Bahçeşehir Su Kaçağı Bulma

Ersoylar Tesisat olarak siz müşterilerimizin, Başakşehir Su Kaçağı Bulma, kırmadan su kaçağı tespiti, tuvalet tıkanıklığı açma, petek bakımı yaptırmak, kombi bakımı, her türlü tesisat tamiratı için 7/24 arayabileceğiniz telefon numaralarımız iletişim sayfamız içerisinde bulunmaktadır.

 

Kırmadan Bahçeşehir su kaçağı tespiti yapan firmamız gerekli olan cihazların tamamen güncel ve son sürümlerine sahip olmamız sayesinde, çok daha hızlı ve kırma gibi herhangi bir çalışma tekniğine dahi gerek duyulmadan sorunlarınız kalıcı olarak çözülmektedir. Çünkü hata payının çok yüksek olduğu bu tarz problemlerde kesinlikle sıfır hata ile kırmadan su kaçağı tespiti yapılmalıdır. Bahçeşehir bölgesinde hizmet veren firmamız özel dinleme cihazları ve kameraları ile ev ve iş yerlerinizde hiçbir yeri kırmadan ve sizlere ekstra masraf çıkarmadan su kaçağı bulma işlemini kısa sürede gerçekleştirmektedir. Başakşehir su kaçağı tespit işlemi gerçekleştiren firmamız, teknolojinin son harikası olan cihazlar ile sizlere minimum süre içerisinde maksimum kaliteli hizmet vermektedir. Yıllardır sizlere su tesisatı sorunları alanında hizmet veren firmamız, en zorlu sorunlarınızın bile kısa süre içerisinde üstesinden gelerek sizlere rahat bir nefes aldırmıştır. Geçmiş yıllarda meydana gelen su tesisatı arızaları, elde olmayan cihazlardan ötürü uzun süren ve masraflı işlemlerin ardından tamiri gerçekleşirken, günümüzde Bahçeşehir su kaçağı bulma tespit cihazı sayesinde daha kısa süre içerisinde tamir edilmektedir.

Su kaçağı arızasının ortaya çıkması?

Daha çok kullanılan su borularının zaman içerisinde deformasyona uğraması sonucu, borulardan sızan suların gün yüzüne çıkması ile ortaya çıkan bu arızalar, eski yapılarda daha sık meydana gelmektedir. Neredeyse herkesin korkulu rüyası haline gelen bu arızanın çözümü ise firmamızın kullandığı son model cihazlar sayesinde oldukça kolay bir hâl almıştır.

Bahçeşehir’in hangi semtlerine hizmet veriyorsunuz?

Alanında uzman sertifikalı ve geniş kadrosu ile sizlere Bahçeşehir su kaçağı tespit merkezi olarak hizmet veren su tesisatçı firmamız, aynı gün içerisinde Başakşehir’in, Altınşehir, Bahçeşehir, İkitelli ve diğer bütün mahalle ve caddelerine servis olanağı da sunmaktadır. Ayrıca firmamız, bütün semt ve mahallelere sabit fiyat garantisi ile hizmet sağlamaktadır.

Ev ya da işyerinizin çeşitli bölümlerinde meydana gelen ve özellikle tespit işleminde yapılan zahmetli işlemlerden dolayı istenmeyen sorunların başında yer alan su kaçağı sorunundan kurtulmak istiyorsanız, firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Bahçeşehir kırmadan dökmeden noktasal olarak su kaçağı tespit hizmeti veren firmamız, teknolojik cihazlardan yararlanarak en zorlu görünen arızaları bile kısa süre içerisinde tespit etmektedir.

Su tesisatı sisteminde meydana gelen bu sorun elde olmayan nedenlerle ortaya çıktığından önüne geçilmesi güç olan bir durumdur. Ancak erken müdahalede bulunarak olası zararları minimuma indirmek sizlerin elindedir.

Firmanız ne tür cihazlar ile tespit sağlamaktadır?

Ersoylar Tesisat firmamız, kurulduğu yıldan bu yana her türlü su tesisatı sorunlarının karşısında sizlerin yanında yer alarak, sizlere modern cihazlar ile servis olanağı sağlamıştır. Teknolojinin son harikası olarak bilinen ve su kaçaklarının tespiti için özel olarak geliştirilen akustik dinleme adı verilen Avrupa’dan ithal getirttiğimiz cihaz ile sizleri arızalardan kurtarıyoruz.
Firmamız, ses çıkarmadan çalışan akustik dinleme adlı cihaz ile en zor görünen arızaları bile kırmadan dökmeden noktasal olarak tespit etmektedir.

Noktasal olarak tespit edilen yerin tamiri nasıl olur?

Su sesine karşı duyarlı olan akustik dinlemenin noktasal olarak tespit ettiği yerde titiz bir çalışma yürüten tesisat ustalarımız evvela arızalı olan yeri sizlerle de paylaşarak ve yapacağı işlemi sizlere de aktarır. Sizlerin bu işleme onay vermeniz durumunda her biri alanında sertifikalı olan Bahçeşehir su kaçağı tespit uzmanları ve  tesisatçı ustalarımız en zorlu yerleri bile en fazla bir veya iki seramiğinizi kırıp, zarara uğratmadan altından arızalı olan su borusunu tamir etmektedir.

Erken müdahale edilmesi gerek su kaçaklarının tamir işleminde yardım alacağınız firmanın kullandığı yöntemde önem taşımaktadır. Günümüz teknolojisindeki gelişmelere ayak uyduramayan sokak tesisatçıları hâlâ eski usul teknikleri kullanarak, fayans ve betonunuzu kırarak arıza tespit işlemi gerçekleştirmektedir.

Su Kaçağı Çözümleri: Bahçeşehir Şubemiz

Bilindiği üzere su kaçağı işlemleri özellikle su faturalarınızı da ciddi bir artış meydana getirmektedir. Bunun yanı sıra önemli hususlardan bir tanesi de aslında duvarlarınızı içerisinde zarar verdiği gibi evlerde rutubet oluşmasında ve doğal olarak da romatizmal hastalıklara kadar sizlere olumsuz olarak yansımaları bulunmaktadır. Bu tip durumların önüne geçebilmek ve daha sağlıklı sonuçlar almak istiyorsanız bu durumda bizlere ulaşabilirsiniz.

Firmamız gereken hassasiyeti gösterecek ve sizlerin daha iyi geri dönüşler almanızı sağlayacaktır. İşlemleriniz gerçekleştirilirken ekiplerimiz çok büyük bir hassasiyet göstermekte ve sizlerin daha iyi sonuçlar alabilmeniz için çalışmalarını sürdürmektedir. Burada öncelikli olarak yapılması gereken iş sizlerin daha rahat ve kontrollü bir şekilde hizmet alabilmeniz için çalışmak olacaktır. Bu konuda gereken hassasiyeti göz seren ekiplerimiz sizlerin almış olduğunuz daha doğrusu istemiş olduğunuz hizmet ile ilgili olarak gereken hassasiyeti gösterecek ve özel cihazlarla bu kaçağın tespit işlemi yapılacak sonrasında da hızlı bir şekilde müdahalesi gerçekleştirerek sizlere sunum sağlanmış olacaktır. Bu sayede herhangi bir noktada sıkıntı yaşamayacağınız gibi en kolay sonuçlara ulaşmış olursunuz.

Su kaçağı işlemleri gerçekleştirildiği zaman çok hassas bir şekilde yapılması gereken işlemlerdir. Su kaçakları belirli bir zaman sonra aslında suyun damlaması ile birlikte binalarda duvarların içerisinde zarar verdiği gibi aynı zamanda nem rutubet olarak dışarı yansımakta ve evde romatizmal hastalıklara kadar sebebiyet verebilmektedir. Bu tip su kaçaklarını kontrol altında tutmak ve sürekli olarak aslında olup olmadığı konusunda net bilgi sahibi olmak için yapacağınız işlem çok basittir.

Evinizdeki bütün muslukları kapatarak sizler de su saatini kontrol edebilirsiniz. Bunu ayda bir defa da yapsanız en azından ay içerisinde olası şekilde karşınıza çıkan bir kaçağın önüne geçme şansına sahip oluyorsunuz. Böylece sizin evde daha rahat bir şekilde kontrol altında tutabilirsiniz. Böyle bir durum vuku bulduğunda elbette ki kaçağın nereden olduğunu bilmek mümkün değildir. Ancak ekiplerimiz bu konuda özel cihazlarla çalışmakta ve su vanasından itibaren evinizde akış olan yere kadar kontroller gerçekleştirilerek nerede müdahale edilmesi gerekiyorsa buraya direkt olarak nokta atışı müdahale etmektedir. Böylece hiçbir şekilde sıkıntı yaşamayacağınız gibi aynı zamanda da net bir şekilde sonuç almış olursunuz.

Bu konuda firmamız gereken hassasiyeti göstermekte ve yapmış olduğu teknolojik yatırımlar sayesinde sizlere daha iyi sonuçlar sunmaktadır. Sizler de bizleri arayarak bu hizmetlerden yararlanabilir çok daha kolay bir şekilde istediğimiz sonuçları alma şansına sahip olabilirsiniz. Her türlü işlem konusunda sizler de gereken işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Bahçeşehir Su Kaçağı Bulma
4.8 (96.36%) 11 Puan[lar]

10 Talepler

 1. Nokta atışı su kaçağı tespiti yaptılar. Gerçekten tebrik etmek gerek. Elektronik cihazla tespit yaparak sorunumu hallettiler. Teşekkürler.

 2. işyerimde bir süredir su sızmaya başladı sanırım firmanızdan destek almam gerekecek ancak bazı endişelerim bulunuyor tamirattan sonra tekrar sızıntı gibi sorunlar yaşar mıyım acaba?

  1. Merhabalar Caner bey, o işlemin garantisini verememekteyiz. Çünkü sızıntının birçok nedeni olabilir.

 3. Banyonun fayanslarının altından bildiğin kaynak suyu gibi yukarı su sızıyor, alt katın duvarına herhangi bir zarar vermemiş ancak bizim banyo bildiğin göl olmuş durumda. Bir tesisatçı getirdik eve giderin olduğu kısımdan kaçak var dedi ve çat çat fayansları kırdı ancak kaçağı tespit edemedi ve olan bizim fayanslara oldu. Bir arkadaşıma olaydan bahsettim ve bana yarım saat boyunca güldü ve sizin web sitenizin adresini verdi ve onlar sana yardımcı olurlar dedi. Gerçekten kırmadan dökmeden sızıntıyı bulmak mümkün mü.

 4. Kalorifer borularında sızıntı mevcut kırıp dökmeden yapacak bir firma arıyorum hala bulmuş değilim dolayısıyla buraya yorum bırakıp iletişim adreslerimi de aynı zamanda bırakmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim arayışım devam etmekte.

 5. Oturduğum evde banyoda su sızıntısı başgöstermeye başladı sizinle iletişime geçip bu sorun büyümeden halledilmesini istiyorum iletişim numaram yazıyor bana biran önce ulaşıp gerekli sorunun çözülmesini istiyorum kaliteli bir firma olduğunuzu daha önce duymuştum o yüzden ilk tercihim siz olacaksınız biran önce ulaşmanızı bekliyorum

 6. Merhabalar. Bahcesehir’de yaşıyoruz. Evimizde su boruları ile ilgili problem vardı. Oturma odasının duvarında yoğun şekilde nemlenme vardı. Tesisatta su kaçağı varmış. Böyle durumlardan çok korkarım. Çünkü boruları bulana kadar bütün evi dönecekler, inşaat sahasına dönüşecek evim. Daha önce böyle bir durum başıma geldi. Neredeyse 10 gün evi temizlemekle uğraştım. İnternette sizin ilanınızı gördüm. Kırmadan dökmeden tamir yazmışsınız. Eşime gösterdim beraber inceledik. Eğer yazılanlar doğruysa çok memnun olurum.

 7. Daha önce evimin klozetinde su sızıyordu İnternet araştırırken bu ekibi buldum hem interneten hemde telefondan randevu alabiliyorsun anında geliyorlar çünkü gezici tesisat arabaları var bu adamlar işlerini gayet ciddi bir çok profesyonelce yapıyorlar herkes bence evini tesisatını bu adamlara emanet etsin pişman olmasınız

 8. Merhabalar yaklaşık 2 ay önce komşumun lavabo tıkanıklık problemini izleme kameralarıyla açtılar. İlk gördüğümde çok şaşırdım. şuan aynısı başıma geldi iyi ki web siteniz var oradan iletişim kuracağım. Yalnız gelirken teknolojik aletlerle gelin evimi mahfetmeyin lütfen numaram yazıyor dilediğiniz zaman gelebilirsiniz.

 9. Merhaba petek temizliği ve kombinin yıllık bakımı için usta aradım google sizi önerdi. Sitenizi kontrol ettim istanbul tüm semtlerine servisiniz var galiba bundan dolayı çalışma sisteminiz nasıl bilmiyorum. bize perşembe günü gelebilirmisiniz Cuma günü kışlık temizlik yapacağız bundan dolayı lütfen iletişim sağlarmısınız.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir