Altınşehir Su Kaçağı Bulma

Altınşehir bölgesinde faaliyet gösteren Ersoylar Tesisat; Su Kaçağı Bulma Kırmadan su kaçağı tespiti, tuvalet tıkanıklığı açma, petek bakımı yaptırmak, kombi bakımı, her türlü tesisat tamiratı için 7/24 telefon numaralarımızı arayabilirsiniz. Eski veya yeni binada oturun üst katlarda veya alt katta yaşayın su kaçak problemiyle su tesisatının olduğu her yerde karşılaşma olasılığınız bulunmaktadır. Su kaçakları daha çok eski yapılarda ömrünü doldurmuş su tesisatı ve yeni binalarda kullanılan kötü kalitedeki malzemelerden kaynaklıdır. Belediyelerin yaptığı su dağıtım istasyonlarından şebekeye verdiği tazyikli su basıncından ötürü ve tıkanmalar nedeniyle de plastik borularda patlamalar oluşmakta bunlar da su sızıntısı yaşanmaktadır. Bu su kaçağı sorununun her insanın başına bir şekilde geleceği anlamına gelmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken su kaçağı tepsini yapacak firmanın iyi seçilmesidir.

Bu sayede hem ev ve iş yeri sahiplerinin günlük hayattaki bir işinden geri kalmaması ve yaşam alanlarının estetik görüntüsünün bozulmasının önüne geçilmişken hem de sıhhi tesisat ustalarının vakitlerini çok daha faydalı biçimde kullanarak sizlere su kaçağı sorununu çözdükten sonra yüksek derece faturalar ödenmesinin önüne geçilmiş olmaktadır. Sararan ve kararan duvarlarınız artık kısa sürede müdahaleye elverişli olup bu konuda profesyonel firmalardan destek almanız sayesinde problemlere noktasal olarak tespit yapılabilecektir. Artık yüksek teknoloji ürünlerinin kullanıldığı bu sorunlarda kesinlikle bu ayarlarda hizmet almanız ve mahalle tesisatçılarının geleneksel yöntemlerinden uzak durup, uzman destek almalısınız.

Altınşehir Şubesi Servis Alanları

Firmamız su kaçağı tespitini bu alanda geliştirilmiş en teknolojik araçlarla gerçekleştirmektedir. Problemin kaynağı uzmanlarımız tarafından kullanılan akustik dinleme cihazı sayesinde noktasal olarak keşfedilmektedir. Akustik dinleme cihazı bu işler için bilim adamları tarafından su sesine duyarlı olacak şekilde üretildiğinden hızlı sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Su kaçağının yerini bulmak gibi zahmetli bir iş böylelikle pratik ve güvenli şekilde halledildikten sonra ustalarımız yalnızca bir veya iki fayans kırarak su kaçağının yaşandığı yeri onarmaktadırlar.

Her ne kadar elektrik tesisatları kadar içli dışlı olunmasa da su kaçağı problemleri birçok kişinin su tesisatlarının başına gelmekte olup, sizlerden kaynaklı olmayan sebeplerle mağdur olmanıza neden olabilmektedir. Altınşehir su kaçağı servisimiz size sadece bir telefon mesafesi uzaklıkta bulunuyor. Güvercintepe, Kayabaşı, Şahintepe, Şamlar, Ziya Gökalp, Ayazma, Boğazköy, Hoşdere, Ispartakule, Metrokent, Onurkent’te hizmet vermekteyiz. Uzman kadromuz size hızlı ve kaliteli hizmeti vermek için bir telefon mesafesi kadar uzakta bulunmaktadır. Arayın su kaçağı sorununuzu çözelim.

Su Kaçağı İşlemleri

Su kaçağı bilindiği gibi neden çok ciddi sorunlar doğurabilmektedir. Onların önüne geçebilmek adına sizler de dikkatli bir şekilde hareket etmemiz gerekir. Su kaçağı işlemlerinin kontrolü tespit edilmesi ve müdahale edilmesi için kafasına verileri bu işlemleri gerçekleştirmesi sizler için rahat olur. Sonuçları doğuracaktır. Aksi takdirde istediğiniz gibi işlemleri gerçekleştiremez ve olumsuz durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden de yapmanız gereken ısınma ve işlemleri profesyonel Türkler tarafından yaptırılması için bizlere aramak olacaktır.

Ekiplerimiz aradığınız takdir ve öncelikli olarak müşteri hizmetlerimiz sizleri karşılayacak ve işlemlerinizin nasıl gerçekleştirilecek konusunda bilgilendirileceksiniz. Bu bilgilendirilme işleminin tamamlanmasının ardından gerekli işlemler sağlanarak sizlere sunum gerçekleştirilmiş olacaktır.

Su kaçağı tespiti için özel cihazlar bulunmaktadır. Elbette ki teknolojinin gelişmesiyle birlikte bu tip yatırımları yapmış bulunuyoruz. Sizler bizlere güvendiğiniz takdirde ekiplerimiz gelir ve bu cihazlarla gerekli kontrolleri sağlar. Tıkanıklık açma veyahutta su kaçağı işlemleri için artık teknolojinin bu nimetlerinden faydalanmak gerekmektedir. Böylece daha kolay ve daha hızlı bir şekilde işlemler gerçekleştirilir. Ayrıca en önemli olan noktaların başında sizlerin yapmış olduğunuz işlemlerde herhangi bir müdahale sıkıntısı olması durumunda çok kötü sonuçlar doğurabileceği gibi ekiplerimiz tarafından sizlere sunulmuş olan hizmetlerde hiçbir şekilde müdahale sıkıntısı olmayacak ve sizler de istediğiniz gibi geri dönüş alabileceksiniz.

Bu yüzden siz de her zaman kaliteli bir doğru geri dönüşler alabilmek adına bizlere ulaşabilir ve işlemlerimizden faydalanabilirsiniz. Bu işlemler gerçekleştirilirken pimaş boruların geçtiği alanlar tamamen bu cihazlarla gezilir ve su akıntısının nerede olduğuna net bir şekilde karar verilir. Bu akıntının olduğu yere göre öncelikli olarak kırma işlemi gerçekleştirilir ve buradan müdahale yapılır. Bunun haricinde tekrar kaçak kontrolüne devam edilir. Çünkü bazen su kaçakları tek bir yerden olmamaktadır. Bu çatlaklar çeşitli sebeplerle karşımıza çıkar. Örneğin tıkanıklık açmak için kullandığımız sistemler aslında belirli bir zaman sonra böyle bir sıkıntıya yol açabilir. Elbette ki biri kirli su çatlağı biri temiz su çatlağıdır. Özellikle kirli su çatlaklarında ancak denk gelmesi halinde böyle bir akıntının olduğu ortaya çıkabilir.

Su kaçağı işlemi gerçekleştirilirken eğer neredeyse bu müdahale gerçekleştirildikten sonra bir kez daha muslukları kapatılarak su saatinin dönüp dönmediğini kontrolü yapılması gerekir. Bu kontroller ekiplerimiz tarafından yapılarak sizlere de sonuçların sunulması sağlanır. Bu arada kırılmış olanın tam yerin tamiratı için personelimize de alışırsınız bu konuda sizlere yardımcı olacaklardır.

Altınşehir Su Kaçağı Bulma
5 (100%) 6 Puan[lar]

16 Talepler

 1. Kolay gelsin , biz iki gün önce uzman birine lavaboyu açtırdık , kendisi robot makine ile açtı ama ilaçlama yapılmazsa tekrar tıkanabileceğini söyledi ve dediği gibi tıkandı , bunu açmamız için kesin ilaç kullanmak lazım mı makine tamamını açamaz mı borunun ??? tekrar kolay gelsin

  1. Merhabalar, bazı durumlarda ilaç olmadan tam çözüm sağlanamıyor. Ekibimiz sizinle iletişime geçerek randevu oluşturup sorununuzu çözecektir.

 2. Ben sorunu bu kadar kısa sürede çözüp bu kadar ustalıkla calısan baska bir tesisat hizmeti veren kimseyi görmedim acıkcası. Sonuna kadar hakediyorsunuz ücretinizi. Başarılarınızn devamını dilerim hocam.

 3. Duvarı kırmadan su kaçağı bulma konusunda sizden hizmet alabileceğimi söylediler, eğer gerçekten böyle bir hizmetiniz varsa çok güzel olur. Kiracıyım ve ne ev sahibi ne emlakçı evdeki su kaçağı durumunu umursamıyor ancak benim bununla ilgili canım çok sıkılıyor.

  1. Merhabalar, kırmadan son teknolojik cihazlarla su kaçağını bulup onarımını sağlamaktayız. Eğer sorununuz hala devam ediyorsa iletişime geçip randevu tarihi oluşturabiliriz.

 4. Mutfak borularında kaçak mevcut daha öncede bu sorunla karşılaşmıştık lakin çağırdığımız usta halletmişti aynı sorun tekrar nüksetti demek ki yeteri kadar ilgi gösterip doğru düzgün yapamamış bu sorunu kökten çözmek için size başvurmak istiyorum inanıyorum ki sizinle anlaştığım taktirde bu sorunu tamamen çözeceğiz lütfen yardımcı olun kalitenizi ve referanslarınızı görmekteyim o yüzden size inancım çok daha fazla bu bağlamda size iletişime geçeceğim lakin önce bir yorum atmak istedim.

  1. Merhabalar ,Tuna bey, öncelikle bizi tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Sorununuz hala devam ediyorsa randevu oluşturup en kısa sürede onarımını sağlamak isteriz.

 5. Altınşehir deki evimde su kaçağı bulunmakta lütfen yardımcı olun benimle iletişim sağlayın fiyat konusunda hiçbir sıkıntım yok halletmeniz için lütfen elinzden geleni yapın sizi arıyacağım fakat ulaşamazsam telefonum burada 0544 400 ** **

  1. Merhabalar, yetkili ekibimiz sizinle iletişime geçmiş fakat geri dönüş sağlamamışsınız. Dilerseniz yeniden randevu oluşturabiliriz.

 6. Evimizin su tesisatında kaçak vardı. Bu durumu ilk fark ettiğimde çok canım sıkılmıştı. Çünkü hem evin içi mahvolacak hem de masraf çıkacaktı. Bu şirketi buldum. Aradım hemen geldiler. İlk geldikleri andan itibaren çok titiz olduklarını belli ediyorlar. Son derece temiz davrandılar. Makineleri ile su kaçağını tespit ettiler ve bir fayans boyutunda alanı kazdılar. Sorun gerçekten de ordaymış. Kısa süre içerisinde halloludu.

  1. son derece haklı bir yorum beyfendi. bende ilkte tereddüt ettim aramakta fakat çevremde ki tesisatçılara pekte güvenemiyordum ama şuanda iyi kide aramışım diyebilirim son derece kibar ustalardı ve de sorunu olumlu olarak çözümlediler.

 7. Evimde salonun içinde su doluyor neden olduğunu bilmiyorum her gün temizlemekte bıktım siteden baktım çok uygun fiyatlara bu işi yapıyorsunuz lütfen bana da yardımcı olabilir misiniz şimdiden teşekkürler.

  1. Merhabalar, sorununuz hala devam ediyorsa dilerseniz randevu oluşturalım. Kaçak tespit cihazlarımız ile sorunu kısa bir sürede çözeceğimizden emin olunuz.

 8. Merhabalar Size bir komşumuz aracılığıyla ulaşıyorum. Altin şehirde su kaçağı bulma işlemini yapmıştınız adı fazilet şimdi karşı komşusu yani benim evimde aynı sıkıntı var sizin numaranızı bulmamıştı ondnanburdan yazıyorum. telefon numaram aşağıda yazdım iletişim kurar mısınız

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir