Su Kaçağı | Petek Temizliği

Robotla Tıkanıklık Açma | Kombi Petek Temizliği Acil Su kaçağı ve tıkanıklık açma için %100 garantili hizmet...

Ersoylar Tesisat, İstanbul genelinde su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma, petek temizliği ve kombi bakım tamir servisi konularında profesyonel olarak garantili hizmet vermektedir. Siz de bizleri tercih ederek su tesisatçı bulma kolaylığu ile uygun fiyat garantisini kaçırmamış olursunuz.

BEYKOZ SU KAÇAĞI BULMA VE TESPİTİ, BEYKOZ TIKANIKLIK AÇMA, BEYKOZ KANAL AÇMA

İçeriği Puanla

BEYKOZ SU KAÇAĞI BULMA VE TESPİTİ, BEYKOZ TIKANIKLIK AÇMA, BEYKOZ KANAL AÇMA Tuvaletin tıkanması, her gider ile zaman arasında oluşan kalıntılardan kaynaklanır. Tuvalet kağıdı, ıslak mendillerdeki tuvaletin tıkanmasına neden olabilir. Robotik ekipmanlarımızda bulunan farklı cihazlar yardımı ile harcamalarınızı zahmetsizce açabiliyoruz. Açılan kanal ücretlerine kamera atarak pimaş ücretlerinizi gözlemliyoruz. BEYKOZ bölgemizde kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz.

BEYKOZ SU KAÇAĞI BULMA VE TESPİTİ, BEYKOZ TIKANIKLIK AÇMA, BEYKOZ KANAL AÇMA

BEYKOZ SU KAÇAĞI BULMA VE TESPİTİ, BEYKOZ TIKANIKLIK AÇMA, BEYKOZ KANAL AÇMA

Firmamız Kanalizasyoncu Beykoz geneli Cihazla Nokta Arıza Tespiti Robotla Görüntüleme Sistemiyle Kanalizasyon Tıkanıklığı Logar Temizleme Pis-Su Gideri Tıkalı Pimaş Açma Kuyu Temizliği şeklinde faaliyetleri yerine getirme amacıyla kurulmuştur. Beykoz altyapı atık kanalları ortak kullanılan sistemler olmasından ötürü İşyeri, Fabrika Atık Boruları (Künk), Site, Konut, Bina Kanalizasyonu, Ev Kanalı, Mutfak, Banyo & Tuvalet giderleri problemleri en oldukça yaşanmış olan problemler arasındadır. Kanalizasyon giderinin geçmiş olduğu bölgelerde oluşan çöküntüler, Yağışta kifayetsiz pimaş gideri, Hatalı kullanımlar tıkanıklığın oluşmasındaki sıralanabilecek nedenlerdendir. Tam bu aşamada hizmet istek edebileceğiniz Beykoz Kanalizasyoncu servisimizin avantajlarından yararlanabilir, Bizimle emek harcama keyfini yaşayabilirsiniz.

Kanalizasyon sorunları yaşıyorsanız firmamızdan kırmadan dökmeden ustalaşmış Beykoz kanal tıkanıklığı tespiti, Ucuz Beykoz kanalizasyon tamiri tutarları garantili çözümler desteği alabilirsiniz. Beykoz bölgesinin tamamına kanalizasyon açma hizmetinin yanında, Yeni kanalizasyon yapımı veya devamlı sıkıntı yaratan eski kanalizasyonu değişiklik yapmak isteyenlere Beykoz İSKİ tarafınca meydana getirilen temel kanallara (ana-hat) bağlama desteğimiz bulunmaktadır.

Beykoz Tıkanıklık Açma Ev yahut işyerlerinde meydana gelen tıkanıklıklar her insanın canını sıkar. Beykoz Tıkanıklık Açma Bu yaşanmış olan tıkanıklık problemlerinde emel niçin tesisat borularının aşınması, boruların eskimesi yahut boruları tıkayacak unsurların giderlere atılmasıdır. Ev ve işyeri sahipleri, laf konusu tıkanıklıklar ile karşılaştıklarında derhal bu problemi halletmek için araştırmak oluşturmaya adım atar. Günümüzde netin insan yaşamında oldukca büyük bir yere haiz olması nedeni ile tıkanıklık sorunu yaşayan insanların çözüm olarak tercih etmiş olduğu temel metot web aramalarıdır.

Ancak internette tıkanıklık açma ile alakalı lüzumlu deneyimi ve bilgisi olmayan pek oldukça kişice tıkanıklık açma hizmeti verilmekte ve tıkanıklık açmaktan ziyade bu mesele daha da karmaşa bir şekle gelmekte ve evlere zarar vermektedir. Beykoz tıkanıklık açma hizmeti mevzusunda deneyimli ve kabiliyetli kadrosu ile tıkanıklık sorunuza en doğru çözümleri sunan bir kuruluştur. Günün herhangi bir anı yada saatinde arayıp ulaşabileceğiniz Beykoz tıkanıklık açma oldukca süratli bir halde ev yada iş yerinize gelip tıkanıklık probleminizi ortadan kaldırmaktadır.

BEYKOZ SU KAÇAĞI BULMA VE TESPİTİ

Beykoz tıkanıklık açma hizmet bölgesi olan ve İstanbul’da bulunan kimselere en kaliteli ve ucuz tıkanıklık açma hizmetini sunmaktadır. Sahip olduğu tıkanıklık açma tecrübesi ve bilgisi ile beraber tıkanıklık sorunlarına kalıcı ve kati çözümler sunan Beykoz tıkanıklık açma yardımıyla evinizde yahut işyerinizde yeniden tıkanıklık problemi ile karşılaşmazsınız. Siz de evinizde yada iş yerinizde tıkanıklık sorunu yaşıyorsanız bizi arayarak problemi kısa müddette çözebilirsiniz. 7/24 hizmet veren Beykoz tıkanıklık açmayı günün her saatinde arayabilirsiniz!

Su Kaçağı Tespit Merkezi servisi , yapınız artık kırılmayacak bir sızıntı için evinizi kırıp dökmeyecek tamamen tesisat yenilemek zorunda kalmayacaksınız . Su kaçakları genel anlamda alt komşuya damlama ve kabartılar benzer biçimde görülmektedir . Sudan oluşan bu problemlere teknolojik çözümlerimizle yanınızdayız . Son sistem boru görüntüleme kameraları yardımıyla artık sorunlu ve arızalı bölgeyi bulmak oldukça rahat oldu . Eskiden olsa yapı kırılırdı onlarca fayans gittikten sonrasında tamamen bir değişiklik içerisine girerek tadilat periyodu başlardı su kaçağı bulma firmamız sizleri bu dert ve sıkıntıdan garantili bir halde kurtarıyor .

BEYKOZ SU KAÇAĞI BULMA VE TESPİTİ

Evdeki su kaçaklarının emareleri şöyleki gözlemlenmektedir ; tavanların sararması , küflenmesi , kirli kokular ve su damlacıklarının bir grup halinde oluşması sıkça rastladığımız görüntülerdir . Sizinde su tesisatı kaçağı kuşku ve emareleri var ise firmamızı aramanız ve buluşma almanız gerekmektedir . Yeriniz neresi olursa olsun İstanbul’da su kaçak tespitleri işleri icra eden firmamız her vakit yanınızdadır.

Servisimiz ilk muamele olarak şebeke suyunu test etmektedir , sızdırmazlık testleri uygular şayet bir sıkıntı varsa akustik dinleme aleti ile arızalı bölgeyi tek fayansta bulur ve onarımlarını ancak o bölüm arasında gerçekleştirir . Sorun görülmez ise pimaş içi görüntüleme kamera sistemi devreye girer ; masraf içleri , lavabo , küvet ve ana giderler test edilir . Sonraki muamele ise sıcak su ve izolasyon kaçakları için termal görüntüleme kamerası ile test edilir. Kısaca problemi bulmak adına bütün su tesisat teknolojisini kullanmaktayız ve bu teknolojiyi kullanmak suretiyle öğrenim görmüş uzman personellerimiz sizlere sorunsuz ve garantili bir halde hizmet sağlayacaktır.

Su tespiti yaptıracağınız şirketin su kaçağı tamiri ücretinden ziyade hangi şekilleri kullandığı ,yeri ( aleni adresi ) ve rapor ile beraber satmaca veriyor mu ? Sabit numaramı yoksa sitede cep telefonu mu var , son zamanlarda sektörde yaşanmış olan rehavetle çıkan kişi firmaları müşterilere yanlış tespit yaparak yeniden ulaşamadıkları görülmüştür . Bu şirketler google arama motoruna reklam vererek kısa yoldan para kazanma gayreti içerisindeler . Lütfen hassas olalım yaptıracağımız işlerde satmaca isteyelim şundan dolayı satmaca sizin garantiniz , hakkınızı arayacağınız bir belgedir.

BEYKOZ TIKANIKLIK AÇMA

Bir öteki kırmadan su kaçak bulma yöntemi ise ilaçlı kapatıcılar . Bu ilaçları genel hatlarıyla kombi su eksiltmesi , kalorifer kaçakları ve pak su tesisat kaçağı için üretilmiştir . İlacın kullanım amacı delik olan noktaya geldiğinde hava ile teması anında kristalleşerek deliği kapaması işlemdir.Bu muamele müşterilerimiz tarafınca ilk ilkin müspet bakılmasada uyguladığımız müşterilerimizden hep müspet sonuçlar aldık hiç bir yer kırılmadan su kaçağını kapatan kimysal ile problemi çözüme kavuşturmak bizim ihtisas alanımızdır.

İstanbulda en ucuz su kaçağı tespiti fiyatı veren servis hizmetini sunuyoruz .tam ve kontrollü bir halde yapıyoruz. Temiz su borusu ne kadara tespiti , pis su borusu kameralı kaçak tespiti için bizi arayabilirsiniz. Ersoylar tesisat firmamız en ucuz fiyata su kaçağı bulma işlemini bütün İstanbula aynı fiyat üstünden yapmaktadır. En ucuz su kaçağı şirketi için sayfamızdan bizimle irtibata geçiniz.

Su kaçakları hakkındaki bilgisi olmayan müşterilerimiz için aşağıda su kaçağı emarelerini maddeler haline yazdık sadece daha geniş çaplı bilgiye size en yakın servisimiz ile iletişime geçerek bizlere ulaşabilirsiniz. Bazı belirtiler ; Su faturasnın yüksek gelmesi , fayans arasındaki derzlerin sararması yada kararması aynı halde evin duvarında parkesinde kabarma olması , musluklar ve sifon kapalı iken su saatinin dönmesi , kombi su seviyesinin devamlı olarak azalması ve en önemlisi alt komşunun tavanında oluşan kabarmalar misal olarak gösterilebilir.

Evde su kaçağı nasıl anlaşılır?

Dairede su kullanması yapmayın muslukları ve sifon dolum vanalarını kapatın . Su saatini deneyin bir süre bekledikten sonrasında yeniden deneyin şayet rakamlarda bir değişim var ise dairede pak temiz tesisatı kaçağı laf konusudur .

Dairede bazı zamanlar veren sızıntılar varsa bu pis su kaçaklarına işarettir sadece istisnai bir vaziyet var iskinin ve binanın kullanımına gore küçük bir yırtıktan sadece bar yükselince su sızıntıları meydana gelir bu tür kaçaklarda bazı zamanlar oluşmaktadır.

Kombi suyunda eksilmeler meydana geliyor ise kendi dairenizin duvarlarında 1 metreyi geçmeyen kabartılar ve karartılar varsa kalorifer tesisatında küçük bir kaçak var demektir . Firmamız bu aşamada su kaçağı arama yöntemi de uygulayabilir , kimyasal ilaçla su kaçağını kapama yöntemini de uygulayabilir . Kimyasal ile kapanırsa hiçbir yer kırılmayacak size ek fayans gider ve masraf gerek duyulmayan garantili bir yöntemdir .

Sadece kullanım halindeyken sızmalar meydana geliyorsa kirli su kaçakları ihtimali oldukca yüksektir.
Sitemizdeki bu yazıyı okuyan insanoğlu kendilerini öteki insanlardan daha talihli hissetmelidir. Şöyle ki bu şekilde bir teknolojiden habersiz olan vatandaş tesisatçıların kurbanı olmaktadır tamamen katliam yapıldıktan sonrasında yeni tesisat yenileme ücretlerine birde fayans tamiri tutarı eklenince hem maddi hemde tinsel bir sorun arasında negatif şartlara niçin olabilmektedir.

BEYKOZ KANAL AÇMA

Üst kattan tavana su akıyor şeklinde su kaçağı şikayetine yoğun bir halde rastlanmaktadır . Binanızda ki bu sızıntıyı bulmak için teknolojik şirket eğilimlerine yönelmenizi öneriyoruz . Bir su borusu patlaması için tüm dairelerin kırılıp dökülmesi anlamına gelmez . Su kaçakları için dedektörle yüzeyden tarama işlemini yapmakta olan firmamız size garantili hizmetini sunmaktan gurur duyar . Su tesisatındaki arızalarının nedenlerini araştırmadan lütfen evinizi kırdırtmayın . Hiç bir yeri kırdırtmadan su kaçağı yer tespiti meydana getirecek olan firmamızı arayarak yardım alabilirsiniz .

Su arıza bulma şirketi olarak tecrübeli ekibimiz bir oldukça su sızıntıları ile evvel karşılaşmış olduğu için sizin problemi da bulması fazla vakit almayacaktır . Su kaçak bulma elemanlarımız ancak bu iş için eğitilmiş olduğu için ötürü size fazla vakit kaybettirmeden süratli bir halde yer tespitini yapar. Ersoylar tesisat su kaçağı bulma şirketi olarak sizlere garantili olarak alt kata su kaçağı tespiti yapmaktayız.

Beykoz Su Kaçağı Tespiti

Tesisatın kaçak yapma sebepleri içinde eskimiş yıpranmış araç-gereç kullanması ve yanlış ve hatalı kaynak yapma doğrusu usta yanlışı vardır. Tesisat kaçaklarının önüne geçmek olası değildir fakat işinizi eğil ustalara yapmanızı öneri ediyoruz. Su kaçaklarında aygıt sistemi kullanılmadığı sürece çevre kırılıp dökülmeyle adım atar ve yapının lüzumsuz kırılması niteliğinde onlarca gider ile karşılaşırsınız. İstanbul su kaçağı tespiti firmamız sunmuş olduğu geniş servis ağı ile halkımıza hizmet vermekten gurur duymaktadır. Sahip olduğumuz aygıt sistemi hakkındaki bilgiyi bölge servisleri telefonlarımızı arıyarak bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Firmamız tesisat bar test sistemi , dinleme sistemi , görüntüleme sistemi yanında termal kamera sistemi ile servislerini vermektedir. Su kaçağı tespiti işlemi ne olursa olsun aygıt kullanılarak yapılmalıdır. Gelişi güzel meydana getirilen kırımlarda hem bulmak zor olacak hemde peşinde bırakacağı gider oldukça fazla olacaktır. Kırmadan su kaçağı bulma sistemleri yardımıyla sıradan tesisatçıların katliam yapmasına son veriyoruz lüzumsuz harcamalara son veriyoruz.Zaman kaybetmeden su kaçak tespit firmamızı arayarak buluşma talebinde bulunabilirsiniz.Detaylı malumat için ise size en yakın servis telefonunu yazışma bilgilerinden arayabilirsiniz.

Su arıza bulma şirketi tarzı yaparken dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan birkaç mühim mevzu vardır. Su kaçağı tespiti kamera sistemleri kullanılarak yapılmalıdır aksi taktirde tam bir tespitten laf edilemez ve tesisat kaçak tespiti yaptırmak için hususi kontrol pompaları gerekmektedir. Yapılan işlemlerden satmaca isteyiniz her hangi bir sıkıntı ve sorun niteliğinde tek gerekçeniz bu belge olacaktır.

Su kaçağı tespiti için ihtiyaç duyulan aygıt kontrolleri firmamız tarafınca muhtelif bulma gereçleri ile yapılmaktadır. Bu cihazlar alt mevzu başlığında ayrıntılı olarak verilmiştir. Cihaz öğrenim ve satışlarımız İstanbul içi yoktur. İstanbul dışındaki bölgelere aygıt satışı ve eğitimi ile alakalı bilgiler vermekteyiz. Cihaz kullanması haricinde öteki bir su kaçakları onarım yönetimi kimyasal kapatıcalardır.Su kaçağı kimyasalı kalorifer tesisatında ve gerektiği taktirde pak su borularında kullanılabilir. Kalorifer tesisatında kombi su eksiltmesi yaşıyorsanız bizi ile iletişime geçerek güvenilir bir halde ilaçlama yaptırabilirsiniz.

Su Kaçak Bulma Cihazları

Su kaçağı bulma cihazları kendi arasında 3 kategori içinde inceleyebiliriz.

1- Temiz su için kullanılan cihazlar ; Su tesisatı kontrol pompaları ve hususi dinleme cihazları ile su kaçak meydana getiren bölüm tespit edilmektedir. Su tesisatında iki kural dışı vardır buda sıcak su kaçağı tespiti bu tür kaçak oluşumları ise hususi termal kamera sistemi yardımıyla bulunmaktadır. İkinci kural dışı ise kalorifer kaçakları en bariz özelliği ise kombi su eksiltmesi benzer biçimde görülmesidir oldukça küçük bir kaçak olduğu için gelişmiş cihazlar bile bu kaçağı sıklıkla bulamazlar bu tür kaçaklarda kimyasal tatbik yapıyoruz. Tesisat kaçağı kapatıcı kimyasalı hava ile i·lişki etmesi ile beraber kapatıcı rolü görür ve deliği 24 saat içinde kapamaktadır. Kombi kaçaklarını garantili olarak kapatan kimyasal ürünlerimizden istifade etmek için lütfen bizim ile iletişime geçiniz.

2- Atık su kaçakları ; Kamera sistemi ile masraf bağlantılarının görüntülenmesi benzer biçimde atık suların geçmiş olduğu pimaş borularının gözlemlenmesini elde eden sistemdir. Bu sistem banyoda küvet , lavabo , klozet ve çamaşır makinesinin masraf borularının içinin test edilmesi ile tespit edilir.

3- İzolasyon kaçakları için hangi aygıt kullanılır; Bu tür kaçaklar teras katlarında daha oldukça rastlanılmaktadır. İyi izole edilmeyen fayans aralarından çıkan sular alt komşunun tavanında tahribatlar oluşturmaktadır. Banyo temizliği yapıldığında,asit bulunduran mamüller derz kısımlarını zaman içinde tahrip ederek su kaçağı oluşumlarına yol açmaktadır. Gözle görülmesi oldukca zorluk derecesi yüksek bu kaçak anacak termal kamera sistemi ile bulunmaktadır.

Kalorifer tesisatındaki su kaçağını kapama KİMYASALI

Kalorifer tesisatında sızıntı olup olmadığını ilk ilkin idrak etmek icap eder bunun tespiti kombi su kaybı test ettikten sonrasında tespit edebilirsiniz. Kombi niçin su eksiltir ; kalorifer tesisatındaki bir kısımda su kaçağı oluşumu vardır. Çeşitli sebeplerden olabilir fakat en bariz niçin genleşme den kaynaklı kasılmalar ve çatlamalar dır. Kalorifer tesisatı kaçak giderici ( kapatıcı sıvı ) kullanımında başarılar sağlayan firmamız , su kaçağı tamir kimyasalları ile kombi tesisat kaçağını gidermektedir.

Su kaçağı kapatan kimyasal deva hava ile i·lişki ettiğinde kristalleşerek o kısmı kapatmaktadır. Kalorifer kaçak kapatıcı sıvı uygulanmadan ilkin tesisatın pak olması gerekmektedir. Tesisat temizliği yapılmazsa petekler tıkanır iyi sıcaklık ve fazla etki veremez duruma gelir. Petek temizliği kaçak olmasa da 2-3 senede bir kez kesinlikle yapılmadır.Detaylı bilgiyi şirketimizi arayarak öğrenebilirsiniz. İlaç asidik madde içerdiğinde tesisatın içerisine yerleşmiş balçık ve tortuları harekete geçirir bu nedenle tesisat tıkanır. Kalorifer tesisatındaki su kaçağını 0 güvence vererek kapatıyoruz üstelik hiçbir yer kırılmadan dökülmeden borular sökülmeden İstanbul’un her semtine bu servisi sunmaktayız.

Evim SİGORTALI Ne Yapmam Gerekir ?

Sigorta şirketleri ile çalışan tesisatçılar mı arıyorsunuz ? Ne yapmanız icap ettiğini bilmiyor musunuz, Panik yapmayın firmamız sigorta ekspertiz ile iş ortaklığı yapmaktadır. Eviniz sigortalı ise yada kredi kullanarak mülk sahibi olduysanız tesisatla yaşanmış olan sıkıntılarınız için cebinizden para çıkmadan kaçak su tespiti ve tamirini gerçekleştirebilirsiniz. Sigorta şirketleri ile çalışan su kaçağı bulma firmaları olarak İstanbul geneli arıza tespit servisleri vermekteyiz. Size en yakın şubemizi arayarak mevzu hakkındaki parasız malumat sahibi olabilirsiniz. Bazı anlaşmalı olduğumuz kurumlar aşağıdaki gibidir.

Özellikle ev hanımlarının korkunç rüyası haline gelmiştir. Kaçak olduğunda üst ve alt komşularımızın evlerinin tavan ve duvarlarında kararma ve nem ön planda olmaktadır. Bu şeklinde durumlarda bizlerin ilk aklına gelen fikir acaba su kaçağı nerede var ve evin her yeri kırılacak hissine kapılırız. Bu düşüncede olmanız oldukça düzgüsel ama hızla gelişen değişen teknolojinin ilerlemesi ile artık su kaçakları oldukça rahatça bulunmaktadır.

Beykoz Kamerayla Su Kaçağı

Teknolojik cihazlarla kırmadan dökmeden kaçak tespiti yapılmaktadır. Önceki dönemlerde su kaçağı tespitlerinde hem kırılma dökülme oluyordu aynı zamanda oldukça kıymetli olan şey vaktimiz gidiyordu bununla birlikte kabarık su faturaları da cabası. Su kaçaklarını bulmak için evvela su yolu bulunup alt ve üst kat lüzumsuz yere kırılırdı. Bazı durumlarda ise incinen bölgede kaçak tespiti yapılamayıp boşa kırılmalarda olabiliyordu. Artık bu korkularınız oldukça geride kaldı.

Kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti nasıl yapılır şeklinde soruların cevabı ise; kaçak olan bölge ilk önce termal kamera, akustik dinleme aleti ile belirlenip dedektör ve rutubet kıyas cihazları yardımıyla ortalama 30 dk’lik bir vakit dilimi ile su kaçağı bulunur tespit edilir. Kaçak olarak belirlenen tesisat bulup tespit edildikten sonrasında lüzumlu işlemler yapılır. İşlem bittikten sonrasında hem maddi olarak rahatladığınızı görmüş olacaksınız aynı zamanda tinsel olarak yıpranmaktan kurtulacaksınız. Tadilat olmadan önceki faturanızı ve tadilattan sonraki faturalarınızı karşılaştırma ettikten sonrasında ne kadar karlı bir iş bulunduğunu kendi gözlerinizle göreceksinizdir. Başta Ersoylar Tesisat olmak suretiyle hızla gelişen değişen teknolojinin yararlarından ve tecrübeli ustalarımız size her daim destek olacaklardır. Su kaçağı ve benzeri sorunlarda hizmetinizdeyiz.

Beykoz Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Beykoz Kırmadan Su Kaçağı Tespiti güvenilir muamele elde eden su kaçağı tespiti elde eden uzman firmaları web te kısa bir inceleme ile derhal öğrenebilirsiniz. Eğer çevrenizde herhangi bir uzman su kaçağı tespiti icra eden şirket bulunmuyorsa ne olursa olsun web te uzman firmalardan birine ulaşarak derhal yardımcı alınız. Kendi başınıza da halledemeyeceğiniz su kaçağı durumları ne olursa olsun ciddiye katılımı ihtiyaç duyulan durumlardır. Bazen komşuluk ilişkilerinizi bile zedeleyebilecek duruma gelebilir. Böyle acele durumlar yaşandığı taktirde derhal alanında uzman olan su kaçağı tespiti icra eden firmalara ulaşarak derhal yardımcı katılımı yerinde olacaktır.

Ersoylar Tesisat olarak kurumsal şirketler doğrusu su kaçağı tespiti işini başarıya ulaşmış halde elde eden uzman şirketler, kırmadan ve dökmeden son aşama profesyonelce su kaçağı tespiti işlemlerini en iyi halde sağlamaktadır. Oysa eskiden oldukça uğraşlar verilerek sağlanan su kaçağı tespiti işlemleri şimdilerde son aşama huzurlu halde yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

porno - istanbul escort
casino siteleri