Bayrampaşa Su Kaçağı Bulma

Bayrampaşa kırmadan su kaçağı bulma servisimiz, eskiden günlerce süren zahmetli ve masraflı işlemlerin ardından tamir edilen arızalı su borularını kısa süre içerisinde ortadan kaldırarak sizleri rahatlatmaktadır.

Eskiden su borularında meydana gelen arızaların tamir işlemi elde olmayan teknolojik cihazlardan dolayı oldukça zorlu geçmekteydi. Su borularının üzeri beton veya seramikler ile kaplı olmasından dolayı gözle görünmez ve meydana gelen arızalarda kırma dökme işlemi gerçekleştirilirdi. Bayrampaşa şubemiz 2012 yılından bu yana hizmetlerini aralıksız sürdürmektedir.

Firmamız, kullandığı modern cihaz ve teknikler ile bütün bu sorunların üstesinden gelerek Bayrampaşa su kaçağı bulma ile sizlere en kısa süre içerisinde servis olanağı sağlamaktadır.

Su kaçağı nasıl meydana gelir?

Kullanılan su borularının zaman içerisinde eskiyerek tahribata uğraması sonucu, su borularında çatlama, sızıntı veya patlama gibi sorunlar görülür. Bu sorunların tamamı, yapınıza ciddi tehlikeler sunmaktadır. Bu nedenle meydana gelir gelmez müdahalede bulunmanızda sizler için yarar olacaktır.

Su kaçakları nerelerde görülmektedir?

Daha çok eski yapıların banyo, mutfak veya tuvaletlerinde görülen su kaçakları son zamanlarda yeni binalarda da ortaya çıkmaya başlamıştır. Yeni yapılarda kullanılan su borularının kalitesinin düşük olması ya da yanlış eğim verilmiş olması bu sorunu tetikleyen önemli nedenlerdendir.

Bayrampaşa’nın hangi semtlerine su kaçağı bulma hizmeti veriyorsunuz?

İlçenin tamamına aynı gün servis olanağı sağlayan Bayrampaşa su kaçağı bulma firmamız, Altıntepsi, Yıldırım, Muratpaşa, Numunebağ semtlerine sabit fiyat garantisi ile hizmet vermektedir. Bütün mahalle ve caddelere Bayrampaşa su kaçağı tespit merkezi olarak hizmet veren firmamız, ev işyeri dinlemeksizin arızanın olduğu her yerde sizlere yardım etmektedir.

Firmanız Bayrampaşa şubesinde hangi cihazlar ile tespit sağlamaktadır?

Ersoylar Tesisat olarak teknolojideki bütün gelişmeleri yakından takip eden ve bu gelişmelere hızla ayak uydurabilen bir firmayız. Bilim insanlarının su tesisatı sektörü için özel olarak geliştirdiği akustik dinleme adı verilen su sesine karşı hassas olan cihaz ile en zahmetli görülen sorunları bile dakikalar içerisinde Bayrampaşa su kaçağı tespiti ile ortaya çıkarmaktayız. Akustik dinleme diye tabir edilen bu cihaz su sesine karşı hassas olarak geliştirildiğinden yapılan tespit işlemi ne sizi ne de komşularınızı rahatsız etmemektedir.

Noktasal olarak tespit edilen yerde yapılan tamir işlemi?

Akustik dinleme adlı son derecek tekbnolojik olan Bayrampaşa su kaçağı tespit cihazı ile tespit edilen su kaçağı sorunu öncelikle sizlerle de paylaşılır. Sorunun yeri ve nedenini sizlere anlatan ustalarımız, son olarak yapılacak olan tamir işlemi hakkında da sizleri bilgilendirir. Akustik dinleme adlı son derecek teknolojik olan Bayrampaşa su kaçağı tespit cihazı ile tespit edilen su kaçağı sorunu öncelikle sizlerle de paylaşılır. Sizlerin onay vermesi durumunda tamir işlemini başlatan ustalarımız bir veya en çok iki seramiğin altını kırarak altındaki arızalı olan su borusunun tamirini gerçekleştirmektedir.

Su tesisatı sorunları ciddi problemler olduğundan erken müdahale edilmemesi durumunda yapınızda ciddi tehlikelere yol açacaktır. Bu nedenle karşılaştığınız sorunlar karşısında ciddi bir araştırma yaparak sizlere garantili hizmet veren firmamız ve Bayrampaşa su kaçağı tespit uzmanları ile iletişime geçmeniz sizlerin yararına ve kırmamaya dikkat edildiği için daha az maliyet harcamınıza sebep olacaktır.

Bayrampaşa Su Kaçağı Bulma
4.2 (83%) 80 Puan[lar]

11 Talepler

 1. Eski binada oturuyorum. Bir zaman sonra tesisat patlaklık verdi. Kırıp dökme işine hiç giremezdim. Firmayla iletişime geçtim. Sağ olsunlar makineyle tespit ederek işi yaptılar. Teşekkürler

 2. Sorunu nasıl tespit ediyorsunuz? sanırım bunun özel bir cihazı var bu sayede oluyor. Bu konu daha önce bir çok kez başıma geldiği için biraz titiz davranıyorum diyebilirim daha detaylı bilgi verirseniz firmanızla görüşmek istiyorum efendim

 3. BAYRAMPAŞA AKARSU SOKAKTA BİR BİNANIN BODRUM KATINDA OTURUYORUM TERS DUBLEX BİNA YAŞI 6/7 ALT KATTA 2 ODA VE TUVALET BANYO VAR TABAN VE TÜM DUVARLAR 50/80 CM E KADAR KABARMALAR VE RUTUBETLENME VAR BUNUN NEDENİ SIZINTI OLABİLİRMİ?

 4. Alt kat komşumun yüzüne bakamıyoruz, tatile çıktık klozet su kaçırmış ve alt katın duvarlarını mahvetmiş, lütfen yardımcı olun.

 5. Evimde rutubetlenme oluyordu. Yatak odasının bir duvarında sadece böyledir sorun vardı. Bunun üzerine bu şirketi buldum Va aradım. Evim Bayrampaşa’da. Kısa süre içerisinde geldiler. Bu iş için özel cihazları varmış. Duvarları tarayarak su kaçağının olduğu yeri tespit ettiler. Küçük bir alanı söktüler. Borular bu kısımda su sızdırıyordu. Kaçağı bulup kısa süre içerisinde tamir ettiler. Gerçekten çok profesyonel insanlar.

  1. Öncelikle yorumlarınız ve ilginizden ötürü çok teşekkür ediyoruz efendim. Sizleri memnun etmek kaliteli hizmet ve sorunlarınızı kökten gidermek ve giderme esnasında temiz çalışıp size fazla iş bırakmamak için buradayız. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak için hizmeti layıkıyla yapmaya çalışmaktayız memnun olduysanız ne mutlu bize.

 6. Evimde su sızıntısı var tesisat firmanızın ismini çok duydum şimdi bana yardımcı olabilir misiniz evime her hangi bir zarar vermeden ve uygun fiyatlar sunduğunuzu biliyorum ama bana hemen lazım yardımcı olun lütfen benle iletişime geçin

 7. Merhabalar ustam kolay gelsin iyi çalışmalar. Altıntepsi Mahallesi su kaçağımız var galiba duvar nemleniyor mutfak duvarı acelemiz yok ama erken ararsanız da memnun olurum kolay gelsin iyi çalışmalar

  1. Öncelikle bizimle iletişime geçtiğiniz için çok teşekkür ediyoruz efendim uzman kadromuz size en kısa sürede ulaşacaktır probleminizi sorunsuz bir şekilde tamamlayıp sizi memnun etmek için çalışacağız.

 8. merhabalar dün evimize tamire geldiler çok memnun kaldık yaptıkları işi çok iyi biliyorlar. Evimize zarar vermeden ince bir şekilde kaçağı tespit ettiler. gösterdikleri ilgiden çok memnun kaldım evinizde kaçak varsa mutlaka iletişim kurmanız gereken ilk firma.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir