Arnavutköy Su Kaçağı Bulma

Arnavutköy su kaçağı servislerimizde nokta atışı yaparak hiç yanlış yer kırmadan bulmaktayız ve onarımlarımızda da bir iki fayans kırarak problemlerinizi çözmekteyiz. Eskiden olduğu gibi evinizde ve iş yerlerinizde birçok yer kırıp sizi mağdur etmiyoruz.

Ucuz deyip de önünüze gelen tesisatçıları evinize çağırmayınız. Bayi usulü çalışan insanlar sizi sömürmek için çalışıyorlar ve evlerinizde size ekstradan masraf çıkarıyorlar. Yaptığımız işler garantilidir ve yaptığımız işle alakalı size fatura verebilmekteyiz. Arnavutköy su kaçağı tespitlerimizde % 100 kesin çözüm buluyoruz.

Evlerinizde veya iş yerlerinizde su kaçağı ve su sızıntısı mı var? Bu problemler yüzünden duvarlarınızda ve tavanlarınızda kararma, çürüme, küflenme, kabarma, çatlamalar meydana gelir. Su kaçakları yüzünden su faturalarınız fazla gelebilir ve sizi maddi yönden sıkıntıya sokmaktadır.

Su kaçakları gözle görüldüğü gibi ara sıra da gizli kaçak dediğimiz, gözle görülemeyen kaçaklardır. Bunlara kendinizce bir çözüm bulamazsınız. Ancak bu işi alanında Arnavutköy su kaçağı tespit uzmanı ve profesyonel kişiler tarafından yapabilmektedir.

Firmamızın personelleri hem bilgi sahibi oldukları için hem de Avrupa’dan getirttiğimiz cihazlar sayesinde su kaçakları tespitini çok kısa bir sürede ve kolay bir şekilde bulabiliyorlar.

Kameralı olan Arnavutköy su kaçağı bulma cihazı, görüntüleme sistemleri, akustik ses dinleme cihazları, kameralı robotları ile birlikte çok pahalı ürünlerlerdir ve önüne gelen herkesin kullanılabileceği türde aletler değildir. Bu durumdan sadece siz etkilenmezsiniz ve bu durum komşunuza da yansıyabilmektedir. Onlarla aranızın bozulmasını istemiyorsanız, mahkemelik olmak istemiyorsanız bu sorundan bir an önce kurtulmalısınız. Yoksa başınız ciddi anlamda ağrıyacaktır.

7/24 size hizmet veren müşteri hizmetlerimizle istediğiniz zaman arayıp detaylı bir bilgi alıp, istediğiniz güne/saate randevu beyanında bulunabilirsiniz.

Arnavutköy Kaçak Tespit Merkezi

 • Su kaçağı tespiti yapılması aslında kolay bir durum değildir. Özellikle günümüzde elbette ki teknolojik cihazların çok büyük bir faydası bulunmaktadır. Ancak her ne kadar bu teknolojik cihazları kullanmak isteseniz de bunları bilmeyenler tarafından kullanılması sizler için olumsuz durumlarla karşı karşıya kalınması anlamını taşımaktadır. 
 • Arnavutköy Su Tesisatçı Ekiplerimizbu konuda bütün teknolojik cihazları kullanırken aynı zamanda da eğitilmiş insanlarla sizlere hizmet vermektedir. Yetenekleri doğrultusunda geliştirilmiş olan ekiplerimiz sayesinde sizler de daha rahat bir şekilde işlemlerinizin gerçekleştirilmiş olduğunu görebilirsiniz.
 • Firmamızda sürekli olarak eğitimler devam etmekte ve ekiplerimizin sizlere daha kaliteli bir şekilde hizmet sunması sağlanmaktadır.

Su Kaçağı Neden Olur?

 • Su kaçağını oluşturan sebeplerin başında alt yapı sorunları gelmektedir. Bu alt yapı sorunlarının varlığı su borularında oluşan kırık ve çatlaklar dolayısıyla oluşmaktadır. Su kaçağı bulma konusunda sızıntı ve su kaçaklarının tespit edilmesi oldukça önemli bir konudur ve dikkat edilmesi gerekir.
 • Su tesisatının tesisat aşamasında ustalar tarafından yapılan hatalar dolayısıyla su kaçakları oluşabilmektedir.
 • Binaların ve yapıların eskimiş ve yıllanmış olması nedeniyle su boru hatlarında oluşan kırık ve hasarlar dolayısıyla su kaçakları olmaktadır.
 • Kullanılan malzemelerin kalitesiz olması dolayısıyla oluşabilen su kaçakları diğer bir su kaçağı sebebi olmaktadır.
 • Su boru hatlarının şebeke sularının yoğun ve tanzikli olması dolayısıyla patlamalar oluşmaktadır. Bu şekilde oluşan su kaçakları da oldukça sık rastlanan su kaçakları olmaktadır.
 • Eskimiş alt yapı malzemelerinin yıpranması ve oksitlenmesi dolayısıyla oluşabilen su kaçakları

Su Kaçağı Tespiti İşlemleri Ve Önemi

Su kaçağı bilindiği gibi sadece sizlerin faturalarınızı olumsuz yönde etkilemez. Ayrıca alt kat ve üst kat komşularınızla hatta siz de rutubet oluşmasına dolayısıyla romatizmal hastalıklara aynı zamanda da binaların içerisinde yürümeye kadar götürecek büyük olumsuzluklarla sizleri karşı karşıya bırakabilir. 30 yıla yakındır.

Bu konuda vermiş olduğumuz hizmetler her zaman için daha iyi ve daha kaliteli bir şekilde hizmet sunmaya gayret gösteriyoruz. Sizler de bu bağlamda bizlere ulaştığınızda rahatlıkla geri dönüşler alabiliyorsunuz. Elbette bu hususta önemli noktalar bulunmaktadır.

 • Firmamız bu konuda gereken hassasiyeti göstererek sizlerin daha iyi geri dönüşler almanızı sağlamaktadır. Hiçbir şekilde sıkıntı yaşamaz.
 • Aynı zamanda da almış olduğunuz hizmetlerden en üst düzeyde memnuniyet sağlanarak sizlere hizmetlerinizin sunulması sağlanır.
 • Su kaçağıile ilgili olarak şunu söylemek gerekir ki günümüzde artık teknolojik cihazlar sayesinde bu işlemler elbette biraz daha kolay bir şekilde yapılmaktadır.
 • Suyun akış yönü ve akselerasyon göz önünde bulundurularak sizlere net bir şekilde yer belli edilir. Bu kaçağın olduğu yere göre de elbette ki müdahale işlemi yapılır.
 • Bu arada şunu söylemek gerekir müdahale işlemi yapılacağı zaman çok ufak bir alan açılır ve bu açılmış olan alandan işlem gerçekleştirilir.
 • İşlemin gerçekleştirilmesinden sonra da tekrar bir kontrol sayfası bulunmaktadır. Çünkü bazen çatlak tek bir yerden olmayabilir.
 • Birkaç yerden böyle bir çatlama durumu olmuş olabilir. Bu yüzden dolayı ekiplerimiz her şeyin daha garantiye alınması adına tekrar kontrolleri yaparak sizlere net sonuçların sunulmasını sağlarlar. Böylece hiçbir şekilde sıkıntı yaşamadan sizler de işlemlerinizi gerçekleştirme şansına sahip olabilirsiniz.

Su Kaçağı Nerelerde Olur?

 • Su kaçakları su tesisatının geçtiği hemen her yerde oluşabilen sorunlar arasındadır.
 • Bu sebeple binanın ya da yaşanılan ortamın su tesisatının sık kullanıldığı yerlerde daha sık görülmesi durumu mevcuttur.
 • Özellikle banyo ve mutfak bölümlerinde oluşan su kaçakları su borularının daha sık kullanıldığı yerler olarak dikkat çekmektedir.
 • Binanın tuvalet bölümlerinde oldukça sık görülür.
 • Merkezi sistem olarak yapılanan binalarda sıcak su kaçakları sıcak su borularının geçtiği bölümlerde oluşabilir.
 • Kalorifer peteklerinde ve kombilerde su kaçakları tespit edilmektedir.
 • Koridorlardan geçen su borularının bulunduğu yerlerde su kaçakları tespit edilmektedir.
 • Evlerde bulunan bodrum katlarında özellikle su borularının bağlantı ve geçiş noktası olarak seçilmiş mahzen bölgelerinde su kaçakları oluşabilmektedir.

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir?

 • Fayans ve derz boşluklarında sararmalar olması su kaçağı sorununa işaret eder.
 • Duvarlarda oluşan kabarmalar ve dökülmeler su kaçağı sorununa işaret eder.
 • Musluklar kapalı iken su saatinin dönmesi su kaçağı sorununa işaret eder.
 • Duvar diplerinde küflenme olması su kaçağı sorununa işaret eder.
 • Rutubet oluşumu su kaçağı sorununa işaret eder.
 • Kombi su barı göstergesinin sürekli olarak düşmesi su kaçağı sorununa işaret eder.

Arnavutköy Su Kaçağı Bulma
5 (100%) 6 Puan[lar]

12 Talepler

 1. Arnavutköy’de bir çok yer araştırdım tahmini işlemler yapıyorlar. Burayı görünce hemen iletişime geçtim. Cihazlarla su kaçağını buluyorlar. Hizmetleride çok iyi problemi fazla sürmeden yaptılar.

 2. Dairemden alt kata su akıntısı var dı iki ayrı firma geldı kırdı ancak akıntı durmadı tufan tesısat geldi tek bir kalebodur kırıp tamir yaptılar su akıntısı durdu kendılerine teşekkür ederim

 3. Su kacagından şüpheleniyorum arnavutköydeki dairemde sürekli sızıntılar meydana geliyor. Acaba ne kadar sürede onarabilirsiniz bu sorunu

 4. Arnavutköyde oturuyorum yeni taşındığımız evde banyoda rutubet kokusu başgöstermeye başladı bu sorundan kurtulmak istiyoruz sadece hafta sonu ev müsait oluyor haftasonu gelebilirseniz cumartesi pazar nasıl arzu ederseniz bu sorundan beni kurtarın lütfen iletişim numaramı kayıt formuna doldurup size bildireceğim inşallah sıkıntısız halledeceksiniz ücret konusundada uygun olduğu taktirde başka hiçbir rızamız yok sizden 🙂

 5. Teşekkürler ersoylar tesisat sorunumu çok çabuk şekilde hallettiğiniz için size minnettarım referans olacağımdan şüpheniz olmasın arkadaşlarıma çünkü ben çok memnun kaldım verdiğim paranın hakkını sonuna kadar aldım pişman olmadım arkadaşlarımında sizinle iletişime geçmesini sağlayacağım başka bir problemim olursa yinede sizinle iletişie geçeceğim sağolun varolun asla çizginizden dışarıya taşmayın

 6. arnavutköy de 4 katlı dairede oturuyorum 2 ay oldu taşınalı Banyo gider borusunun etrafından alt kata su sızıntısı var çok sıkıntı yaşıyorum araştırma yaparken size denk geldim işinizi iyi yapan firmalar arasındasınız sizinle iletişime geçip artık bu sorunu kökten halletmek istiyorum

 7. Arnavutköy’de evim var. Apartmanın girişinin altındaki daire. Binanın tuvalet gideri ile ilgili sorun var. Bizim dairenin tuvaleti olmayan kullanılmıyor zaten. Suyu tam olarak çekmiyor. Şu yavaş yavaş ilerliyor. Aynı zamanda bir diğer problem ise giderden geri atık geliyor. Anladığım kadarıyla üst katların gideri bizim evin tuvaletinden geri geliyor. Geçenlerde çok fazla oldu. Gelen su tuvaleti doldurdu ve dışarı taştı. Bu sorunla ilgilenirseniz çok memnun olurum.

 8. MERHABA
  Ben bir binada oturuyorum evimin damı damlıyordu neden olduğunu bilmiyorum özellikle geceleri oluyordu bu yüzden İnternet araştırırken ersoylar tesisatın sitesine girdim hemen çağırdım evime gelip aletlerle araştırma yaptılar. kaçağın üst kat tadaki duvarda olduğunu bulup tamir ettiler. işlerinde bu kadar iyi bir ekip herhalde yoktur.

 9. ya bir insanda bu şekil mi şans olur kiracıyız diye her şey bizi buluyor arkadaş. ya Ustam arnavutköy de 3 dairedir değiştiriyorum arnavutköyde su kaçağı için mi daireler yapılmış anlamış değilim usta 2. ayımız sabah kalktım evin halı sırılsıklam kontrol ettim banyonun tavanında musluk açmışlar sanki. bunu bu sefer tamir ettireceğim iletişim kurar mısınız.

  1. aynen kardeş walla bir sene için de 2 evim değiştiriyorum insanın kendi evi olacak bu ne ev sahipleri çekilmiyor. Tuvalet ikide bir tıkanıyor. Hayırlısı ersoylar tesisatı çağırıyorum umarım bir daha tıkanmaz iyi açılır. Allah yardımcın olsun kardeş.

 10. merhabalar kolay gelsin Gerçekten iyi bir usta arıyordum yeni yapacağımız evini su tesisatı ve kombi tesisatı için baya araştırdım baya gezdim. Bu kadar çok kişi bu siteye girmişse kesin çok iyi bir firma olmalı bu ersoylar tesisat ustam evmizi için bizi arayabilirmisiniz. Kemal Aktaş 0544 985 8x xx

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir