Alibeyköy Su Kaçağı Bulma

Kırmadan su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız, diğer bütün su tesisatı sorunlarında olduğu gibi bu sorun karşısında da sizlerin yanında yer almakta ve minimum süre içerisinde maksimum kaliteli hizmet sizlere sunmaktadır.Su tesisatı sistemi içerisinde elde olmayan sebepler ile ortaya çıkan bu sorun oldukça moral bozmaktadır. İstanbul ve genelinde su kaçağı konusunda hizmet veren Avrupa ile aynı ayarda tek firmayız.  Su kaçağı tespiti hızlı ve kaliteli hizmet istiyorsanız firmamızın 7 gün 24 saat esasına göre çalışan çağrı merkezi telefonlarını aramanız yeterli görünmektedir.

Her türlü, ev, işyeri, okul, hastane, otel ve AVM gibi suyun geçtiği her yerde meydana gelmesi muhtemel olan bu probleme erken müdahale edilmesi gerektiğinden, kulak arkası yapmamanız gerekmektedir.

Su kaçağı sorununa erken müdahale edilmediği durumlarda ne tür sorunlar ile karşılaşırız?

Su borularından sızan sular gözle görünmediğinden duvar diplerinde ya da fayans aralarında dolaşmaktadır. Kısa süre içerisinde sürekliliğinden kaynaklı olarak betonu delen bu sızıntılar özellikle bir apartman dairesinde oturuyorsanız, alt katınızda oturan komşunuzun evine sızacaktır. Sizden kaynaklanan sorunun ihmali nedeniyle evi berbat bir hal alan komşunuz soluğu sizin evde alacak ve aranızda ciddi tartışmalar yaşanacaktır.

Bunun yanı sıra, su borularından sızan sular, duvarlarınızda ıslaklık, evde keskin nem kokusu, kombi basıncında düşüş, su faturasında artış gibi sorunları da beraberinde getirecektir.

Alibeyköy su kaçağı tespit işlemi tamir işleminden daha zor olan bu sorunu, bilgi ve deneyimine güvendiğiniz su tesisatçı firmalarından yardım alarak tamir ettirmeniz sizler açısından daha olumlu sonuçlanacaktır.

Evimde su kaçağı var ne yapmalıyım?

Bu sorun karşısında evvela paniğe kapılmamanız gerekiyor, çoğu defa paniğe kapıldığınız için önünüze gelen ilk su tesisatçısından yardım istemektesiniz. Sıradan sokak aralarında hizmet veren su tesisatçı firmaları günümüz teknolojisindeki gelişmelere rağmen hâlâ eski usul teknikler kullandıklarından sizleri daha fazla masrafa sokmaktadır. Bu nedenle adından sıkça söz ettiren ve sizlere garantili hizmet veren Alibeyköy su kaçağı bulma firmamızı aramanızda sizler için yarar olacaktır.

Su kaçağı niye olur?

Su tesisatı konusunda en sıkıntılı problemler arasında sayılan kaçak sızıntı sorununa sık rastlanır. Bunun nedeni zamanla kullanım ömrü tükenen sistemde meydana gelen yıpranmadan kaynaklıdır. Su kaçaklarına binanın zamanla başka bölümlerinde meydana gelen eskime nedeniyle oluşan çökmeler de sebep olur. Fakat ülkemizde gelişen ve son yıllarda satışlarıyla lokomotif sektör haline gelen gayrimenkul sektöründe de fiyat rekabetinden kaynaklı özellikle gözle görülmeyen su tesisatı sistemlerinde kalite sahibi olmayan malzeme kullanımı nedeniyle sızıntı, kaçak sorunu oluşur.  Bu su kaçaklarını bulmak da zahmetli işler olmaktadır. Bazı şehirlerde ise kullanılan şebeke suyundaki kireç miktarının aşırılığı su tesisatlarının daha az ömürlü olmasına yol açmaktadır.  Ayrıca küçük bir ihtimal de olsa belediyelere bağlı su idareleri tarafından şebekeye verilen suyun basıncının aşırı olması nedeniyle evlerin, işyerlerinin tesisatları zarar görmektedir.

Alibeyköy’de ne tür binalarda su kaçağı problemi görülmektedir?

Bu sorunun ortaya çıkmasındaki temel amaç su tesisatında kullanılan boruların eskimesidir. Eskiyen su borularında oluşan sızıntılar, bu problemi ortaya çıkarmaktadır.

Artan inşaatlar ile birlikte yeni binalarda da bu sorun ortaya çıkmaya başlamıştır. Yeni yapılarda kullanılan kalitesi düşük su boruları ya da tesisat sistemine yanlış eğim verilmiş olması, bu tarz binalarda da bu sorunu ortaya çıkarmaktadır.

Firmanız su kaçağını nasıl tespit etmektedir?

Ersoylar su tesisatçı firmamız, teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek ve bu gelişmelere hızla ayak uydurarak sizlere akustik dinleme adlı su sesine karşı duyarlı cihaz ile hizmet vermektedir. Noktasal olarak arızalı olan yeri tespit eden bu cihaz sayesinde eskiden olduğu gibi kırma dökme işlemi ile uğraşmazsınız.

Noktasal olarak tespit edilen su kaçağını titiz bir çalışma sonucu tamir eden ustalarımız fazladan tek bir seramiğinizi bile kırmaz.

Size bir telefon kadar yakın olan firmamız, Alibeyköy ve çevresindeki bütün mahallelere aynı gün içerisinde servis imkanı tanımaktadır.

 

Alibeyköy Su Kaçağı Bulma
5 (100%) 4 Puan[lar]

18 Talepler

  1. Mutfağımda su kaçağı vardı. Firmayla iletişime geçtim. Kısa sürede işlerini hallettiler. Yaptıkları işten çok memnum kaldım. Gönül rahatlığıyla hizmet alabilirsiniz.

  2. Merhaba ,evimiz bahçe katı.kiracı çıktığı için baştan sona tadilat gördü.tadilat görmesine rağmen bahçe katı olduğu için mi bilemiyorum salon çoçuk odası ve koridordaki duvarlarda kabarma oldu su damlacıklar şeklinde rutubet oluşmaya başladı. Tadilat yapan usta bahçe katı olduğu için bir şey yapamam diyor.ama duvarlarda kabarma ve su damlacıkları olması su kaçağı olma olasılı varmış gibi duruyor.bir sürü masraf yaptık.yapan usta yarı yolda bıraktı bizi.sizce bu neden olabilir.bir çözümü varmıdır. Teşekkürler.

  3. Bir süredir bu sorun ile boğuşmaktaydım canım sıkılıyordu ve sonunda sizi internette buldum iyiki de bulmuşum dediğim nadir iş yapan firmalardan bir tanesisiniz. Bundan sonra ki her sıkıntıda sizinle çalışmak isterim

  4. Gerçekten harika bir işçilik çıkardığınız için sizleri tebrik ediyorum bundan 1 ay önce lavabomda meydana gelen tıkanıklık sorununa cok kısa sürede tamirat yaptınız

  5. Banyomuzda bulunan klozetin alt kısmından sürekli olarak alt katın banyosuna su damlatıyor, ne yaptıysak kaçağı bir türlü bulamadık, bize bu konuda destek sağlayabilir misiniz.

  6. Banyomuzda bulunan klozetin alt kısmından sürekli olarak alt katın banyosuna su damlatıyor, ne yaptıysak kaçağı bir türlü bulamadık, bize bu konuda destek sağlayabilir misiniz.

  7. Merhabalar mutfak borularında kaçak mevcut daha önceki ustamızın sorunsuz hallettiğini düşünüyorduk lakin sorun tekrar başgösterdi boruların değişeceği kanısına vardım lakin usta sizsiniz o yüzden size ulaşıp artık bu sorunu bir işkenceden çıkartıp birdaha yaşamamak için size başvurmak istiyorum umarım siz artık beni bu sorundan kurtaracaksınız buna cani gönülden inanmaktayım.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir