Aksaray Tıkanıklık Açma

Giderlerde zamanla oluşan pislik tesisat borularını tıkayarak lavabo, tuvalet giderlerinde tıkanıklığa sebebiyet vermektedir. Aksaray tıkanıklık açma olarak alanında uzman gider açma ustalarıyla son teknolojik ekipman kullanarak lavabo tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, kanalizasyon tıkanıklığı açma ve pimaş açma işleriniz için her daim sizlere kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmaktayız.

Gider Sorunlarınız İçin Aksaray Tıkanıklık Açma

Lavabo ve mutfak giderleri zamanla kullanım sonucu tıkanır. Bunun farklı sebepleri vardır. En yaygın görülen sebepleri sıralamak gerekirse; yemek artıklarının giderde birikmesi, lavabo giderine dökülen yağ kalıntılarının gideri tıkaması ve inşaat sürecinde giderde kalan inşaat artıkları tıkanıkların en yaygın sebepleridir. Tuvalet tıkanıklığına sebebiyet veren en yaygın durum gidere dökülen pislikler ve kullanılan tuvalet kağıdının sifona atılması ve kullanılan kozmetik ürünlerinin dökülmesi gibi durumlardır. En yaygın çözüm yöntemi olarak tıkanıklık son kullanıcı tarafından pompa yardımıyla açılmaya çalışılır. Bu yöntem bir sonuç vermediğinde tıkanıklığa tuz ruhu gibi kimyasallar da tıkanıklığın açılması için dökülmektedir. Bu tarz kimyasalların yoğun şekilde giderlere dökülmesi pimaş borulara zarar vermekte ve daha büyük sorunlara yol açmaktadır. Bu tarz tıkanıklıklarda uzman gider açma ustaları tarafından basınçlı su ile lavabo veya mutfak gideri açılmaya çalışılır. Bunun yanında gider basınç dengesinde yaşanan sorunlar yüzünden bina tesisatını oluşturan boruların kimi bölümlerinde kir, pas ve pislik birikerek tıkanıklığa sebep olabilmektedir. Böyle durumlarda ucuna kamera bağlanan gider açma robotu yardımıyla tıkanıklığın borunun neresinde olduğu tespit edilir. Bu işlemin ardından tıkanıklığın oluştuğu bölüm yüksek basınç ile temizlenir ve pimaş açma işlemi gerçekleşir. Bunun yanında tıkanıklığın tam manasıyla giderilmesi için gider basınç dengesizliğini ortadan kaldırmak adına su tesisatınıza kimi ekler yapılması gerekebilir. Tüm bu süreçlerde Aksaray tıkanıklık açma olarak giderlerinizi son teknoloji ürünü ekipmanların yardımıyla binanızda gürültüye mahal vermeden, kırıp dökme işlemi gerçekleştirmeden mümkün olan en kısa sürede çözüyoruz.

Dairelerde ve binaların genel kullanım alanlarında alanların da yer alan pis su giderlerinde yaşanan tıkanıklıklar büyük sorunlar oluşturabilmektedir. Lavabo ve tuvaletlerde tıkanıklık olduğunda pis suyun gitmemesi ile bu kolayca anlaşılsa da borularda, pimaşlarda, kanal ve logarlarda oluşan tıkanıklıkların anlaşılması ise zaman alabilmektedir. Bu tıkanıklığın anlaşılması için ise dikkatli olmak ve belirteceğimiz noktalara önem vermek gerekmektedir.
Bina ya da daireye girdiğinizde kötü bir koku hissetmeniz halinde
Lavabo ve tuvaletlerde suyun normalden daha yavaş gidiyor olması halinde pis su borularında tıkanıklık olduğu düşünülmelidir.
Bu tıkanıklığın kesin çözüm ile açılması için firmamız öncelikle tıkanıklığın yerini tespit etmektedirler. Ustalarımızın yapacağı tıkanıklık açma işleminden sonra aynı sorun yaşamayacağınızın garantisi verilmektedir.
Eski binalarda daha çok görüldüğü düşünülüyor olsa da yeni binalarda da şu nedenler ile pis su borularında, tuvalet ve lavabolarda tıkanıklıklar oluşmaktadır.
Binanın inşaatı sırasında pis su borularının yanlış olarak inşa edilmiş olması
Kullanılan malzemenin kalitesiz olması
İnşaat sırasında tuvalet ve lavaboların içinde kum, harç gibi su ile gitmeyecek maddelerin girmiş olması.

İstanbul Aksaray’da Tıkanıklık Açma Fiyatları

Firmamız lavabo tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, kanalizasyon tıkanıklığı açma ve pimaş açma işlerinizde son teknoloji ekipmanları alanında uzman gider açma ustaları için temin etmektedir. Bunu yanında açılacak gideri görmeden müşterilerimize belirli bir fiyat sunmuyoruz. Çünkü bazı giderlerdeki tıkanıklık çok çabuk giderilebilirken kimi giderlerde tıkanıklık açma işlemi uzun süren ve işçilik gerektiren bir durum alabilmektedir. Bunun yanında Aksaray tıkanıklık açma olarak firmamız tarafından açılan giderlere 1 yıla kadar garanti vermekteyiz.

Aksaray Tıkanıklık Açma
Yazıya puan ver !

4 Talepler

  1. Tıkanıklık sorunumu hemen çözdüler aramamla gelmeleri bir oldu gerçekten çok rezil haldeydi banyom çok teşekkürler

  2. 2 ay öncesine kadar dairemde tıkanıklık sorunuyla resmen savaşıyordum ama interentte bir kaç profesyonel arama yaptım ersoylar tesişsat çıktı direktr arayıp görüştüm arkadaşlarla aynı gün halledip gittiler sağolsunlar.

  3. tuvaletim bir türlü tıkanıklıktan kurtulmuyor du taki ersoylar tesisatı arayana kadar. ertesi günü büyük ustalıkla gelip sorunu çmözdüler. tebriklerimi sunuyorum

  4. Evdeki lavabolar tıkandı. Lavabo aç sıcak su denemedigimiz yöntem kalmadı. Mutfak lavabosundan parkeler mahvoldu. Yardım edin lütfen.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir