Beykoz Su Kaçağı Bulma

Boğaz’ın incisi olarak tarif edilen Beykoz’da meydana gelen su tesisatı arızaları oldukça moral bozmaktadır. Özellikle suyun yoğun olarak kullanıldığı yerlerde meydana gelen arızalar, günlük yaşamınızı da olumsuz yönde etkilemekte ve evinizi tahrip etmektedir. Su kaçağı sorunu oldukça ciddi, acil müdahale gerektiren, ertelenmemesi ve profesyonel bir işlem ile halledilmesi gereken bir problemdir. Hızlı müdahale edildiği takdirde zararı minimum seviyeye indirmek mümkündür. Ersoylar Tesisat size sertifikalı su tesisatı ustaları ve teknolojinin son ürünü olan cihazlarıyla güvenli, kesin ve mümkün olan en kısa sürede gerçekleşen Beykoz su kaçağı bulma merkezi olarak hizmet sunmaktadır.

su-kacagi-bulma-firmasi-tespit

Daha önceden de yaşamış olduğunuz bu arızaların özellikle tespit işlemi oldukça masraflı ve zahmetli olduğundan neredeyse hepinizin kâbusu haline gelmiştir.

Üzeri beton ve seramikler ile kaplı olan su borularında oluşan arızalar özellikle tespit işlemini içinden çıkılmaz bir hale sokmaktadır. Tespit işlemini tamir işleminden daha zorlu bir hale sokan bu durum, tek başınıza tamir edebileceğiniz bir işlem olmadığı için alanında uzman bir su tesisatçı firması ile anlaşmanızda yarar olacaktır.

Su kaçağının ortaya çıkması nasıl olur?

Su kaçağının ortaya çıkmasındaki en önemli etkenler, altyapısal problemlerden kaynaklanır. Evin inşa ediliş sürecinde kullanılan malzemeler, eksik ya da dikkatsiz yapılanmalar bu tip tatsız sonuçlara yol açabilmektedir. Su tesisatı sistemi içerisinde kullanılan su boruları, özellikle eskime ya da tahribata uğramaları sonucunda belli bir süreden sonra su sızdırmaktadır. Su sızıntıları devam ettiği müddetçe evinizin diğer bölümlerinde de ciddi problemlere de yol açtığından vakit kaybetmeden tamir edilmesi gereken bir arızadır. Yaşadığınız arıza problemini ekibimize bildirdiğiniz ve durumun aciliyetini belirttiğiniz anda size verilen saat ve tarihte müdahale edilecektir. Patlayan ya da kırılan su borularının meydana getirdiği bu arızaların tamir işlemi firmamız tarafından garantili ve eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Su sızıntıları nerelerde meydana gelir?

Suyun yoğun olarak kullanıldığı alanlarda daha fazla gün yüzüne çıkan arızalar, özellikle de eski yapılarda meydana gelmektedir. Ev ya da iş yerinizin zeminine döşenen tesisat boruları, şebekeden kaynaklı yüksek basınç sonucunda boruların en zayıf noktasından sızıntı yapmaya başlayacağı için bu sızıntı problemi pek çok farklı noktada gerçekleşebilir. Ev ve işyerinizin, özellikle banyo, mutfak ve tuvalet gibi bölümlerinde sıkça rastlama ihtimaliniz olan bu arızalar çoğunlukla eski binalarda karşımıza çıkmaktadır. Fakat son zamanlarda yeni binalarda kullanılan su borularının kalitesiz oluşu, basınç değerinin yanlış hesaplanması, malzemelerin çapının doğru olmaması veya tesisat sistemine yanlış ya da eksik çapta eğim verilmesi sonucu yeni binalarda da ortaya çıkmaya başlamıştır.

Beykoz Şubemizde Su kaçağının tespitinde kullandığınız cihazlar nelerdir?

Ersoylar tesisat, Beykoz su kaçağı bulma işleminde akustik dinleme adı verilen son derece teknolojik olan cihazı kullanmaktadır. Firmamızın Avrupa’dan özel olarak getirttiği bu cihaz sayesinde kırmadan dökmeden noktasal olarak arıza tespit işlemi mümkün hale gelmiştir. Beykoz su kaçağı tespit cihazı, su sızıntısının olduğu bölgeyi dinleme yolu ile  hızlı ve kesin bir şekilde hata tespiti yapma imkânı sunmaktadır.  Eskiden günlerce süren kırma dökme işlemi ardından tamir edilen yerler sizleri oldukça zor durumda bırakmaktaydı. Fakat artık bu konuda endişelenmenizi gerektirecek durumlar yaşanmamaktadır.

Beykoz su kaçağı tespiti sağlayan firmamız, eskiden sizleri günlerce hatta bazen haftalarca bile uğraştıran arızaları kısa süre içerisinde ortadan kaldıracak ve size garanti vermekte; güvenli, kesin, eksiksiz bir şekilde hizmet sunmaktadır.

Tespit edilen yer nasıl tamir edilir?

Firmamız akustik dinleme adı verilen cihaz ile sızıntının olduğu yeri kesin olarak belirler. Noktasal olarak tespit ettiği yerde çalışma yapılmadan önce sizlere arızayı göstererek yapılacak olan işlemler hakkında Beykoz su kaçağı tespit uzmanları ile mutlaka sizlere bilgi sunar. Sizlerin de onayını aldıkta

n sonra bir veya iki seramiğinizin altı kırılarak tamir süreci başlar ve titiz bir çalışma gerçekleştirilir. Tamir işlemi bittiğinde firmamız  % 100 garantili bir şekilde sizleri bu arızadan kurtarır.

Su Tesisatı Problemleri Nasıl Çözülür

Su tesisatlarında ortaya çıkan problemlerin çözümü son derece basittir. Burada önemli olan husus doğru bir firma ile görüşmek ve alanında yetkin olan su tesisatçılarıyla çalışmaktır. Aynı zamanda tesisatçıların kullandıkları cihazla da çözüm açısından büyük önem arz etmektedir. Termal görüntüleme cihazları, dinleme aletleri ve nem ölçme makineleri ile önce tesisatın sıkıntısı anlaşılmakta, daha sonra ona göre tamir işlemi gerçekleştirilmektedir. Eğer herhangi bir sızıntı, kaçak vs. yok ise tesisatın tıkandığı noktalar açılmakta ve ufak boru değişimleri ile işlemler gerçekleştirilmektedir. Sonuç olarak su tesisatı tamiri noktasında birçok firmanın oldukça profesyonel ve düzgün hizmet verdiğini belirtmek mümkündür. Ev sahibi olan ve su tesisatında sıkıntı meydana gelenlerin doğru tamirci ile işlemlerini hallederek sorunsuz bir tesisata sahip olabilecekleri unutulmamalıdır.

Beykoz’un Çavuşbaşı, Çubuklu, Paşabahçe, Göksu, Anadolu Hisarı ve Tokatköy semtlerine aynı gün servis olanağı sağlayan firmamız, sabit fiyat garantisi de sunmaktadır.

Beykoz Su Kaçağı Bulma
4.7 (94.44%) 18 Puan[lar]

13 Talepler

  1. Bir çok tesisatçıya fiyat sordum. Çok fazla fiyat çektiler ayrıca ekipmanları yoktu. Burası kadar donanımlı yeri görmedim. Bütün herşeyi yaptılar çok iyi bir firma tavsiye ediyorum.

  2. beykozda yaşıyorum arkadaşlar daha önce hizmet alıpta deneyimlerini benimle paylaşmak isteyen kişiler var mı yanıt verirlerse sevinirim evimde benimde su kacagı sorunu var sanırım

  3. Site üzerinden arkadaşlar ile iletişime geçtim, geldiler ve kaçağı tek bir çekiç kullanmadan buldular ve çok cüzi bir miktarda ödeme istediler. Sorunu çözemeyen tesisatçıya daha fazla ödeme yapmıştı, aldıkları tüm para helali hoş olsun.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir