Bahçeşehir Tıkanıklık Açma

Evlerde ve işyerlerinde bulunan tesisatlar zamanla yıpranıp tıkanma yapar. Bu sorunla birçok insan karşılaşmıştır. Bahçeşehir tıkanıklık açma konusunda son teknoloji ürünü kameralı robotlar kullanarak lavabo tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, kanalizasyon tıkanıklığı açma ve pimaş açma alanlarında faaliyet göstermektedir. Her türlü tesisat sorunu için alanında uzman gider açma ustaları her daim hizmetinizdeyiz.

Tuvalet ve Lavabo Tıkanıklığı Açma Bahçeşehir

Tesisat sorunlarının en sık görüldüğü yerler tuvalet ve mutfaklardır. Lavabo ve tuvaletlerde görülen gider tıkanıklığının farklı sebepleri vardır. Bunların başında inşaat sırasında tesisatın içinde kalan molozlar gelir. Bir diğer sebepse lavabo ve tuvalet giderlerine dökülen yemek artığı, yağlar, kozmetik ürünleri, tuvalet kağıtları, çamurlu sular ve yabancı maddelerdir. Bu cisimler zamanla gider ağzında birikme yaparak tıkanmaya sebebiyet verir. Lavabo ve tuvalet tıkanıklığı açma işlemini genellikle insanlar kendi başlarına yapmak ister. Bunun için bir pompa yardımıyla gidere basınç uygulanır veya gidere kimyasal maddelerden oluşan bir karışım dökülerek belli bir süre beklenir. Her iki yöntem de kısa vadede gider açma sorununa çözüm üretse de özellikle gidere dökülen kimyasal maddeler zamanla borularda aşınma ve delinmeye sebep olur. Bu durum ise başınıza daha büyük sorunlar açabilir. Bu yüzden tuvalet ve lavabo tıkanıklığı açma işlerinizi alanında uzman firmalara yaptırmanız hem daha uzun vadeli çözümler sağlar hem de başınıza farklı sorunlar çıkmasını önler. Firmamız tuvalet ve lavabo giderlerini basınçlı su teknolojisi kullanarak açmaktadır.

Lavabo, tuvalet, kanal, logar ve pimaşlarda tıkanıklık olduğunda bu sorunu yaşayan kişiler için büyük tadilatlar ile karşılaşacakları endişesi yaşanmaya başlanır. Bu endişenin nedeni ise tıkanıklığın giderilmesi için büyük tadilatların gerekeceğidir. Tıkanıklık açma eskiden bu yöntemler ile yapıldığı için bu endişeler yaşanmaktadır. Oysa firma olarak modern robotlar kullanarak tıkanıklığın sebebini hiçbir yeri kırmadan bulmaktayız. Bu şekilde de sizler için büyük sıkıntılar ve maliyetler getirecek bir tadilat dönemi yaşatmamaktayız.
İşinde uzman olan ustalarımız ile tıkanıklık oluştuğunda bunun sebebini robotlar ile tespit ettikten sonra çözümünü de sizlere anlatmakta ve bunun için uygun fiyat teklifini de tıkanıklığın nerde ve neden olduğuna göre belirlemekteyiz. Fiyat teklifimizi kabul etmeniz halinde ustalarımız titiz bir şekilde çalışarak tıkanıklığın borularda olması halinde küçük bir bölümü kırarak gidermekte ve yapılan tamiratın sonunda da kirlenen yerleri temizleyerek eviniz terk etmektedirler. Tıkanıklık binanın hangi dairesinde olursa olsun binada yaşayan kişilerin yaşam standartının düşmesine ve hatta sağlıklarının tehlikede olmasına neden olmaktadır. Bu nedenle de tıkanıklık olduğunda gecikmeden açılması gerekmektedir.

Pimaş Açma Bahçeşehir

Özellikle çok katlı ve bina yaşı yüksek yapıların tesisatı yıpranmaya daha müsaittir. Ülkemizde yoğun bir kentleşme yaşandığı için altyapı problemleriyle de sık olarak karşılaşılır. Tesisatta meydana gelen tıkanıklık durumunda uzman bir firmaya başvurmak akla en yakın yoldur. Bu anlamda Bahçeşehir tıkanıklık açma firması olarak en son teknoloji kameralı robotlar kullanarak borularınızda meydana gelen tıkanıklıkları eviniz veya işyerinizde herhangi hasara mahal vermeden kolayca tespit ediyoruz. Şayet sorun gider basınç dengesizliğindenkaynaklanıyorsa pimaş borunuz alanından uzman gider açma ustaları tarafından onarılır.

Bahçeşehir Tıkanıklık Açma Fiyatları

Her tıkanıklık farklı alet ve ekipmanlar yardımıyla değişik ölçüde işçilik harcanarak tamir edilir. Örnek vermek gerekirse kimi tıkanıklıklar 10 dakika gibi kısa sürede açılırken bazı durumlarda süre 1 saati bulur. Böyle olunca firmamız tarafından gerçekleştirilen lavabo tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, pimaş açma ve kanalizasyon açma işlemleri için sabit bir ücret yoktur.

Bahçeşehir Tıkanıklık Açma
Yazıya puan ver !

1 Yorum yapılmış

  1. bahçeşehirde ikamet ettiğimiz daire yerlere su damlamaya başladı sorunun nedenini tam olarak anlayamıyoruz sizce ne olabilir nasıl iletişim kurabilirim sizlerle?

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir