Su Kaçağı | Petek Temizliği

Robotla Tıkanıklık Açma | Kombi Petek Temizliği Acil Su kaçağı ve tıkanıklık açma için %100 garantili hizmet...

Ersoylar Tesisat, İstanbul genelinde su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma, petek temizliği ve kombi bakım tamir servisi konularında profesyonel olarak garantili hizmet vermektedir. Siz de bizleri tercih ederek su tesisatçı bulma kolaylığu ile uygun fiyat garantisini kaçırmamış olursunuz.

Avcılar Petek Temizliği

0
(0)

Petek temizliğinin aynı gün halledilmesi oldukça önemlidir, semt semt verdiğimiz hizmetler sayesinde Avcılar Petek Temizliği hizmetimizle birlikte aynı gün sorununuzu çözüme kavuşturuyor ve petek temizliği yapıyoruz. Bu işlem gün içerisinde halledilebilecek bir işlem olduğu için telefonla bizi arayarak randevu alabilirsiniz Avcılar’ın neresinde olursanız olun aynı gün gelip hizmet veriyor ve sorununuzu çözüyoruz. Sadece Avcılarda değil, İstanbul’un neresinde olursanız olun yoğunluk çok olmadığı sürece aynı gün hizmet vermeye çalışıyoruz ve sorunun büyüklüğüne göre aynı gün çözüme kavuşturuyoruz.

Avcılar Petek Temizliği Firması

Petek temizleme işlemi, bir çok insan için zahmetli ve maliyetli bir işlemmiş şeklinde görünebilir. Sahiden de eskiden bu konum bu şekilde idi. Avcılar Petek temizliği için Eski yöntemlerle meydana getirilen petek temizliği, bununla beraber bir stok da zahmetli iş getiriyordu. Sökülen peteklerin montajı, kırma işlemleri ve temizlik işleri hem oldukça fazla vakit alıyor aynı zamanda maliyeti arttırıyordu. Fakat gelişen teknoloji ile beraber petek temizliği işleminizi artık bunlara ihtiyaç duymadan yapıyoruz. İstanbul petek temizliği için güvence çözümler üreten firmamızdan derhal hizmet alabilirsiniz. Avcılar petek temizliği hizmetimiz ile tesisatın arasında biriken kir, tortu ve kireç şeklinde tıkanıklıklara sebep olan maddeleri, hususi kimyasal ilaçlarımız ile toz haline getirerek petek temizliği makinesi ile tesisatın içerisinden çıkartıyoruz. Böylece petek temizliği işlemi esnasında herhangi bir petek sökme işlemine ve zahmetli temizliklere ihtiyaç duymadan ısıtma sisteminizdeki tıkanıklıklar giderilir. Avcılar petek temizliği hususi deva ve kimyasallarla temizlenerek, içlerinde sıvı akışını daha tertipli hale getirebilen bu yöntemle de verimi büyük miktarda arttırabilen bir uygulamadır. Petekleri içlerinde zaman içinde meydana gelebilecek paslanma, balçıklaşma ve çoğunlukla karşılaşılan kireçlenme şeklinde sorunlara karşı hususi ilaçlı karışımlar ve kimyasallar ile yılda bir kez temizlenmelidir. Temizleme işinde kullanılan yöntemler verimi arttırmak amacıyla yada sistemlerin ömrünün uzatılması için çoğunlukla kullanılması gerekmektedir. Petek temizliği meydana getirilen dairelerde yakıt tasarrufunda ve ısıtma da varan artışlara destek olur. Isıtma sistemlerinizde ( yerden ısıtma, kalorifer petekleri) ve kombilerinizin arasında her vakit muayyen oranda su bulunması icap eder bu su vakit içinde kireçlenme ve balçıklaşırlar. Kirlenmeler ve aşınmalar bu sebeple meydana gelir. Petekleri, vanaları bu tortular daraltabilir yada tamamen tıkanıklığa niçin olabilir. Her sene tahliye vanasından suyu boşaltarak kombi tesisatınıza yeni su yüklenmesi ve suyun tazelenmesi ile bu problemlerin önüne geçemiyor muyuz diye merak ediyor olabilirsiniz? Kombi ısıtma tesisatınıza yeni ilave edilen su, daha çok tortu oluşturabilecek madde anlamına gelir. Ve tam bilakis yeni ilave edilen suyun oksijen payı yüksek olduğu için metal yüzlerde süratle bir kireç oluşumu gerçekleşecektir. Bu kireçlenme her yine su konulması ile yine artışa geçer ve aslına bakarsak asla durmaz. Dolayısıyla suyun sistemden katılımı ve tazelenmesi bir katkı sağlamaz döşem temizliğine.

Avcılar Petek Temizliği Hizmeti

Kış aylarında en oldukça tercih edilen tatbik ise petek temizleme işlemidir. Bu işlemin ne olduğu için birazcık anlatmak gerekirse peteklerin temizlenmesi işlemi kombiden daha çok verim almak için meydana getirilen bir tatbik olarak akıllara kazınmıştır. Günümüzde petek temizliğini yapabilen firmaların sayısı fazlaca azca ve bünyesinde bu türde işleri yapabilecek elemanlar barındıran şirketler son aşama azdır. Bunun içindir ki firmamız Avcılar petek temizleme sizin için en güzel ve en müsait bir biçimde peteklerinizin temizliği işlemini yapacaktır. Eğer odanız eskiden ısınmış olduğu derecede o yıl ısınmıyorsa ve daha çok yakmanız gerekiyorsa maalesef ki petekleriniz kirlidir. Bir örnekle açıklamak gerekirse eskiden 55 derecede odanızın ısısı size düzgüsel geliyordu ve şu an 65 derecede yakıyorsanız sadece odaların ısınmadığını hissediyorsanız petekler tıkalıdır. Petekler tıkalı olduğundan lüzumlu derecede odaya ehil sıcaklık akışı sağlanmıyor ve bu sebepten dolayı odalar ısınmıyordur. Eğer lüzumlu ölçüde sıcaklık yetmiş olsaydı aynı derecede odalarınız ısınacaktı.Petek temizleme işlemi doğalgaz ve kombi sisteminin kapımızı çalmasıyla evlerimize giren bir kavramdır petekleri temizletmekteki gaye ise doğalgaz faturasının daha azca gelmesini sağlamaktır. Bu iyi mi olacak derseniz pis bir petek her vakit daha yüksek kombi derecesi demektir. Bunu birazcık açıklamak gerekirse peteklerin pis olması doğrusu tıkalı olması içeride dolaşan sıcak suyun miktarını azaltacaktır.Zamanla kapalı dönem kalorifer sistemleri kullanımla beraber, boru ve radyatörler kireçle kaplanır, suyu ısıtan plaka eşanjör kireçten çalışmaz hale gelir, plastik borular ise balçıklanır. Bir milimetrelik kireç radyatör sistemlerinde %7-8 oranında bereketlilik yitirilmesine niçin olmaktadır. Kullanılan suyun şiddet derecesine göre den 0a kadar verim düşüşleri kireçlenmeler dolayısıyla görülebilir. Petek temizliği bundan dolayı fazlaca önemlidir. Evi ısıtmak için giderek faturalarınız daha da mı oldukça kabarıyor? Kombi sistemleriniz ilk günkü benzer biçimde ısıtmıyor mu ? Petek temizliği hizmetinden faydalanmanız gerekiyor olabilir.

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir