Bağcılar Su Kaçağı Bulma

Bağcılar bölgesi su kaçağı bulma, kırmadan su kaçağı tespiti, tuvalet tıkanıklığı açma, petek bakımı yaptırmak, kombi bakımı, her türlü tesisat tamiratı için 7/24 açık olan Bağcılar su kaçağı tespit merkezi olan telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.

Su tesisatıyla ilgili sorunlar arasında en sık rastlananlardan biri su kaçağına bağlı problemlerdir. Genelde kullanım süresi dolmuş ya da yanlış tasarlanmış su tesisatından kaynaklı problemlerdir. Yeni binalarda kullanılan kötü malzemeler nedeniyle de bu soruna son dönemde sık rastlanmaktadır. Ezilme, şebekeye verilen tazyikli su basıncı, tıkanmalar da sorunun sebepleri arasında yer almaktadır. Borulardaki su sızıntısı eviniz veya alt komşunuz duvarlarında ve tavanlarınızda kararma, çürüme, küflenme, kabarma, çatlamalara yol açabilir. Su faturalarınız astronomik rakamlara çıkarak ve sizi sıkıntıya sokabilir.

Bunlara ek olarak bu sorunun sizleri üzeceği gibi çağıracağınız yetersiz su tesisatçıları sebebiyle de mağduriyetiniz katlanarak artmaya devam edecektir.

Su tesisatı konusunda deneyimli, yeni gelişmeleri takip eden firmalardan hizmet almak her zaman daha avantajlıdır. Su tesisatı konusunda firmamız yıllara yayılan tecrübesi, gelişkin cihazlarıyla hızlı, etkin çözümleri kaliteli hizmetle sunmaktadır.

Bağcılar’da su kaçağı probleminiz mi var? Arayın hemen hızla çözelim!

Profesyonel tekniklerle probleme eğilen ve tüm su tesisatınızın analiz edilmesi adına işlemlerin yapılması için gerekli çözüm önerilerimizden kısa sürede yararlanabilirsiniz.
Ersoylar Tesisat olarak İstanbul’un her iki yakasında da hizmetler sunan ekiplerimiz ile günün her saati ulaşabileceğiniz çağrı destek ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz.
Muhtemelen su kaçağı problemi yaşayan bir ev sahibinin bu konuda gerekli bilgi ve malumata sahip olmaması nedeniyle ne tür çözüm önerileri getirileceğine dair oldukça yanlış yönlendirilmekte olup, olabileceğinden çok daha fazla mağduriyet yaşamalarına neden olmaktadır.

Çünkü kırıp dökerek yapılan işlemler su tesisatlarının komple değişmesine yönelik olmakta olup ve tespit ve tadilat ücretlerine ek olarak bunun da faturaya eklenmesini sağlar.

Teknolojik gelişmelerle bunca sıkıntıya girmeye hiç gerek yoktur.

Firmamız bu işlemleri teknolojik cihazlarla garantili ve hızlı şekilde çözüme kavuşturmaktadır.  Ekibimiz Su kaçaklarını noktasal olarak tespit eden sektörde geliştirilen en gelişmiş cihaz olan akustik dinleme adlı cihazı kullanmaktadır. Konusunda gerekli eğitimleri almış uzmanlarımız tarafından kullanılan hassas akustik dinleme cihazı su sesine karşı duyarlı olarak geliştirilmiştir. Sayesinde en zahmetli sorunlar kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır. Teknolojinin verdiği imkânla mülkünüze zarar verilmeden sorunun kaynaklandığı yer noktasal olarak tespit edilmektedir. Akabinde ustalarımızca hızla sızıntı sorunu giderilerek, sorundan garantili bir şekilde kurtulmanız sağlanmaktadır.

Bağcılar su kaçağı tespiti servisimiz: Bağlar, Fatih, Fevzi Çakmak, Göztepe, Güneşli, Hürriyet, İnönü, Kâzım Karabekir, Yüzyıl, Ateştuğla, Çiftlik, Tabya’da hizmetinize hazırdır. Bir telefon edin, sorunu çözelim!

Su Kaçağı İşlemleri Kontrolü

Bağcılar su kaçağı işlemleri aslında insanlar tarafından müdahale edilse de aslında bilmeyen kişilerin müdahale etmemesi gereken bir işlem olarak karşımıza çıkmaktadır. Çünkü bu tip müdahaleler sonrasında daha büyük problemleri karşımıza çıkartabilir. Bu yüzden de sizler için en doğru olan şey müdahale etmeden profesyonellere bu işlemleri emanet etmeniz olacaktır.

Ekiplerimiz bu konuda bir işlem yapılması gerekiyorsa gelir ve gereken İşlemlerin yapılması için kontrollerini sağlayarak sizlere daha doğru ve kaliteli şekilde hizmetleri sunulmasını sağlar. Su kaçağının öncelikli olarak tespiti çok büyük önem arz etmektedir. Bu yüzden dolayı ekiplerimiz gerekli su kaçağı tespit işlemleri gerçekleştirir ve bundan sonra da hizmetlerin doğru ve güvenilir şekilde sunulmasını sağlar. Sizler için herhangi bir sıkıntı olmadan bu işlemler gerçekleştirilirken aynı zamanda da firmamızın sunmuş olduğu avantajlar sayesinde sizler de her türlü kolaylığı ulaşmış olursunuz.

Firmamız kaliteli ve doğru şekilde sunmuş olduğu geri dönüşlerle birlikte işlemler gerçekleştirilmekte ve sizler için hiçbir şekilde sıkıntı olmadan daha rahat geri

dönüşlerin alınması sağlanmaktadır. Sizler de bu sayede işlemlerinizi gerçekleştirmiş olur ve istediğiniz her türlü konuda daha rahat bir şekilde sonuç almış olursunuz. Firmamız bu konuda gereken hassasiyeti göstererek sizleri işlemleri gerçekleştirir ve sizlere sadece bu işlemleri rahatlığını sürmek kalacaktır. Bu arada aklınızda bir soru işareti olursa müşteri hizmetleri de servis personeli de gereken şekilde sizlere yardımcı olacaktır. Bu konuda da herhangi bir şekilde sıkıntı yaşamamış olacaksınız

 

 

Bağcılar Su Kaçağı Bulma
5 (100%) 74 Puan[lar]

11 Talepler

 1. Eğer şu kaçağı ve tıkanıklığı gibi sorunlar yaşıyorsanız sizde benim yaptığım gibi mutlaka ersoylar tesisatın ulaşım numaralarından arayın ve direkt olarak bilgi alın. kesinlikle verdiğiniz paraya yönelik hizmetin hakkını sonuna karar hakediyorlar.

  1. Merhabalar Baran bey, hizmetimizden memnun kalmanız bizi oldukça sevindirdi. Geri bildirimleriniz bizi için her zaman önemli.

 2. Mutfağımızın tavanında çok hafif su damlacıkları oluşuyor, siliyoruz ancak birkaç saat içerisinde yine aynı durum söz konusu oluyor. Olayı üst kat komşumuza bildirdik ancak bizde kaçak yok diye ısrar ediyor, üst katın parkelerini sökmeden garanti bir şekilde su kaçağı olduğunu ispatlayabilir miyiz.

 3. Bağcılarda oturuyorum 1 yıldır bu evdeyim lakin banyodaki rutubet kokusu yeni baş göstermeye başladı neden bu şekilde bir sorunla karşılaştık anlam veremedik ilk defa başımıza geldiği için de bil hayli garipsediğimizi belirtmek isterim daha önce komşuda sizin firmayla iletişime geçip eski borularını değiştirdiğini söyledi ve rutubet konusundada yardımcı olacaklarını belirtti bende o sayede sizinle iletişime geçmek istiyorum bilgilerimi dolduruyorum geri dönüş sağlamanızı talep etmekteyim.

 4. Firma arayıp bulamadınız mı ? verdiğiniz paraların hakkını alamamaktan dolayı şikayetçi misiniz ? sorununuza yeteri kadar ilgi göstermeyip yapamayan firmalardan artık bıktınız mı ? ozaman çözüm ersoylar tesisat , hakikaten beni o kadar çok memnun ettiniz ki bu yorumu buraya atmaktan dolayı mutluluğumu dile getirmek istiyorum teşekkürler kardeşlerim benim

 5. bağcılarda oturuyorum yüksek su faturaları belimi kırıyor sorunun ne olduğunu anlayamadım sizden bana yardımcı olmanızı bekliyorum su sızıntısı varsada onun bulup onarılması lazım gsm numaramı bırakıyorum buraya geri dönüş yapmanızı rica ediyorum 0555 219 ** **

 6. Evimin tuvalet giderinde tıkanıklık var. Bazen çok iyi çekerken bazen tıkanıyor ve su geri basıyor. Durumun tam sebebini anlayabilmiş değilim fakat büyük soruna sebep oluyor. Alaturka tuvaleti kullanamıyoruz. Bu sorunun hemen çözülmesi gerekiyor. Güven vermeyen insanlar ile çalışmak istemediğimden biraz araştırma yaptım. Evim Bağcılar’da. Sitenizde Bağcılar’da hizmet verdiğiniz yazıyor. Bu sorun çözülebilir mi yada acaba bana ne kadara mal olur. Bununla ilgili bilgi alabilsem çok iyi olacak.

 7. Bağcılarda oturuyorum alt komşumun evine bizim evden su sızdığını söylüyor ama bizim evde her hangi bir sızıntı yok neredeyse alt komşumla mahkemelik olacağım lütfen bize yardımcı olabilir misiniz kaçağın nereden olduğunu konusun şimdiden teşekkürler.

 8. selam
  arkadaşlar üst kat komşumuzdan evimizin banyosuna sun damlıyor. Usta çağırdık geldi dedi tavan aşağı inecek yok böyle yok şöyle resen inşaat alanı yapıp komple tesisatı değişeklerini söylediler bende kabul etmedim. Bağçılar daki evimizdeki su kaçağını bulmak için teknolojik aletler kullanıyorsanız yarın arayacağım. Kolay gelsin yi çalışmalar

 9. merhaba arkadaş bugün pazar günü olduğu için aramadım çalışmıyorsunuz diye. yarın iletişim sağlarmısınız.
  Konu : yangın söndürme sisteminden kaynaklı tavanda su damlaması. yarın iletişim sağlarsanız memnun olurum şimdiden ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkürler. 0212 444 5 xxx

 10. Bağcılar’daki ekmek fırınımızda su kaçağı probleminden dolayı birkaç aydır yüksek su faturası ödemekteydim, biraz araştırdıktan sonra sorunun su kaçağından meydana gelebileceğini düşündüm, daha önceden de duyduğum ersoylar tesisatın numarasını bulup aradım, aynı gün gelip tamir edip gittiler, kesinlikle aramalısınız.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir