Bahçelievler Tıkanıklık Açma

Evlerin ve işyerlerinin tesisatlarında gerek kullanım sonucunda gerekse kalitesiz malzeme kullanılmasından dolayı zamanla giderlerde ve genel tesisatta yıpranma meydana gelir. Firmamız Bahçelievler tıkanıklık açma son teknoloji ürünü ekipmanlar ve alanında uzman gider açma ustaları kullanarak lavabo tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, kanalizasyon tıkanıklığı açma ve pimaş açma alanlarında uzun yıllardır faaliyet göstermektedir.

Pimaş Açma işlerinde Bahçelievler Tıkanıklık Açma

Bilhassa yüksek katlı ve bina yaşı fazla olan yapılarda gerek altyapı sorunlarından dolayı gerekse kullanım hatalarından ötürü tesisat sorunları meydana gelmektedir. Pimaş açma hizmeti olarak bilinen sorunlarda önce uzman firma tarafından tıkanıklığın yeri belirlenir. Bu işlemi firmamız son teknoloji ürünü kameralı tıkanıklık açma robotları kullanarak herhangi hasara mahal vermeden gerçekleştirir. Pimaş açma işleminiz sırasında şayet giderdeki tıkanıklık gider basınç dengesizliğinden kaynaklanıyorsa tesisatınıza bazı ekler yapılması gerekebilir. Firmamız tarafından gerçekleştirilen tüm gider açma işlemleri sonrası 1 yıl garanti verilmektedir. Bu anlamda Bahçelievler tıkanıklık açma kaliteden ödün vermeyen ve her daim yaptığı işin arkasında duran bir firmadır.

Lavabo ve Tuvalet Tıkanıklığı Açma Bahçelievler

Evlerde ve işyerlerinde bulunan mutfak ve tuvalet tesisatları hem çok kullanıldığı için hem de kullanan kimselerin yaptığı hatalar sonucunda tıkanır. Lavabo ve tuvalet tıkanıklığı genellikle gidere dökülen yemek artıkları, yağlar, kozmetik ürünler, yabancı madde, çamur gibi şeylerden kaynaklanmaktadır. Bunun yanında inşaat sırasında tesisatta kalan molozlar da lavabo tıkanıklığına sebep vermektedir. Gerek lavabo tıkanıklığı açma gerekse tuvalet tıkanıklığı açma işlerini insanlar kendi yöntemlerini kullanarak çözmek ister. Gideri açmak için pompa yardımıyla gidere basınç uygulanır veya çeşitli kimyasal maddeler gidere dökülerek açılması sağlanır. Her iki yol da kısmen giderin açılmasını sağlasa da soruna anlık çözümler sunar. Bunun yanında gidere dökülen kimyasal maddeler zamanla boruların aşınması ve delinmesine sebep olmaktadır. Bu yüzden lavabo tıkanıklığı açma ve tuvalet tıkanıklığı açma işleriniz için kalıcı çözümler sağlamak adına alanında uzman firmalardan yardım almak gerekir. Firmamız tuvalet ve lavabo tıkanıklıklarını açma işi için basınçlı su teknolojisini kullanmaktadır.

Bahçelievler Gider Tıkanıklığı Açma

Dairelerin pis sularını kanalizasyona taşıyan borularda tıkanıklık olduğunda pis su bu borulardan akamaz ve genel olarak da en alt katta ki dairenin tuvaletlerinde tıkanıklık olarak kendini gösterir. Bu durumda da sorun o daireninmiş gibi görünür halbuki asıl sorun binanın pşs su borularında oluşan tıkanıklıktır. Bütün çabalarınıza rağmen sürekli olarak tuvaletinizde tıkanıklık oluyorsa da bunun nedeninin ne olduğunun araştırılması gerekmektedir. Firmamız bu noktada sizlere hizmet vermekte ve kırmadan tıkanıklığın yerini ve nedeninin tespit etmektedir.
Sorun binanın pis su borularında oluşan bir tıkanıklık nedeniyle oluyorsa bunun tespiti termal kameralar ve robotlar ile kırmadan kısa bir sürede yapılabilmektedir. Giderlerde oluşan tıkanıklığın açılması içinde ustalarımız modern yöntemler kullanmaktadırlar. Borularda çatlak ya da kırık olmadığı takdirde hiçbir yeri kırmadan özel yöntemler ile gider borusunu açmakta ve binada yaşanan sorunu ortadan kaldırmaktadırlar. Borularda kırık olması halinde ise kırık olan yerde küçük bir bölüm açılarak borunun o bölgesi değiştirilerek yine açılan küçük bölge kapatılmaktadır ve sorun ortadan kaldırılmaktadır.

Bahçelievler Tıkanıklık Açma Fiyatları

Her türlü tıkanıklık farklı sebeplerden kaynaklandığı için farklı malzemelerin kullanılmasını gerektirir. Kimi tıkanıklıkları açmak 10 dakika kadar süre alsa da bazı inatçı tıkanıkları açmak için uzun süreler gerekir. Bu durumda haliyle sarf edilen işçilik tıkanıklığın cinsine göre farklılık arz edeceği için her tıkanıklığın açılmasında uygulanan sabit bir fiyat yoktur.

Bahçelievler Tıkanıklık Açma
Yazıya puan ver !

2 Talepler

  1. Kaç senelik binanın sorunu bitmez şimdi de tıkanıklık başladı ama en hızlı çözülen sorunumda buydu teşekkürler

  2. Lavabodan gün içinde bir çok gereksiz yere damlamalar olduğunu görüyorum bu bir risk teşkil eder mi tamir edilmesi gerekir mi acaba?

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir