Bağcılar Tıkanıklık Açma

Giderlere dökülen pislikler ve inşaat sırasında bina tesisatında kalan molozlar zamanla giderleri tıkayarak sorunlara yol açmaktadır. Bağcılar tıkanıklık açma olarak son teknoloji ekipmanlarla alanında uzman gider açma ustaları tarafından lavabo tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, kanalizasyon tıkanıklığı açma ve pimaş açma hizmetleri sunmaktayız.

Bağcılar Pimaş Açma

Özellikle bina yaşı yüksek çok katlı yapılarda gerek kullanım yoğunluğundan gerekse altyapı sorunlarından dolayı hem hane hem de apartman giderinde tesisat sorunlarına daha sık rastlanır. Firmamız tarafından pimaş açma işleriniz kameralı gider açma robotları kullanılarak tespit edilip en kısa sürede yapılır. Bunun yanında borularda meydana gelen tıkanma borularda kalan kir, pas, yabancı madde ve inşaat molozlarından kaynaklanabileceği gibi gider basınç dengesizliğinden de kaynaklanabilir. Bu tarz gider basınç dengesizliği problemlerinde sorunun çözümü için tesisatınıza bazı eklerin yapılması gerekmektedir.

İşçilik gerektiren böyle bir işlem için son teknoloji ekipmanı gider açma ustaları için tahsis eden firmamız pimaş açma işlerinizi en kısa sürede eviniz ve işyerinizde herhangi tahribat vermeden gerçekleştirir. Pimaş açma işleminiz gerçekleştirilirken firmamızca boruların korunması için özel bir pimaş açma ilacı kullanılır. Bu sayede borularınız uzun süre herhangi zarar görmeden işlev gösterir.

Lavabo ve Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Banyo ve mutfaklar evlerde en çok tıkanıklık probleminin yaşandığı bölümlerdir. Bunun nedenlerinin başında tuvalet ve mutfak giderlerine dökülen tuvalet kağıdı, kozmetik ürünler, yağlar ve yemek artıkları gelir. Çoğu son kullanıcı mutfak ve banyo giderinde karşılaşılan tıkanıklık probleminde kendi çözümünü kendisi yaratmaya çalışır.

Bu anlamda pompa yardımıyla gidere basınç uygulayarak veya çeşitli kimyasal maddeler gidere dökülerek sorun giderilmeye çalışılır. Fakat bilhassa tıkanıklığı açmak için gidere dökülen kimyasal maddeler tesisatın boruların aşınmasına ve delinmesine sebep olmaktadır. Bu yüzden lavabo tıkanıklığı açma ve tuvalet tıkanıklığı açma işleriniz için konusunda uzman firmalardan yardım almanız gerekir. Bağcılar tıkanıklık açma olarak tuvalet ve lavabo tıkanıklıklarında basınçlı su teknolojisinden faydalanarak sorunlarınızı gideriyoruz.

Bağcılar Tıkanıklık Açma Fiyatları

Her tıkanıklık farklı sebeplerden kaynaklandığı için farklı çözüm yöntemleri uygulamak gerekir. Kimi tıkanıklıklar 10 dakika gibi kısa bir sürede çözülürken bazı durumlarda tesisatı değiştirmek gerekir. Firmamız Bağcılar tıkanıklık açma uygulanan yöntemin türüne göre sunduğu hizmet için farklı ücret alır.  Siz de lavabo tıkanıklığı açma, kanalizasyon tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma ve pimaş açma hizmetlerimizden faydalanmak için bizi haftanın her günü arayabilirsiniz.

Bağcılar Tıkanıklık Açma
5 (100%) 63 Puan[lar]

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir