Beykoz Su Tesisatçı

Binalarda kullanılan temiz suyun musluklara ulaşması ve kullanılan pis suyunda kanalizasyona ulaştırılması için su tesisatı yapılmaktadır. Beykoz su tesisatçısı olarak ilçemizde yeni yapılan binalarda su tesisatı yapmaktayız. Kaliteli malzeme ve profesyonel işçilik ile uzun yıllar arıza yapmadan kullanabileceğiniz su tesisatlarını yapmaktayız. Su tesisatı denildiğinde insanların aklına benim evimde su kaçağı olursa ne yaparım düşüncesi gelmektedir. Bu eskiden büyük bir endişe oluşturuyorken Beykoz garantili su tesisatçı firması olarak yaşanan endişeyi ortadan kaldırmaktayız.

Beykoz Kırmadan Su kaçağı Tespiti: ERSOYLAR

Binalarda bulunan su borularında zaman içinde tıkanıklıklar, kireçlenmeler ve hatta borularda çatlamalar oluşabilir. Bu durumda da su tesisatında kaçak oluşmaktadır. Su kaçağı tespiti kısa zamanda yapılmadığında da daha büyük sorunlara neden olabilmektedir. Yaşam alanlarında oluşan su kaçaklarının eğer gözle görülür bir sızıntı yoksa hemen fark edilmesi pek mümkün olmaz. Bunun yanında bazı belirtiler verdiği de bilinmektedir. Sizde bu belirtileri gözlemleyerek dairenizde su kaçağı olup olmadığını anlayabilirsiniz. Su kaçağı belirtileri ise şunlardır.

  • Su faturasının çok yüksek gelmeye başlaması
  • Bütün musluklar kapalı olduğu halde su saatinin dönmeye devam ediyor olması
  • Duvarlarda ve tavanda nemlenme ve küflenme oluşuyorsa
  • Bina içine kötü bir koku yayılıyorsa

 

 • Seramiklerin arasında ki derzler sararmaya başlamışsa
 • Kombinin su barı düşük gösteriyorsa

Bu gibi belirtiler olduğunda hiç vakit kaybetmeden Beykoz ilçemizde tecrübeli ekibi ile hizmet veren su tesisatçı firmamız ile iletişime geçmelisiniz. Sahip olduğumuz termal kameralar, robotlar ile su kaçağının yerini kırmadan noktasal olarak tespit etmekteyiz.

 

Su Tesisatı Tıkanıklığı Açma Kırılmadan Yapılır mı?

Zamanla tıkanan su borulardan artık su geçmez olduğunda özellikle lavabolarda tıkanıklıklar meydana gelebilmekte ve ev sahibi için bu büyük bir soruna dönüşebilmektedir. Lavabo açma konusu asla hafife alınmamalı bunun ardında ki tıkanıklığın sebebi bulunmalıdır. Lavabo açmak için satılan kimyasal içerikli malzemelerinde kesinlikle kullanılmaması gerekmektedir. Bu kimyasallar sorunun daha da büyümesine neden olabilecektir. Lavabonuzun tıkanıklığını açmak için firmamızı tercih etmeniz halinde uzman ekibimiz gelecek ve modern makineleri ile tıkanıklığın nedeni tespit edilerek bu arızayı hiçbir yeri kırmadan ve dökmeden gideriyoruz.

Su tesisatında oluşan tıkanıklıklar gözle görülmeyecek yerlerde de olabilir ve bu durumda ise arızanın tespitini Beykoz kırmadan tıkanıklık tespiti yapan su tesisatçı firma olarak biz yapmaktayız. Tıkanıklığın yerini tespit ettikten sonra da sadece o noktada küçük bir bölge açılarak tıkanıklık giderilmekte ve açılan bölge

Kanal ve Gider Açmade yine ekibimiz tarafından kapatılarak size ayrıca bir tadilat masrafı çıkartılmamaktadır. Bu sayede de tıkanıklık açma konusu endişe verici bir sorun olmaktan da çıkmaktadır.

Binaların içinde kullanılan pis suyun atılması için kullanılan su tesisatında tıkanıklık olabileceği gibi tıkanıklığın sebebi bu tesisatın ulaştığı kanallarda da olabilmektedir. Bu durumda açılması gereken yer kanallar olacaktır. Bina içinde pis su giderlerinde bir sıkıntı oluştuğunda kanal ve gider açma konusu kesinlikle ihmal edilmemeli ve en kısa sürede tıkanıklığın oluştuğu nokta tespit edilerek giderilmelidir. Aksi takdirde biriken pis suyun yayacağı kötü koku rahatsız edici olacak ve sağlığı da kötü olarak etkileyecektir. Pis su giderlerinde oluşan tıkanıklıkların aslında su tesisatında oluşan tıkanıklıklar nedeniyle olduğunu bilmelisiniz. Bu nedenle de mutlaka profesyonel yardım almalısınız.

Dairenizin tavanında bir sararma oluştuğunda bu büyük ihtimalle üst katınızda bulunan dairenin su tesisatında oluşan su kaçağı nedeniyle olmaktadır. Bu durumda arızayı onların gidermesi gerekmektedir. Sizin bu konuda komşunuzu uyarmanız gerekmektedir. Bu durumdan haberleri olmayabilir. Aynı şekilde sizin su tesisatınızda oluşacak kaçaklardan da alt katınızda oturan kişilere su sızıntısı olabilecektir ve bu arızayı da sizin gidermeniz gerekir. Binaların bodrum katlarında kanal ve gider açma masrafını bina da yaşayan kişilerin ortak olarak karşılamaları gerekmektedir. Bodrumlarda oluşan bu arızalar binanın temeline sızarak binaya zarar vereceği için bir an önce tamirinin yapılması gerekmektedir.

Beykoz Tesisat Hizmetleri

 • Öncelikli olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.
 • Beykoz bölgesindeki su tesisatçı ihtiyaçları tamamen karşılamaktadır.
 • Mutfak, lavabo, tuvalet gibi yapılardaki su tesisatı ile alakalı olan tüm sorunların çözümleri için kameralı olan Beykoz su tesisatçıları sadece bir telefon uzaktadır.
 • Beykoz su tesisatçısı su tesisat hizmetlerini kaliteli ve garantili olarak müşterilerine sunmaktadır.
 • Profesyonel olan tesisat çözümleri için de firmalara kurumsal olarak tesisat hizmeti verilmektedir.
 • İstanbul Anadolu yakasında bulunan ve hizmetini daima olarak kaliteli şekilde veren Beykoz su tesisatı ile iletişime geçildiği takdirde adrese en yakın olan cihazlı tesisatçı ekibi müşterilere yönlendirilmektedir.
 • Bütün bu hizmetler için su kaçağı ile ilgili özel olan araçlar kullanılmakta ve birçoğu da kırmadan, dökmeden müşterilere herhangi bir maliyet de çıkarmadan yapılmaktadır.

 

Anahtar Kelimeler; Beykoz su tesisatçısı, su kaçağı tespiti, lavabo açma, kanal ve gider açma, tıkanıklık açma, su kaçağı

Beykoz Su Tesisatçı
5 (100%) 15 Puan[lar]

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir