Bayrampaşa Su Tesisatçı

Binalarda temiz su ihtiyacının karşılanması ve kullanılan pis suyun dışarı atılması için oluşturulan su tesisatının yapılması için Bayrampaşa su tesisatçısı olarak uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Su tesisatı diğer adıyla da sıhhi tesisat binaların ana damarları arasında yer alır. Binaların yapılması sırasında su tesisatının dikkatle yapılması ve kaliteli malzeme kullanılması halinde yapılan su tesisatı uzun yıllar boyunca arıza yapmadan kullanılabilmektedir. Bunun yanında Bayrampaşa da bulunan binalarda zamanla arızalar oluşabilmektedir ve su tesisatçı firması olarak eğitimli ve tecrübeli ekibimiz ile yanınızda yer alarak bu arızaları gidermekteyiz.

Bayrampaşa Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Binalarda oluşan su kaçağı oldukça sıkıntı verici bir durum oluşturmaktadır. Bu sorunu yaşayan kişiler için en büyük endişe evlerinde bir tadilat yapılması ile büyük masraflara girilmek zorunda kalınmasıdır. Bunu önlemek için Bayrampaşa su kaçağı tespitini kırmadan yapan Bayrampaşa su tesisatçı firması olarak sizlere hizmet vermekteyiz.  Su kaçağı tespiti yapılması için modern makineler kullanmaktayız. Eski usul su kaçağı tespiti sırasında duvarlar ve fayanslar kırılmakta büyük masraflar çıkmakta ve zaman kaybı yaşanmaktaydı. Oysa firmamızın kullandığı Avrupa’dan getirtmiş olduğumuz robotlar ile hiçbir yeri kırmak zorunda kalmadan noktasal olarak su kaçağı tespiti yapabilmekteyiz. Bu şekilde su kaçağının tespit edilmesi sayesinde de büyük tadilatlara gerek kalmamaktadır. Bir binada su kaçağı olduğu nasıl anlaşılır sorusunun cevabı da şu şekilde verilebilir.

 • Duvarlarda nemlenme ve küflenme varsa
 • Binaya nedeni bilinmeyen bir kötü koku yayılmışsa
 • Seramiklerin arasında bulunan derzlerde sararmalar olmuşsa
 • Su faturası her zaman geldiğinden yüksek gelmeye başlamışsa
 • Kombinin su barı göstergesi sürekli düşük gösteriyorsa
 • Parkelerde kabarma oluyorsa

Bu belirtiler olduğunda bizimle iletişime geçmeniz halinde kırmadan su kaçağı tespiti yapabiliriz. Arızayı gidermek içinde çok küçük bir bölüm açılarak buradan arıza giderilecek ve size ekstra masraf çıkartılmadan kırılan küçük bölümde firmamız tarafından tamir edilerek daireniz temiz olarak size teslim edilecektir.

Su Tesisatında Oluşan Tıkanıklık Açma

Binalarda bulunan sıhhi tesisatta tıkanmalar zamanla olabilmektedir. Firmamız tıkanıklık açma konusunda da yine sizlere ilave masraflar çıkartmadan kısa sürede tıkanıklığı açmakta ve sorunu gidermektedir. Binalarda döşenmiş olan su borularının içinde atıkların birikmesi, kireçlenme gibi çeşitli nedenler ile tıkanması gibi istenmeyen durumlar ortaya çıkabilmektedir. Bu durum ise dairede yaşayan kişiler için zorluklar ortaya çıkartmaktadır. Bu tıkanıklıkları açtığı söylenen maddeler olduğu bilinmektedir. Bu maddelerin sağladığı çözüm yetersiz ve geçici olmanın ötesinde içinde bulunan kimyasal maddeler nedeniyle su borularının zarar görmesine neden olmaktadır. Tıkanıklık açılacak derken bu kez zarar gören borulardan sızıntı meydana gelerek daha büyük arızalara neden olmaktadır.En çok görülen tıkanıklıklar arasında bulunan lavabo açma için özel maddelerimiz ve ekipmanımız ile dairenize geliyor su sorularına zarar vermeden lavabonuzu açıyoruz.

 

Kanal ve Gider Açma

Bayrampaşa ilçemizde oluşan bütün arızalar için garantili su tesisatçı olarak hizmet veriyor ve sizleri oluşan bu sorunlardan kısa zamanda kurtarıyoruz. Pis suyu binanın dışına çıkartan giderlerin ve kanalların tıkanması ile karşılaşılacak en büyük sorunlar arasında yer almaktadır. Bu durumdan şüphelenilmesi ve sorun yaşanması halinde hiç gecikmeden Bayrampaşa tecrübeli ve titiz çalışan su tesisatçı firmamız ile iletişime geçmelisiniz. Bu arızanın tamirinin ertelenmesi binada yaşayan kişilerin yaşam standartlarını düşürecek ve sağlığını da kötü yönde etkileyecektir. Mutlaka tecrübeli kişiler tarafından ve özel ekipmanlar ile kanal ve gider açma işi yapılmalıdır. Öncelikle tıkanıklığın oluştuğu noktanın kırılmadan tespiti yapılmalı ve sonrasında büyük tadilatlara gerek olmadan tıkanan nokta açılarak buranın tamiri yapılmalıdır.

Binaların ömrünü kısaltan ve içinde yaşayan kişilere büyük sıkıntılar veren su kaçağı ve tıkanıklıkların giderilmesi konusunda verdiğimiz hizmette titiz bir çalışma yapıyor ev sahibinin sıkıntı yaşamaması için çalışma alanımızı temizleyerek işimizi sonuçlandırıyoruz. Modern makineler kullanıyor ve asla büyük tadilatlar yapılmasına gerek bırakmıyor ve müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Ayrıca firmamız için olmazsa olmaz düzeyde önemli olan faktörlerden söz edeceğiz. Firmamız için sizlerin memnuniyeti çok büyük önem arz etmektedir. Nihayetinde firmamız siz müşteriler için kurulmuş ve sizin için çaba sarf eden bir ekipten kurulmuştur. Ve firmamızın attığı tüm adımlar müşteriler için var olmaktadır. Bu doğrultuda bazı amaçlar edinilmiştir:

 • Daima güler yüzlü olmak ekibimiz için çok değerlidir,
 • Kolay, sorunsuz ve temiz bir işçilik ortaya koymak,
 • Yenilikçi bir firma olmak ve son teknolojiyi takip ederek hem müşterinin hem de ekibin işini kolaylaştırmak
 • Bir işi, en ideal sürede yerine getirmek,
 • Müşterinin güvenini kazanmak

Gibi amaçlar doğrultusunda Su tesisatı Bayrampaşa’da sizler için çalışıyoruz.

Anahtar kelimeler: Bayrampaşa su tesisatçısı, su kaçağı tespit, tıkanıklık açma, kanal ve gider açma, Bayrampaşa su tesisatçı firması

Bayrampaşa Su Tesisatçı
Yazıya puan ver !

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir