Ataşehir Su Kaçağı Bulma

Yapı sistemi içerisinde meydana gelen su tesisatı sorunları hiç kuşkusuz herkesin başından geçmiş olan oldukça masraflı bir problemdir.

Su tesisatı sistemi içerisinde ortaya çıkan sorunların başında elde olmayan sebepler ile ortaya çıkan su kaçağı problemi yer almaktadır. Su borularından sızan sular, zaman içerisinde betonu çürüterek yapınızda ciddi sorunlar ortaya çıkarmaktadır. Erken müdahale isteyen su kaçağı problemi uzmanlık gerektirdiğinden tek başınıza mücadele edemezsiniz.

Tespit işlemi tamir işleminden daha zahmetli olan bu problemler, eskiden teknolojik yetersizliklerden dolayı oldukça uzun ve meşakkatli işlemlerin ardından tamir edilmekteydi.

Su sızıntısının belirtileri nelerdir?

Bu probleme zamanında müdahale edilmesi durumunda kısa süre içerisinde bu problemden kurtulabilirsiniz. Su borularından sızan sular gün yüzüne çıkmadan önce yapınızda bazı sorunlar ortaya çıkarır. Örneğin Ataşehir’de su kaçağı olan yerlerde, duvarlarda ıslaklık, kombi basıncında sürekli düşüş, evde fena halde bir rutubet kokusu, su faturalarında artış ve parkelerde şişme gibi sorunlar görülmektedir.

Bu sorunlardan herhangi biri ile bile karşılaşmanız durumunda alanında bilgi ve deneyim sahibi su tesisatçı ustalarımızdan yardım almanız gerekmektedir.

Kırarak kaçak bulmak yerine Su kaçağı tespit cihazı

Klasik yöntem adı verilen bu teknikte en ufak bir su sızıntısında bile günlerce süren kırma dökme işlemi uygulanılırdı.

Rastgele yapılan kırma dökme işlemi sonunda çoğu defa sağlam olan su boruları da zarar görür ve yapılan masraflar katlanırdı.

Ev kadınlarının korkulu rüyası olan bu sorun, bütün plan ve programları alt üst etmektedir.

Kırılan yerlerde oluşan molozların atılması, yeniden tamir edilmesi ve temizlik gibi teferruatlar özellikle tespit aşamasında sizleri oldukça yormaktadır.

Ataşehir su kaçağı bulma hizmeti

Eskiden uzun ve zahmetli işlemlerin ardından tespit edilen su kaçağı işlemi günümüzde gelişen bilim ve teknoloji sayesinde kısa süre içerisinde tespit edilmektedir.

Ersoylar Tesisat olarak kırmadan dökmeden noktasal olarak Ataşehir ve genelinde su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız, sizlere bir telefon kadar yakındır. Firmamız akustik dinleme adı verilen su sesine karşı duyarlı cihaz ile öncelikle arızalı olan yeri noktasal olarak tespit etmektedir.

Noktasal olarak tespit edilen yerde titiz bir çalışma yürüten ustalarımız sayesinde artık su kaçağı bulma ve tamir işlemi çok kolay!

Ataşehir’in mahalle ve tüm sitelerine aynı gün içerisinde servis imkanı sunan firmamız, sizlere % 100 garantili hizmet vermektedir.

 

Ataşehir Su Kaçağı Bulma
5 (100%) 35 Puan[lar]

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir