Avcılar Su Kaçağı Bulma

Avcılar Su Kaçağı Bulma Kırmadan su kaçağı tespiti, tuvalet tıkanıklığı açma, petek bakımı yaptırmak, kombi bakımı, her türlü tesisat tamiratı için 7/24 telefon numaralarımızı arayabilirsiniz. Artık eski yeni su tesisatı fark etmeden her ev sahibinin başına gelmesi muhtemelen olan bu problemler nedeniyle insanlar mağdur olmakta olup, mahalle tesisatçılarının da komple kırarak su tesisatlarını değiştirme önerileri nedeniyle oldukça yüksek maliyetli işlemlerin gerçekleşmesi ve buna ek olarak tespit işlemleri için ödeyeceğiniz maliyetin yanı sıra zor durumda kalmanız aşikârdır.

Eski yapılarda su tesisatı zamana yenik düşer bu yüzden sıklıkla sızıntı problemleri yaşanmaktadır. Bunların yanı sıra gelişen inşaat sektöründe fiyat rekabeti kaliteyi arka plana ötelemesinden ötürü yeni binalarda da düşük kalitedeki malzemelerden kaynaklı su kaçağı sorunları yaşanmaktadır. Ayrıca bazen belediyeler de bu soruna neden olmaktadır. Tazyikli su basıncı bazı evlerde ve şebekede borularda patlamaları beraberinde getirmektedir. Ek olarak tıkanmalar nedeniyle de plastik su sızıntısına rastlanmaktadır. Sonuç olarak öyle ya da böyle herkesin başına gelebilecek bir sorundur. Önemli olan su kaçağı konusunda yardım alınacak firmayı iyi tespit etmektir. Çünkü mahalle tesisatçılarının yaptığı gereksiz ve uzun işlemlerle birlikte kısa yoldan değil de, tamamen geleneksel yöntemlerden faydalanılması sizleri oldukça zor durumlara düşürmektedir.

Her alanda olduğu gibi su tesisatçılığı konusunda da ortaya çıkmış cihazlar, bu işin çok daha hatasız ve zarar vermeden problemin üzerine gidilmesini sağlamıştır. Bu problemleri gördüğünüz an ve fark ettiğiniz zaman bizimle irtibata geçin ve sizi bu sorundan kalıcı bir şekilde kurtaralım. Avcılardaki evinizde veya iş yerinizde Su kaçağı probleminiz mi var? Arayın hemen hızla çözelim!

Son teknoloji cihazlar ile su kaçağını bulmak artık kolay!

Avcılar servisimiz size sadece bir telefon numarası uzaklıktadır. Ambarlı, Cihangir,  Denizköşkler , Firuzköy, Gümüşpala, Merkez, Mustafakemalpaşa, Tahtakale, Üniversite, Yeşilkent mahallelerinde Avcılar su kaçağı tespiti yapmaktayız ve benzer sorunlarınızı hızlı, titiz, kaliteli şekillerde hizmet vererek çözmekteyiz. Firmamız su kaçaklarını noktasal olarak tespit eden sektörde geliştirilen en gelişmiş cihaz olan akustik dinleme adlı cihazı kullanmaktadır. Avcılar su kaçağı tespit uzmanı tarafından kullanılan bu hassas akustik dinleme cihazı su sesine karşı duyarlı olarak geliştirilmiştir. Böylelikle, en zorlu bölgelerdeki su kaçaklarının bile kısa süre içerisinde üstesinden gelinmektedir. Yani teknolojinin verdiği imkânla evinize zarar verilmeden sorunun kaynaklandığı yer noktasal olarak keşfedilmektedir. Ustalarımız tarafından sadece bir ya da iki fayans kırılmak suretiyle zarar gören zemine gömülü boru değiştirilmektedir.

Su Kaçağı Uzmanı Avcılar

Günümüzde su kaçağı veyahutta diğer işlemler aslında basit görülmektedir. Özellikle teknolojinin gelişmesi bu anlamda bizlere çok büyük bir fırsat sağlamakta ve bu fayda ile birlikte dönemi plana çıkmaktadır. Ancak her ne kadar bu faydalar olmaz. Olsa da elbette ki bu işlemler yapılırken dikkat edilmesi gereken noktalar olduğunu bilmek gerekir. Bu son derece teknolojik olan Avcılar su kaçağı tespit cihazı kullanımı aynı zamanda da bu işlemlerin gerçekleştirilmesine kadar birçok nokta bulunmakta ve bu noktaların tam anlamı ile yapılması ile birlikte sizler de daha rahat şekilde geri dönüşler alabilmektesiniz. Firmamız tarafından sunulmuş olan bu hizmetlerde hiçbir şekilde sıkıntı yaşamayacağınız gibi aynı zamanda almış olduğunuz hizmetlerden de her zaman memnun kalırsınız. Ekiplerimiz gerekli işlemleri gerçekleştirirken çok büyük bir hassasiyet göstermekte ve sizlerin daha rahat bir şekilde geri dönüş olmanızı sağlamaktadır.

Su Kaçağı Tespiti İşlemleri Nasıl Yapılır?

Su kaçağı ile ilgili olarak bir tespit işlemi yapılacağı zaman öncelikli olarak ekiplerimiz sizlerin istemiş olduğunuz lokasyona (Avcılar) gelir ve gerekli kontrolleri sağlarlar. Bu cihazlarla yapılan kontroller sonrasında nerede müdahale edilmesi gereken nokta varsa bu bölümde bir kırma işlemi yapılarak müdahale işlemi gerçekleştirilir ve sizlere sonuç verilir. Hiçbir şekilde sıkıntı yaşamayacağınız gibi hattı zatında memnun kalacağınız sonuçlar karşımıza çıkacaktır. Ayrıca kırık yeri yaptırmak isterseniz bu durumda ekiplerimizden yardım alabilirsiniz. Hızlı ve kolay bir şekilde işlemleriniz gerçekleştirilerek sizlere sunumu sağlanır.

İşlemler bittikten sonra tekrar bir kontrol safhası bulunmaktadır. Bunun için bütün musluklar kapatılarak bir kez daha su vanasının kontrolü yapılır. Çünkü bazı noktalarda denk gelebilmektedir ki bazen birkaç yerde kaçak durumu olmaktadır. İşte bu yüzden bu kontrollerin yapılması ve sizlere net sonuçlar sunulması da çok büyük önem arz etmektedir. Ekiplerimiz bu şekilde yapmış olduğu sonuçlarla birlikte sizlere net sonuçların sunulmasını sağlar ve sizler de böylece daha rahat bir şekilde hareket etme şansına sahip olursunuz. Her zaman da bu sistemlere ulaşma şansına sahip olacağınızı gibi aynı zamanda da ekiplerimizin sizler için sunmuş olduğu her hizmete ulaşma şansınız bulunmaktadır. Ekiplerimiz her zaman için gereken hassasiyeti göstermektedir.

 

Avcılar Su Kaçağı Bulma
5 (100%) 17 Puan[lar]

13 Talepler

 1. Avcılarda ki dairemizde tıkanıklık vardı ve bu probleme neden olan sorunu cok kısa sürede eşimin arayıp randevu istemesiyle kısa sürede gelip evimize çözdüler. cok basarılı is cıkardıgınız icin sizi tebrik ediyorum

 2. Mutfağımızda son birkaç aydır çok ağır bir koku var sebebini tam olarak bilemiyoruz ancak lavabonun giderinde kaçak olduğundan şüpheliyiz. Görünür bir noktada kaçak bulunmuyor, böyle durumlarda bile sizin çözüm ürettiğinizi duydum.

 3. Mutfağımızda son birkaç aydır çok ağır bir koku var sebebini tam olarak bilemiyoruz ancak lavabonun giderinde kaçak olduğundan şüpheliyiz. Görünür bir noktada kaçak bulunmuyor, böyle durumlarda bile sizin çözüm ürettiğinizi duydum.

 4. Mutfağımızda son birkaç aydır çok ağır bir koku var sebebini tam olarak bilemiyoruz ancak lavabonun giderinde kaçak olduğundan şüpheliyiz. Görünür bir noktada kaçak bulunmuyor, böyle durumlarda bile sizin çözüm ürettiğinizi duydum.

 5. üstadım selamın aleyküm avcılarda oturuyoruz yeni taşındık henüz 2 ay oldu olmadı banyoda kötü şekilde rutubet kokusu var bu sorun sonradan oluştu neyden kaynaklı olduğunu bilmiyoruz komşumda daha önce bu sorunu yaşamış ve siz sıkıntısız sorunsuz çözüme kavuşturmuşsunuz o yüzden komşum referans oldu bende bu yüzden sizinle iletişime geçip size yaptırmak istiyorum uygun fiyat garantisi verirsenizde anlaşmamız kesinleşir bizim için iletişim formuna dolduruyorum telefon ve iletişim adreslerini ulaşmanızı bekliyorum

 6. On numara 5 yıldız ersoylar tesisat bu bir teşekkür yorumudur çünkü sizinle iletişime geçtiğim andan itibaren göstermiş olduğunuz ilgi ve seviyeli yaklaşımınız beni memnun etti e sonunda işimide hallettiniz daha ne yapabilirdiniz ki :))

 7. avcılarda oturuyorum banyoda su sızıntısı var başa çıkamıyorum bu sorunla biran önce halledilmesi gereken bir sorun sizden yardım istiyorum sızıntıyı gidereceğinizden eminim sizi detaylıca araştırdım ve işinizi güzel yaptığınızın bir kanıtıda referanslarınızdan belli iletişim numaramdan bana ulaşmanızı talep ediyorum 0546 321 ** **

 8. avcılarda bulunan evimizizin tesisatı baya bir eskimişti. Farklı ustalar ile yaptığımız görüşmenin akabinde evde inşaatın olacağını ifa ettiler bizde çekin yaptırmadık. Ve daha sonra İnternet te yaptığımız araştırmada er soylar tesisat karşımıza çıktı çok fazla kişinin memnuniyetini bildirmesi bizim güvenimizi kazandırdı ve kısa süre sonra usta talep ettik usta gelip ön inceleme yaptı ve tamiratı çok temiz bir şekilde gerçekleştirdi.Teşekkürler ersoylar tesisat.

 9. Avcılar’da yaşıyorum. Evimin mutfak giderinde tıkanıklık var. Suyu tam çekmiyor. Çok yavaş çekiyor. Evimde tesisatla ilgili problem yaşadığım çok oldu. Bu güne kadar çağırdığım ustalar ya yarım iş yaptı yada dünyanın masrafını çıkardı. Artık daha profesyonel insanlar ile çalışmak istiyorum. Usta peşinde koşmaktan çok yoruldum. İnternette sizin ilanınızı gördüm. Yazılanlar beni çok etkiledi. Tıkanıklığı çözerseniz çok memnun olurum. İyi günler

 10. MERHABA
  Ben İstanbul avcılarda oturuyorum evimin banyosunda su sızıntısı var. lütfen bana yardımcı olabilir misiniz sizin çok iyi bir ekip olduğunuzu bu işlerde eve zarar gelmeden bu işi yaptığınızı biliyorum bu yüzden evimin tesisatını size emanet etmek istiyorum lütfen bana ulaşın şimdiden teşekkürler.

 11. Avcılarda oturuyorum 3 gündür. suyum akmıyor mahallede sadece bizim suyumuz akmıyordu belediyeyi arıyorum şuan çok meşgul olduğumuz için sizle ilgilenemeyeceklerini söylediler bende İnternet de araştırırken ersoyların sitesini buldum evime çağırdım geldiler evimdeki tesisat sorunu çözdüler muhteşem bir kadroları var var herkese tavsiye ederim

 12. Merhabalar ustam evimizde rutubet kokusu var. çok hafif nem var ellemeden belli olmuyor. bunu kontrole gelebilirmisiniz. sadece pazar günü evdeyiz o gün çalışıyormusunuz. Çalışıyorsanız iletişim kurabilirmisiniz.

 13. İstanbul Avcılar’a bile aynı gün içerisinde gelip tamir yaptılar. bu kadar kolay su kaçağından kurtulabileceğimi zannetmiyordum. Gerçekten dedikleri kadar varlar, teşekkür ersoylar tesisat

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir