Arnavutköy Tıkanıklık Açma

Evlerin ve binaların tesisatlarında gerek kullanım hataları sonucu gerekse altyapı eksikliğinden dolayı tıkanma meydana gelmektedir. Arnavutköy tıkanıklık açma konusunda son teknolojiye sahip ekipmanlarca donatılmış gider açma ustaları kullanmaktadır. Hizmetlerimiz arasında lavabo tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, kanalizasyon tıkanıklığı açma, pimaş açma yer almaktadır.

Tuvalet ve Lavabo Tıkanıklığı Açma

Her gider tıkanıklığı ve tesisat problemi farklı çözümler gerektirdiği için konusunda uzman firmalardan yardım almak gerekir. Mutfak ve banyolarda meydana gelen lavabo tıkanıklığı problemleri musluk giderine atılan yemek artığı, yağ, kozmetik ürünler ve inşaat sırasında borularda kalan inşaat malzemelerinden dolayı kaynaklanır. Çoğu insan gider tıkanıklığı sorununu lavabo pompası yardımıyla veya çeşitli kimyasalları lavabo ve tuvalet giderlerine dökerek kısa vadede aşmaya çalışır. Fakat giderlere dökülen kimyasallar zamanla pimaş borularda tahribata sebep olur ve başınıza daha büyük problemlerin çıkmasına yol açar. Bu yüzden gerek lavabo tıkanıklığı açma gerekse tuvalet tıkanıklığı açma işleriniz için alanında uzman firmalardan yardım almanız gerekir.

Arnavutköy tıkanıklık açma hizmeti sayesinde lavabo ve tuvalet giderlerinizde meydana gelen tıkanıklığı basınçlı su yardımıyla açarak uzun süreler sorunsuz bir gidere sahip olmanızı sağlıyoruz.

Tüm binanın pis suyunun toplandığı kanallar bu pis suyu kanalizasyona aktarmaktadır. Bu kanallarda tıkanma olması ise tüm binayı etkileyecek bir durum oluşturmaktadır. Tüm binayı etkileyen bu tıkanıklığı olma sebepleri arasında şunlar yer olmaktadır.
Binada yaşayan kişilerin tuvaletlere attıkları çocuk bezi, tuvalet kağıdı ve benzeri suda erimeyen maddeler
Mutfak lavabolarından dökülen yemek artıklarının zaman içinde kanalda birikmesi
Yine dairlerde yapılan tadilatlarda artan kumun ve harç gibi malzemelerin tuvaletlere dökülüyor olması
Binanın inşaatı sırasında kanalın hatalı şekilde yapılması
Eski binalarda kanallarda kırılma çökme olması
Bu gibi nedenler ile kanallarda tıkanıklık olduğunda firmamız ile iletişime geçmeniz halinde ustalarımız gelerek hiçbir yeri kırmadan kameralar ve robotlar ile tıkanıklığın yeri tespit edilecektir. Robotlar tıkanıklığın nedenini de tespit edecek ve nasıl açılacağı da ustalarımız bu sonuçları gördükten sonra tespit edilecektir. Tespitin ardından gerekli işlemler yapılarak tıkanıklık açıldıktan sonra robotla tekrar kontrol yapılarak sorunun tam olarak çözüldüğünü tespit ederek size bilgi vereceklerdir. Bütün hizmetlerimizde olduğu gibi kanal açma hizmetimizi de garantili olarak vermekteyiz.

Arnavutköy Pimaş Açma

Pimaş açma işlemlerinde tıkanıklığı bulmak son derece önemlidir. Özellikle bina yaşı fazla olan apartmanlarda gerek hane gideri gerekse genel giderde tıkanıklık sorunuyla karşılaşılabilir. Bunun için bina tesisatlarında ortaya çıkan altyapı sorunlarında en son teknolojiye sahip gider açma robotları yardımıyla boruların neresinde tıkanıklık olduğunu tespit edebiliyoruz. Kullandığımız teknik ekipmanlar sayesinde tespit edilen tıkanıklık tesisatınıza herhangi zarar vermeden ve kırıp dökme işlemi yapılmadan kolayca giderilir. Pimaş açma işlemi sonrası borularınızda kullanım sonucu tıkanıklık olmaması için özel koruyucu spreyler firmamızca kullanılmaktadır.

Tıkanıklık sorunları kimi zaman gider basınç dengesizliğinden kaynaklanabilmektedir. Bu tarz sorunlarda tesisatınıza gider basınç dengesini sağlamak için bazı ekler yapılması gerekebilir. Böyle durumlarda alanında uzman gider açma ustaları kullandıkları teknolojik ekipmanların yardımıyla tesisatınızdaki gider basınç dengesini düzeltmek için gereken ekleri kısa sürede yapar.

Arnavutköy Tıkanıklık Açma Fiyatları

Firmamız her tıkanıklık için sabit fiyat sunmamakla beraber Arnavutköy tıkanıklık açma hizmetinden faydalanan müşterilerine sunduğu hizmetin karşılığında 1 yıla kadar garanti vermektedir. Siz de tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, kanalizasyon tıkanıklığı açma ve pimaş açma hizmetlerimizden faydalanmak için bizi haftanın 7 günü 24 saat hizmet veren müşteri destek hattından arayabilirsiniz.

 

Arnavutköy Tıkanıklık Açma
5 (100%) 38 Puan[lar]

4 Talepler

  1. Merhabalar. Alt kattaki komşunun mutfak çökmüş ( sanırım dolaplar ). Sigorta şirketi bunun kaynağının bizim daireden geldiğini, mutfak ya da banyodan su kaçağının olduğunu ve önce bunun yapılması gerektiğini söylemiş. Bunu kesin tespit edebilir miyiz ve ücreti ne olur ?

  2. Bundan 1 ay önce arnavutköyde bulunan dairem için su kaçağı gibi problemler yaşıyordum. direktr arkadaşlarla iletişime geçtim ve bana tarih saat verip ardından gelip harika iş cıkarıp gittiler aldıkları uygun meblayı sonuna kadar hakediyorlar vallahi.

  3. uzun bir süredir 1 kaç tesisatçı getirdim fakat tıkanıklığa çare olamadılar hala devam ediyor. siz bu sorunun çözümüne garanti veriyor musunuz?

  4. Acil Yardım gerek üst komşumuz tuvalete bebek bezi atmis. Tuvalet bizim eve taştı. Zemin katta oturuyoruz.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir