temek artıklarının, yağların borularda birikmesi
Tuvaletlere kedi kumu, bez, tuvalet kağıdı ve poşet gibi maddelerin atılıyor olması
Yeni binalarda inşaat sırasında boruların yanlış eğim ile yapılması, kalitesiz malzeme kullanılması
Borularda oluşan çökme ve kırılma gibi nedenler ile pis suyun akamaması tıkanıklık sebepleri arasında sayılabilmektedir.

Beykoz Hızlı Tıkanıklık Açma Hizmeti

Giderde oluşan tıkanıklar sebebiyle, su sızıntılarının meydana gelmesi doğal hale gelerek kötü kokular duyulmaya başlar. Tıkanıklık sebebiyle kullanılamaz hale gelen giderler için vakit kaybetmeden Beykoz tıkanıklık açma hizmeti olarak bize başvuru yapabilirsiniz. Yeni nesil, modern çözüm yöntemleriyle sizlere getirdiğimiz çözümlerle en kısa süre içerisinde tespiti yapmamızın ardından çalışmalara başlıyoruz.

Yüzeysel tıkanıklar ya da derinlemesine meydana gelen tıkanıklar için verdiğimiz hizmetlerde fiyatlarımız değişkenlik gösteriyor. Soruna yönelik olarak belirlediğimiz fiyatlar sayesinde, her problem için aynı tutarı ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Uçuk seviyede fiyatları tutmak yerine bizim için öncelikle müşteri memnuniyeti geliyor. Sağladığımız müşteri memnuniyetiyle birlikte sektörümüzde öncü rol oynamayı başarıyoruz.

Beykoz Tıkanıklık Açma
Yazıya puan ver !

1 Yorum yapılmış

  1. beykoz çevresinde adam gibi hizmet verebilen bir tesisatçı bulamadım ancak geçtiğimiz ay bu ersoylar tesisat sağolsun gelip profesyonel bir şekilde işlemimi halledip gittiler helal olsun teşekkürlerimi sunuyorum

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir