Beykoz Su Kaçağı Bulma

Boğaz’ın incisi olarak tarif edilen Beykoz’da meydana gelen su tesisatı arızaları oldukça moral bozmaktadır. Özellikle suyun yoğun olarak kullanıldığı yerlerde meydana gelen arızalar, günlük yaşamınızı da olumsuz yönde etkilemekte ve evinizi tahrip etmektedir. Su kaçağı sorunu oldukça ciddi, acil müdahale gerektiren, ertelenmemesi ve profesyonel bir işlem ile halledilmesi gereken bir problemdir. Hızlı müdahale edildiği takdirde zararı minimum seviyeye indirmek mümkündür. Ersoylar Tesisat size sertifikalı su tesisatı ustaları ve teknolojinin son ürünü olan cihazlarıyla güvenli, kesin ve mümkün olan en kısa sürede gerçekleşen Beykoz su kaçağı bulma merkezi olarak hizmet sunmaktadır.

su-kacagi-bulma-firmasi-tespit

Daha önceden de yaşamış olduğunuz bu arızaların özellikle tespit işlemi oldukça masraflı ve zahmetli olduğundan neredeyse hepinizin kâbusu haline gelmiştir.

Üzeri beton ve seramikler ile kaplı olan su borularında oluşan arızalar özellikle tespit işlemini içinden çıkılmaz bir hale sokmaktadır. Tespit işlemini tamir işleminden daha zorlu bir hale sokan bu durum, tek başınıza tamir edebileceğiniz bir işlem olmadığı için alanında uzman bir su tesisatçı firması ile anlaşmanızda yarar olacaktır.

Su kaçağının ortaya çıkması nasıl olur?

Su kaçağının ortaya çıkmasındaki en önemli etkenler, altyapısal problemlerden kaynaklanır. Evin inşa ediliş sürecinde kullanılan malzemeler, eksik ya da dikkatsiz yapılanmalar bu tip tatsız sonuçlara yol açabilmektedir. Su tesisatı sistemi içerisinde kullanılan su boruları, özellikle eskime ya da tahribata uğramaları sonucunda belli bir süreden sonra su sızdırmaktadır. Su sızıntıları devam ettiği müddetçe evinizin diğer bölümlerinde de ciddi problemlere de yol açtığından vakit kaybetmeden tamir edilmesi gereken bir arızadır. Yaşadığınız arıza problemini ekibimize bildirdiğiniz ve durumun aciliyetini belirttiğiniz anda size verilen saat ve tarihte müdahale edilecektir. Patlayan ya da kırılan su borularının meydana getirdiği bu arızaların tamir işlemi firmamız tarafından garantili ve eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Su sızıntıları nerelerde meydana gelir?

Suyun yoğun olarak kullanıldığı alanlarda daha fazla gün yüzüne çıkan arızalar, özellikle de eski yapılarda meydana gelmektedir. Ev ya da iş yerinizin zeminine döşenen tesisat boruları, şebekeden kaynaklı yüksek basınç sonucunda boruların en zayıf noktasından sızıntı yapmaya başlayacağı için bu sızıntı problemi pek çok farklı noktada gerçekleşebilir. Ev ve işyerinizin, özellikle banyo, mutfak ve tuvalet gibi bölümlerinde sıkça rastlama ihtimaliniz olan bu arızalar çoğunlukla eski binalarda karşımıza çıkmaktadır. Fakat son zamanlarda yeni binalarda kullanılan su borularının kalitesiz oluşu, basınç değerinin yanlış hesaplanması, malzemelerin çapının doğru olmaması veya tesisat sistemine yanlış ya da eksik çapta eğim verilmesi sonucu yeni binalarda da ortaya çıkmaya başlamıştır.

Beykoz Şubemizde Su kaçağının tespitinde kullandığınız cihazlar nelerdir?

Ersoylar tesisat, Beykoz su kaçağı bulma işleminde akustik dinleme adı verilen son derece teknolojik olan cihazı kullanmaktadır. Firmamızın Avrupa’dan özel olarak getirttiği bu cihaz sayesinde kırmadan dökmeden noktasal olarak arıza tespit işlemi mümkün hale gelmiştir. Beykoz su kaçağı tespit cihazı, su sızıntısının olduğu bölgeyi dinleme yolu ile  hızlı ve kesin bir şekilde hata tespiti yapma imkânı sunmaktadır.  Eskiden günlerce süren kırma dökme işlemi ardından tamir edilen yerler sizleri oldukça zor durumda bırakmaktaydı. Fakat artık bu konuda endişelenmenizi gerektirecek durumlar yaşanmamaktadır.

Beykoz su kaçağı tespiti sağlayan firmamız, eskiden sizleri günlerce hatta bazen haftalarca bile uğraştıran arızaları kısa süre içerisinde ortadan kaldıracak ve size garanti vermekte; güvenli, kesin, eksiksiz bir şekilde hizmet sunmaktadır.

Tespit edilen yer nasıl tamir edilir?

Firmamız akustik dinleme adı verilen cihaz ile sızıntının olduğu yeri kesin olarak belirler. Noktasal olarak tespit ettiği yerde çalışma yapılmadan önce sizlere arızayı göstererek yapılacak olan işlemler hakkında Beykoz su kaçağı tespit uzmanları ile mutlaka sizlere bilgi sunar. Sizlerin de onayını aldıktan sonra bir veya iki seramiğinizin altı kırılarak tamir süreci başlar ve titiz bir çalışma gerçekleştirilir. Tamir işlemi bittiğinde firmamız  % 100 garantili bir şekilde sizleri bu arızadan kurtarır.

Beykoz’un Çavuşbaşı, Çubuklu, Paşabahçe, Göksu, Anadolu Hisarı ve Tokatköy semtlerine aynı gün servis olanağı sağlayan firmamız, sabit fiyat garantisi de sunmaktadır.

Beykoz Su Kaçağı Bulma
4.7 (94.44%) 18 Puan[lar]

11 Talepler

  1. Site üzerinden arkadaşlar ile iletişime geçtim, geldiler ve kaçağı tek bir çekiç kullanmadan buldular ve çok cüzi bir miktarda ödeme istediler. Sorunu çözemeyen tesisatçıya daha fazla ödeme yapmıştı, aldıkları tüm para helali hoş olsun.

  2. İletişim adresimi bırakıyorum gidermeniz gereken problemi buraya yazmak istemedim telefonla detaylı konuştuktan sonra anlaşmak istiyorum referansım komşum oldu daha önce komşumu memnun etmişsiniz benide memnun etmenizi ümit ediyorum pişman olmayacağım umarım.

  3. Bir sorun oluştuğunda akla kim gelir kim çözebilir bu sorunu ? Tabiki ersoylar tesisat , bunun için çok teşekkür etmek istiyorum size bana fazla birşey bırakmadan herşeyi halledip gittiniz bir evimi baştan aşağı yıkamadığınız kaldı onuda yapsaydınız zaten sizi sırtımda taşırdım 🙂 titizliğiniz ve göstermiş olduğunuz hassasiyet adınada teşekkür ederim kalite ersoylar tesisatta asla tesadüf değil arkadaşlar

  4. Yeni taşındığımız evde pimaş borusunda sorun bulunuyor sürekli araştırıyorum bunun için en sonunda sizi buldum inşallah yakın zamanda iletişime geçip sorunu hallettireceğim size fiyat konusunda bizim için önemli değil temiz bir iş çıkarmanız bizim önceliğimiz inşallah memnun kalacağımız bir firmayla anlaşmış olacağız

  5. Benimle iletişime geçermisiniz nedenini bilmediğim bir yerden su sızıntısı oluyor sorunun büyümesinden korkuyorum umarım hızlı bir şekilde iletişime geçip lanet sorunu halledeceksiniz

  6. beykoz da oturuyorum tuvalet borularında su sızıntısı mevcut sorun biran önce büyümeden halledilmesi lazım boruların değiştirilmesi lazım diye düşünüyorum lakin burada ustada uzmanda sizsiniz sizi detaylıca araştırma fırsatını yakaladım işinizi düzgün yapan kaliteli nadir firmalardan birisiniz o yüzden ilk tercihim size ulaşmak oldu ve sitenize yorumumu bırakıyorum lütfen bana biran önce ulaşıp sorunu kökten giderilmesi için çalışmalarınızı yapmanızı umuyorum ücreti neyse vermeye hazırım bu sorun büyümeden çözülmesi gerekmektedir.

  7. Beykoz’da evim var. Evimin su tesisatında kaçak varmış. Bizim tesisattan sızan sular alt komşunun bonyosunun tavanından çıkmış. Tavanda kararma ve rutubetlenme var. İnternette araştırma yaparken sizin sitenizi gördüm. Yazıları okudum, videoları seyrettim. Anlatılanlara göre kısa sürede kırmadan dökmeden hallediyormuşsunuz. Böyle bir durum mümkünse çok güzel olur. Bu konuyla ilgili bana bilgi verirseniz çok sevinirim.

  8. evimin yatak odasının tavanında su akıyor daha önce bir usta çağırdık sızıntının nereden olduğunu bilmiyorum yani bizim üst kattaki komşunu salonuna geliyor yatak odası sizin videoları izledim bazı aletler sayesinde nerede bir sızıntı varsa buluyordunuz acaba bu gün benim evime yarın gelebilir misiniz lütfen bana ulaşın

  9. selam ustam kolay gelsin Fatih Mahallesi servisiniz var mı ? servisiniz varsa sıkıntımız şu banyoda duvarlar ıslanıyor. su kaçağı bulabilir misiniz. Eğer yapabilirseniz lütfen iletişim kurabilira misiniz. Sizi Arayıp boş yere rahatsız etmek istemedim. 0545 xxx 62 xx ulaşabilirsiniz.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir