Avrupa Yakası Su Kaçağı Tespit Servisleri

Avrupa Yakası Su Kaçağı Tespit Servisleri
Yazıya puan ver !

İş yerleri ve binalar, yapı altında dolaşımı sağlanmış su tesisatı aracılığıyla su ihtiyaçlarını karşılarlar. Bu tesisatlar binanın fayans ve beton yapısının altına kurularak, lavabolardan, sifonlardan ve diğer su akışı sağlayan malzemelerden hane içerisinde bölgesel olarak su elde etmeyi sağlar. Akış şehir şebekesinden veya eğer varsa bir depoya bağlı olarak sağlanır. Bu işlemi gerçekleştiren borular, zamanla eskir ve yapısal özelliklerini kaybeder. Ayrıca bölgesel olarak meydana gelebilecek bir tahribattan da etkilenebilir ve bu durumlar neticesinde de korkunç sonuçlara yol açabilecek su kaçakları söz konusu olabilir. Su borularının bağlantı noktalarında oluşabilecek küçük sızıntılar ya da ciddi tahribat sonrası yaşanacak boru patlamaları ciddi su kaçakları ile sonuçlanır. Oluşan su kaçağı ise bölgede çürüme, taşkın veya hasar yaratabilir. Tüm bu sorunların yanına bir de su faturası riskini ekleyecek olursak sorunun ne denli rahatsız edici olabileceğini anlayabiliriz.

SU KAÇAĞI TESPİT İSTANBUL FAALİYET ALANLARIMIZ

Yukarıda ele aldığımız konu su kaçağının en genel görünümü. Bir de bu kaçağın tamiri vardır ki burada karşımıza iki farklı sorun daha çıkar. Su kaçağı küçük bir sızıntıyla oluştuğunda, sızıntının bölgede bir belirti yarattığı ana kadar yüksek fatura sorunu karşımıza çıkarken, zamanla kaçağın etkisiyle tavandan akma veya rutubete bağlı çürüme yaşanır. Parke ve fayans dokusunda meydana gelen çürüme, bu malzemelerin kökten değişimini gerektirir ve bu durumda ciddi bir maliyete yol açar. Tüm bunların tespiti ise zaman alırken, birçok amatör tesisatçıdan yardım istendiğinde kaçağın bulunması için geniş çaplı kazma ve kırma çalışması rahatsızlığı topyekün arttırır. İşte biz Ersoylar Tesisat olarak bu noktada sunduğumuz hizmetlerde, kendi evimizde ve iş yerimizde yaşayabileceğimiz su kaçağında ne ile karşılaşmak istemeyiz sorusuna yanıt vermek suretiyle profesyonel hizmet sağlıyoruz ve üstelik bunu İstanbul’un her noktasında en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz. Ersoylar Tesisat olarak bugün İstanbul’un Avrupa Yakası’ndaki tüm ilçelere hizmet vermeye devam ediyoruz. Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu ve diğer tüm Avrupa Yakası ilçelerinde ikamet etmekte olup su kaçağı sorunu ile karşı karşıya kalan herkesin ilk adresi olmak için kapsamlı çalışmalarımıza ve profesyonelliğimizi kanıtlamaya da devam ediyoruz.

EYÜP, FATİH VE ESENYURT SU KAÇAĞI BULMA

Avrupa Yakası’nda modern şehirleşmenin de içine karıştığı en eski yerleşim bölgelerinden olan Eyüp, Fatih ve Esenyurt ilçelerinde oturan veya bir işletme sahibi olan herkes için su kaçağı tespiti yapıyoruz. Su tesisatınızda meydana gelen eskimeye bağlı su kaçağı, su borusu patlaması ve küçük sızıntılar dahil olmak üzere tüm sorunlara anında müdahale için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kaçağınızın boyutu ne olursa olsun, Avrupa’dan ithal ettiğimiz ve Türkiye’de bir ilk olan akustik dinleme cihazı aracılığıyla kaçağın bulunduğu noktayı anında tam olarak tespit ediyor ve kaçağın giderilmesi için gerekli operasyonu en profesyonel tekniklerle gerçekleştirerek sorununuzu en az maliyet ve gürültü ile gideriyoruz. Üstelik fayans ve beton kırma çalışması yapmadan. Böylelikle siz de hem ev estetiğinizi hem de ev huzurunuzu kaybetmiyor, en kısa süre içinde sorununuza çare buluyorsunuz.

GAZİOSMANPAŞA VE GÜNGÖREN SU KAÇAĞI

Su kaçağı tespiti hizmeti sağladığımız ve yaygın olarak su kaçağı sorunu bildiriminin en sık geldiği ilçeler olan Gaziosmanpaşa ve Güngören ilçelerindeki tüm hanelere ve iş yerlerine yaşanan su kaçağı sorunu için hizmet vermeye devam ediyoruz. Firmamızın kullandığı özel ekipmanlar aracılığı ile bu yerleşim bölgelerindeki tüm kaçak sorunlarında tespiti kısa süre içerisinde tamamlayarak hasarın giderilmesini sağlıyoruz. Hasar gidermede kullandığımız kaliteli donanımlar ve profesyonel uygulamalar ile gelecekte oluşabilecek tüm su kaçağı risklerini de egale ederek sorununuzu kalıcı olarak gideriyoruz. İstanbul’da tüm bölgelere yönelik su tesisatı hizmeti veren Ersoylar Tesisat ekibi olarak siz de Gaziosmanpaşa veya Güngören’de bulunan hane ve işyeriniz için su kaçağı tespiti hizmetini bizden talep edebilirsiniz. Ekiplerimiz bildiriminiz neticesinde sorununuz daha fazla ilerlemeden en kısa süre içerisinde intikal edecek ve akustik dinleme cihazı aracılığı ile kaçağı kırma ve dökme yapmadan bulduktan sonra bir fayans karosu çıkarmak suretiyle tamirini gerçekleştirecektir.

KAĞITHANE, KÜÇÜKÇEKMECE VE SARIYER SERVİSLERİMİZ

Yaşadığınız su kaçağının boyutu ne olursa olsun, kaçak nedeniyle yapı içerisine sızacak olan su hem yapıya hem de faturanıza olumsuz olarak yansır. Bu durum mali ve estetik açıdan yaratacağı zararlarla ayrıca komşularınıza da zarar verebilir. İşte bu nedenlerle su kaçağını fark ettiğiniz anda sorunun giderilmesi için mutlaka bir profesyonel ekip ile iletişime geçerek sorununuzun giderilmesini talep etmeniz gerekir. Su kaçağı kişisel yöntemlerle evde çözülebilecek bir sorun değildir ve hem kapsamlı bir tespitin hem de kalıcı bir tamir uygulamasının yapılması gerekir. Biz Ersoylar Tesisat olarak Kağıthane, Küçükçekmece ve Sarıyer ilçelerindeki tüm su kaçağı sorunu yaşayan işyerleri ve evler için profesyonel kaçak tespiti ve tesisat tamiri hizmeti sunuyoruz. İstanbul’da sahip olduğu ekipmanlar ve profesyonel ekip ile lider su tesisatı firması olan Ersoylar’ın Avrupa’dan ithal ettiği özel akustik dinleme cihazı aracılığıyla kaçağın noktasal tespiti ve profesyonel tamiri ile su kaçağına bağlı sorunlarınız kalıcı olarak ortadan kaldırıyor.

SİLİVRİ VE SULTANGAZİ SU TESİSAT SERVİSİ

Avrupa bölgesinde yıllardır su tesisatı aktif olarak çalışmakta olan birçok binada su kaçağı sorunu ile sık sık karşılaşılmakta. Kişiler bu sorunla kimi zaman kendi başlarına mücadele etmek isterken evde kırılmadık fayans, iş yerine su kaçağından dolayı çürümeyen yer kalmamakta. Bu tip sorunlarda sıradan tesisat firmalarına da başvurulduğunda, kaçağın tespiti sürecinde kırma ve dökme sorunu tekrar yaşanmakta. Ersoylar Tesisat, İstanbul’da öncü tesisat firması olarak Silivri ve Sultangazi ilçelerinde su kaçağı sorunu yaşayan herkesin en kısa sürede sorununun giderilmesini sağlıyoruz. Daha önce gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmaların sağladığı deneyim ve alanında uzman tesisatçı ekibimiz ile yaşanan kaçağın tespitini en kısa süre içerisinde tamamlarken, noktasal tespit sayesinde sadece bir fayans karosunu çıkarmak suretiyle tamirinizi anında gerçekleştiriyor ve su kaçağı sorununuzu dakikalar içerisinde ortadan kaldırıyoruz. Basit bir operasyon ile hem evinizin hem de işyerinizin su kaçağı sonucunda karşılaşabileceği riskleri anında ortadan kaldırıyoruz.

ŞİŞLİ VE ZEYTİNBURNU TESİSATÇI ŞUBELERİMİZ

Hanenizde meydana gelen bir su kaçağı var ve siz bunu faturalarınıza yansıyan tutardan anlıyorsunuz ancak kaçağı bir türlü tespit edemiyorsunuz. Öyle ki bir süre sonra evinizin belirli bir bölgesinde su kaçağına bağlı çürüme ve hatta alt kattaki komşunuza tavandan su akıntısı oluyor… Okumak ve duymak dahi su kaçağının bu anlamda ne kadar rahatsız edici olabileceğini bizlere hissettirebiliyor. İşte Ersoylar Tesisat olarak ortaya çıkabilecek bu sorunun ortadan kaldırılması ve tamir edilmesi için Şişli ve Zeytinburnu ilçelerinde en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunmaya hazır olarak sizden haber bekliyoruz. Eğer su kaçağı sorununuz varsa bizimle iletişime geçebilir ve kaçağın en kısa sürede tespit edilip tamir edilmesi için gerekli desteği alabilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa sürede bölgeye intikal edecek ve profesyonel dinleme cihazları ile kaçağı bulduktan sonra sadece küçük bir alanda operasyon uygulayarak kalıcı tesisat tamirinizi tamamlayacaktır.

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

1 Yorum yapılmış

  1. Google üzerinde su kaçakları ile alakalı araştırma yaparken bu site karşıma çıktı, biraz çekingendim ancak hemen sitedeki numaralardan iletişime geçtim ve gün içerisinde banyodaki su sızıntısını çözdük. Gerçekten nasıl teşekkür etsem bilemiyorum.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir