Bakırköy Tıkanıklık Açma

Tesisatlar gerek yanlış kullanım gerekse kalitesiz malzeme kullanılmasından dolayı bozulur. En sık görülen tesisat sorunlarından biri gider tıkanıklığıdır. Firmamız Bakırköy tıkanıklık açma konusunda son teknolojiye sahip kameralı robotlar alanında uzman gider açma ustaları tarafından kullanılarak lavabo tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, kanalizasyon tıkanıklığı açma ve pimaş açma konularında hizmet vermektedir.

Tuvalet ve Lavabo Tıkanıklığı Açma Bakırköy

Evlerde ve işyerlerinde en sık rastlanan tesisat sorunları banyo ve mutfaklarda görülür. Bunun başlıca sebebi mutfak ve banyo giderlerine dökülen yemek artığı, yağlar, çamurlu su, kozmetik ürünler, saç, kıl, tuvalet kağıdı ve yabancı maddelerdir. Bu maddeler gideri tıkayarak lavabo ve tuvaletlerde su birikmesine neden olur. Çoğu kimse lavabo ve tuvalet tıkanıklığı açma işini kendi başına yapmak ister. Bunun için pompa yardımıyla gidere basınç uygulamak en sık başvurulan metottur. Ayrıca gidere kimyasal madde dökmek de lavabo ve tuvalet tıkanıklığı açma işinde kullanılan bir diğer yoldur. Bu iki metot kısa vadede tıkanıklığı açmak için iyi çözüm verse de bilhassa gidere kimyasal madde dökmek tesisat borularının uzun vadede aşınmasına hatta delinmesine sebebiyet verir. Bu yüzden tuvalet ve lavabo tıkanıklığı açma işlerinizi alanında uzman firmalara yaptırmak en sağlam çözümdür.

Bakırköy Pimaş Açma

Genellikle çok katlı ve bina yaşı fazla olan yapılarda hem kullanıma bağlı olarak hem de altyapı problemlerinden ötürü tesisat problemlerine daha sık rastlanır. Tesisat problemleri içinde müşterilere en fazla sıkıntı veren sorun pimaş açma işlemidir. Bu tarz problemlerde işe başlamadan önce alanında uzman firmanınborulardaki tıkanıklığın yerini tespit etmesi gerekir. Bakırköy tıkanıklık açma olarak pimaş açma işlemlerinde son teknoloji ürünü kameralı robotları kullanmaktayız. Böylece pimaş açma işlemleriniz en kısa zamanda evinize ve işyerinize herhangi hasar verilmeden kolayca gerçekleşir. Eğer tıkanıklık gider basınç dengesizliğinden kaynaklanıyorsa tesisatınıza bazı eklemeler yapılabilir. Bunun dışında tıkanıklık açma robotu sayesinde hiçbir kırılma ve hasara mahal vermeden pimaş açma işleriniz yapılır.

Bakırköy Tıkanıklık Açma Fiyatları

Firmamız tarafından sunulan tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, kanalizasyon tıkanıklığı açma ve pimaş açma işlemleri için sabit bir ücret tarifemiz yoktur. Her tıkanıklık farklı çözüm yöntemleri gerektirdiği için ve farklı işçilik masrafları çıkardığından dolayı fiyatlarımız sunduğumuz hizmete göre değişiklik gösterir. Bunun yanında Bakırköy tıkanıklık açma olarak açtığımız her tıkanıklığa 1 yıl garanti sözü veriyoruz. Sizde her türlü gider tıkanıklığı sorununda bizi arayabilirsiniz.

Bakırköy Tıkanıklık Açma
Yazıya puan ver !

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir