Avcılar Su Kaçağı Bulma

Avcılar Su Kaçağı Bulma Kırmadan su kaçağı tespiti, tuvalet tıkanıklığı açma, petek bakımı yaptırmak, kombi bakımı, her türlü tesisat tamiratı için 7/24 telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.

Artık eski yeni su tesisatı fark etmeden her ev sahibinin başına gelmesi muhtemelen olan bu problemler nedeniyle insanlar mağdur olmakta olup, mahalle tesisatçılarının da komple kırarak su tesisatlarını değiştirme önerileri nedeniyle oldukça yüksek maliyetli işlemlerin gerçekleşmesi ve buna ek olarak tespit işlemleri için ödeyeceğiniz maliyetin yanı sıra zor durumda kalmanız aşikârdır. 

Eski yapılarda su tesisatı zamana yenik düşer bu yüzden sıklıkla sızıntı problemleri yaşanmaktadır. Bunların yanı sıra gelişen inşaat sektöründe fiyat rekabeti kaliteyi arka plana ötelemesinden ötürü yeni binalarda da düşük kalitedeki malzemelerden kaynaklı su kaçağı sorunları yaşanmaktadır. Ayrıca bazen belediyeler de bu soruna neden olmaktadır. Tazyikli su basıncı bazı evlerde ve şebekede borularda patlamaları beraberinde getirmektedir. Ek olarak tıkanmalar nedeniyle de plastik su sızıntısına rastlanmaktadır. Sonuç olarak öyle ya da böyle herkesin başına gelebilecek bir sorundur.

Önemli olan su kaçağı konusunda yardım alınacak firmayı iyi tespit etmektir.

Çünkü mahalle tesisatçılarının yaptığı gereksiz ve uzun işlemlerle birlikte kısa yoldan değil de, tamamen geleneksel yöntemlerden faydalanılması sizleri oldukça zor durumlara düşürmektedir.

Her alanda olduğu gibi su tesisatçılığı konusunda da ortaya çıkmış cihazlar, bu işin çok daha hatasız ve zarar vermeden problemin üzerine gidilmesini sağlamıştır.

Bu problemleri gördüğünüz an ve fark ettiğiniz zaman bizimle irtibata geçin ve sizi bu sorundan kalıcı bir şekilde kurtaralım. Su kaçağı probleminiz mi var? Arayın hemen hızla çözelim! Son teknoloji cihazlar ile su kaçağını bulmak artık kolay!

Avcılar servisimiz size sadece bir telefon numarası uzaklıktadır. Ambarlı, Cihangir,  Denizköşkler , Firuzköy, Gümüşpala, Merkez, Mustafakemalpaşa, Tahtakale, Üniversite, Yeşilkent mahallelerinde su kaçağı tespiti yapmaktayız, benzer sorunlarınızı hızlı, titiz ve kaliteli hizmet vererek çözmekteyiz.

Firmamız su kaçaklarını noktasal olarak tespit eden sektörde geliştirilen en gelişmiş cihaz olan akustik dinleme adlı cihazı kullanmaktadır.  Uzmanlarımız tarafından kullanılan hassas akustik dinleme cihazı su sesine karşı duyarlı olarak geliştirilmiştir. Böylelikle, en zorlu bölgelerdeki su kaçaklarının bile kısa süre içerisinde üstesinden gelinmektedir. Yani teknolojinin verdiği imkânla evinize zarar verilmeden sorunun kaynaklandığı yer noktasal olarak keşfedilmektedir. Ustalarımız tarafından sadece bir ya da iki fayans kırılmak suretiyle zarar gören zemine gömülü boru değiştirilmektedir.

 

 

Avcılar Su Kaçağı Bulma
5 (100%) 5 Puan[lar]

4 Talepler

  1. MERHABA
    Ben İstanbul avcılarda oturuyorum evimin banyosunda su sızıntısı var. lütfen bana yardımcı olabilir misiniz sizin çok iyi bir ekip olduğunuzu bu işlerde eve zarar gelmeden bu işi yaptığınızı biliyorum bu yüzden evimin tesisatını size emanet etmek istiyorum lütfen bana ulaşın şimdiden teşekkürler.

  2. Avcılarda oturuyorum 3 gündür. suyum akmıyor mahallede sadece bizim suyumuz akmıyordu belediyeyi arıyorum şuan çok meşgul olduğumuz için sizle ilgilenemeyeceklerini söylediler bende İnternet de araştırırken ersoyların sitesini buldum evime çağırdım geldiler evimdeki tesisat sorunu çözdüler muhteşem bir kadroları var var herkese tavsiye ederim

  3. Merhabalar ustam evimizde rutubet kokusu var. çok hafif nem var ellemeden belli olmuyor. bunu kontrole gelebilirmisiniz. sadece pazar günü evdeyiz o gün çalışıyormusunuz. Çalışıyorsanız iletişim kurabilirmisiniz.

  4. İstanbul Avcılar’a bile aynı gün içerisinde gelip tamir yaptılar. bu kadar kolay su kaçağından kurtulabileceğimi zannetmiyordum. Gerçekten dedikleri kadar varlar, teşekkür ersoylar tesisat

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir