Alibeyköy Su Kaçağı Bulma

Kırmadan su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız, diğer bütün su tesisatı sorunlarında olduğu gibi bu sorun karşısında da sizlerin yanında yer almakta ve minimum süre içerisinde maksimum kaliteli hizmet sizlere sunmaktadır.

Su tesisatı sistemi içerisinde elde olmayan sebepler ile ortaya çıkan bu sorun oldukça moral bozmaktadır.

Her türlü, ev, işyeri, okul, hastane, otel ve AVM gibi suyun geçtiği her yerde meydana gelmesi muhtemel olan bu probleme erken müdahale edilmesi gerektiğinden, kulak arkası yapmamanız gerekmektedir.

Su kaçağı sorununa erken müdahale edilmediği durumlarda ne tür sorunlar ile karşılaşırız?

Su borularından sızan sular gözle görünmediğinden duvar diplerinde ya da fayans aralarında dolaşmaktadır. Kısa süre içerisinde sürekliliğinden kaynaklı olarak betonu delen bu sızıntılar özellikle bir apartman dairesinde oturuyorsanız, alt katınızda oturan komşunuzun evine sızacaktır. Sizden kaynaklanan sorunun ihmali nedeniyle evi berbat bir hal alan komşunuz soluğu sizin evde alacak ve aranızda ciddi tartışmalar yaşanacaktır.

Bunun yanı sıra, su borularından sızan sular, duvarlarınızda ıslaklık, evde keskin nem kokusu, kombi basıncında düşüş, su faturasında artış gibi sorunları da beraberinde getirecektir.

Alibeyköy su kaçağı tespit işlemi tamir işleminden daha zor olan bu sorunu, bilgi ve deneyimine güvendiğiniz su tesisatçı firmalarından yardım alarak tamir ettirmeniz sizler açısından daha olumlu sonuçlanacaktır.

Evimde su kaçağı var ne yapmalıyım?

Bu sorun karşısında evvela paniğe kapılmamanız gerekiyor, çoğu defa paniğe kapıldığınız için önünüze gelen ilk su tesisatçısından yardım istemektesiniz. Sıradan sokak aralarında hizmet veren su tesisatçı firmaları günümüz teknolojisindeki gelişmelere rağmen hâlâ eski usul teknikler kullandıklarından sizleri daha fazla masrafa sokmaktadır.

Bu nedenle adından sıkça söz ettiren ve sizlere garantili hizmet veren Alibeyköy su kaçağı bulma firmamızı aramanızda sizler için yarar olacaktır.

Ne tür binalarda su kaçağı problemi görülmektedir?

Bu sorunun ortaya çıkmasındaki temel amaç su tesisatında kullanılan boruların eskimesidir. Eskiyen su borularında oluşan sızıntılar, bu problemi ortaya çıkarmaktadır.

Artan inşaatlar ile birlikte yeni binalarda da bu sorun ortaya çıkmaya başlamıştır. Yeni yapılarda kullanılan kalitesi düşük su boruları ya da tesisat sistemine yanlış eğim verilmiş olması, bu tarz binalarda da bu sorunu ortaya çıkarmaktadır.

Firmanız su kaçağını nasıl tespit etmektedir?

Ersoylar su tesisatçı firmamız, teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek ve bu gelişmelere hızla ayak uydurarak sizlere akustik dinleme adlı su sesine karşı duyarlı cihaz ile hizmet vermektedir. Noktasal olarak arızalı olan yeri tespit eden bu cihaz sayesinde eskiden olduğu gibi kırma dökme işlemi ile uğraşmazsınız.

Noktasal olarak tespit edilen su kaçağını titiz bir çalışma sonucu tamir eden ustalarımız fazladan tek bir seramiğinizi bile kırmaz.

Size bir telefon kadar yakın olan firmamız, Alibeyköy ve çevresindeki bütün mahallelere aynı gün içerisinde servis imkanı tanımaktadır.

 

Alibeyköy Su Kaçağı Bulma
5 (100%) 3 Puan[lar]

5 Talepler

  1. Gerçekten kusursuz iş anlayışı olan mükemmel bir ekip evimde daha önce çalıştılar. güler yüzlü personel gezici tesisat arabaları olan kendileri bu işe adayan ustaları var teknolojik teknik aletleri olan mükemmel bir ekipler herkese tavsiye ederim. hemde piyasaya göre çok uygun fiyatları var.

  2. MERHABALAR ALİBEYKÖY deki evimizde lavaboda çok kötü kokular geliyor. Ara hortumdan dedik değiştirdik değil ileride tıkanıklık var galiba bu tıkanıklığı bir yere zarar vermeden açabilir misiniz. Ayrıca bu şekil kötü bir kokumu yayar tıkanıklıklar.

  3. Bu sabah banyoya girdiğimde zeminde fayansların arasından su çıktığını ve yerlerin ıslak olduğunu fark ettiğim andan itibaren internette ersoyları bularak aradım. 1 saat gibi bir sürede adresime ulaştılar. sabit ücreti garantisi ile 200 tl gibi bir ücrete sorunumu çözdüler. Onlarca fayansın içinden sadece bir tanesini kırarak su kaçağını buldular. Teşekkür ederim

  4. Merhaba kolay gelsin banyomuzda anlamsız bir şekilde dezler arasında su çıkıyor. Fakat şöyle bir sıkıntı var neden anlamsız dediğimi yazayım bizim su boruları duvardan geçiyor ama fayans dez aralarında su çıkıyor una anlam veremedim. Alibeyköy su kaçağı yazdığımda sizin siteye rast geldim bu konuda fikir paylaşabilir misiniz.

  5. selamın aleyküm ustam kolay gelsin. Ustam müstakil bir evimiz var 3 katlı 3 katında tıkanıklık olmuyor 2 katında oluyor. Bu sıkıntı nasıl oluyor anlamış değilim. Lavabo nasıl tıkanır anmış değilim. Bu konuda yardımınızı bekliyorum Ramazan Yalçın 0542 613 xx xx

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir