Avcılar Tıkanıklık Açma

Gerek yanlış kullanımdan kaynaklanan gerekse altyapı problemlerinden dolayı oluşan gider tıkanıklığı sorunlarınız için Avcılar tıkanıklık açma hizmetinden faydalanabilirsiniz. Firma olarak alanımızda son teknoloji ürünü ekipman ve konusunda uzman gider açma ustaları kullanarak lavabo tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, kanalizasyon tıkanıklığı açma ve pimaş açma hizmetleri veriyoruz. Her türlü tesisat probleminiz için eviniz ve işyerinizde kırıp dökme işlemi gerçekleştirmeden çevreye mümkün olduğunca az rahatsızlık vererek sorunlarınız çözüme kavuşturulur.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Avcılar

Gerek mutfaklarda gerekse tuvaletlerde lavabo tıkanıklığı açma en sık görülen sorunlardan biridir. Bu problem lavabo giderine dökülen yemek artığı, kozmetik ürün, çamurlu su ve yabancı maddelerden kaynaklanacağı gibi aynı zamanda inşaat sırasında borularda kalan moloz artıkları da gider tıkanmalarına sebep olmaktadır. Böyle durumlarda genellikle son kullanıcılar sorunlarını kendileri çözmek ister.

Bu amaçla lavabo ve tuvalet giderlerini açmak için pompa yardımıyla vakumlama işlemi uygulanır. Bunun yanında lavabo tıkanıklığı açma için piyasada satılan çeşitli kimyasalları gidere dökmek de kısa vadede çözüm sağlar gözükür. Fakat bu tarz kimyasalların kullanımı borularda tahribata sebep olur ve başınıza daha büyük sorunlar açar. Lavabo tıkanıklığı açma ve tuvalet tıkanıklığı açma işleriniz için alanında uzman bir firma tarafından yardım almak hem sorununuza daha uzun vadeli çözümler sunar hem de genel tesisatınızı korur. Firmamız Avcılar tıkanıklık açma lavabo ve tuvalet gideri sorunlarınızı basınçlı su kullanarak kalıcı şekilde çözmektedir.

Evlerde bulunan tuvaletler de oluşan tıkanıklar hane halkı için zorluklar oluşturmaktadır. Tuvalet tıkanıklığının açılması için kendi başınıza yapacağınız çalışmalar kısa süreli çözümler sunuyor gibi görünse de aslında sorunun daha da büyümesine neden olduğu bilinmektedir. Bu nedenle de tuvaletlerde olan tıkanıklığın giderilmesi için mutlaka profesyonel yardım alınması gerekmektedir. Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde ustalarımız gelerek tuvalet tıkanıklığının nedenini tespit edecek ve sorunun nasıl çözüleceği konusunda da size bilgi vermekte ve onayınızı aldıktan sonra tıkanıklığı açmaktadırlar.
Tıkanıklığın yaşandığı dairede yaşayan kişiler bunu genelde yüzeysel bir sorun olarak görmelerine rağmen çoğu zaman tuvaletin gider borularında oluşan tıkanıklık nedeniyle bu sorun yaşanmaktadır. Tuvaletlerde tıkanma olmaması için de dikkat edilmesi gereken noktalar ise şunlardır.
Tuvalete kedi kumu, tuvalet kağıdı, bez, poşet gibi suda erimeyen maddelerin atılmaması gerekmektedir.
Tuvalet temizliğinde aşırı kimyasal madde içeren temizlik maddeleri kullanılmamalıdır. Çünkü bu maddeler zamanla tuvaletin gider borularına yapışarak tıkanmalara neden olmaktadır.
Yeni binalarda da bu noktalara dikkat edilmediği takdirde tuvalet tıkanıklığı sorunu yaşanabilmektedir.

Avcılar Pimaş Açma

Bu problemlerin yanında bilhassa yüksek ve bina yaşı fazla olan yapılarda hane tesisatı ve genel tesisatta sorunlar çıkabilmektedir. Bu sorunların çözümünde ilk olarak tıkanıklığın meydana geldiği bölümü bulmak gerekir. Firmamız tarafından kullanılan kameralı tıkanıklık açma robotu teknolojisi sayesinde pimaş açma işlemleriniz sorunsuzca yapılır.

Bunu yanında tıkanıklık sorunu tesisatın gider basınç dengesizliğinden kaynaklanıyorsa problemin tespiti alanında uzman gider ustaları tarafından belirlenir ve tesisatın gerekli görülen bölümüne bir ek yapılır. Aksi durumlarda oluşan yoğun koku ve rutubet duvarlarınızda hasara yol açabileceği için size daha fazla masraf yaratır.

Firmamız lavabo tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, kanalizasyon tıkanıklığı açma, pimaş açma alanlarında sizlere en kaliteli hizmeti alanında uzman gider açma ustaları tarafından sağlamaktadır. Firmamız tarafından açılan gider tıkanıklıklarında 1 yıla kadar garanti verilmektedir. Bunun yanında her tıkanıklık farklı bir işçilik gerektirdiğinden dolayı farklı yöntemleri uygulamak şart olduğundan hasar tespiti yapıldıktan sonra fiyatlandırma yapılmaktadır.

Avcılar Tıkanıklık Açma
Yazıya puan ver !

2 Talepler

  1. Yağmur giderlerinden ustalar harç taş vs. bırakmış. Yeni sıfır daire ama duvarlardan nem almaya başladı. Aradık. Kısa sürede geldiler. Kısa sürede halloldu. Saolun.

    1. benzer sorundan bende suanda müzdarip durumdayım nimet hanım. sizin tecrübeleriniz olumlu görünüyor ne kadar sürede hallolur acaba bir sürü olumlu yorum alıyorumda?

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir