Aksaray Su Kaçağı Bulma

       Birçok nedene bağlı su kaçağı evinizde veya işyerinizdeki tesisisatlarda meydana gelebilir. Daha çok eski yapılarda yıllar içinde deforme olmuş su tesisatı ve yeni binalarda kullanılan kötü kalitedeki malzemeden kaynaklıdır. Tazyikli su basıncı, tıkanmalar nedeniyle de plastik borularda patlamalar oluşmakta bunlar da su sızıntısına neden olmaktadır.  

Su kaçakları olduğunda evinizin duvarlarında kararmalar, küflenmeler ve çatlamalar gibi problemler de ortaya çıkabilmektedir. Bu durum hem görüntü kirliliğine sebep olur, hem de hastalanıp rahatsız olmamıza neden olabilmektedir.   İnsanlar bu durumdan etkilenmemek adına hasarlı bölgeye boya yaparlar ve kurtulabilecekleriniz sanırlar. 

Ancak bu durum boya ile halledilebilecek bir iş değildir. Su kaçaklarının nereden geldiğini tespit ettirip onarımını yaptırmadan bu görüntü kirliliğinden kurtulamazsınız. 

Bu problemleri gördüğünüz an ve fark ettiğiniz zaman bizimle irtibata geçin ve sizi bu sorundan kalıcı bir şekilde kurtaralım. Su kaçağı probleminiz mi var? Arayın hemen çözelim! 

Aksaray Su Kaçağı Bulma Kırmadan su kaçağı tespiti, tuvalet tıkanıklığı açma, petek bakımı yaptırmak, kombi bakımı, her türlü tesisat tamiratı için 7/24 telefon numaralarımızı arayabilirsiniz. 

Son teknoloji cihazlar ile su kaçağını bulmak artık kolay! 

Su kaçağını nasıl tespit ediyoruz?

 
Firmamız su kaçaklarını noktasal olarak tespit eden bu alanda en son teknoloji ürünü akustik dinleme adlı cihazı kullanmaktadır. Bu cihaz bilim insanları tarafından su sesine karşı duyarlı olarak geliştirildiğinden, en zahmetli sorunların bile kısa süre içerisinde üstesinden gelmektedir. Bu cihazla evinize zarar verilmeden sorunun kaynaklandığı yer noktasal olarak keşfedilmektedir. 

Eğer tespit edip onarım yaptığımız yerden tekrar bir sorun yaşarsanız 1 senelik garantimizden ücretsiz olarak faydalanabilmektesiniz. 

Akustik dinleme adlı cihaz yardımıyla tespit edilen arızalı olan su borusunu deneyimli, güven veren ustalarımız titiz bir çalışmayla, su kaçağı sorununa son vermektedir. Tüm çalışmalarımız azami suretle müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak yürütülmektedir. Firmamızı tercih etmeniz gelişigüzel kırma dökme işleminden ve evinize herhangi bir zarardan kurtulmuş olacaksınız. 

7/24 müşteri hizmetlerimiz çalışmakta olup, istediğiniz gün ve saate randevu talebinde bulunabilir ve detaylı bir bilgi alabilirsiniz. 

Aksaray servisimiz bir telefonla Akşemsettin, Alemdar, Ali Kuşçu, Atikali, Ayvansaray, Balabanağa, Balat, Beyazıt, Binbirdirek, Cankurtaran, Cerrahpaşa, Cibali, Demirtaş, Derviş, Karagümrük, Katip Kasım, Kemalpaşa Küçükayasofya, Kocamustafapaşa, Mercan, Mesihpaşa, Mevlanakapı, Yusufpaşa mahallelerine hizmet vermektedir.  

Su kaçağı problemlerini en gelişkin cihazlarla, deneyimli kadrosunun titiz ve kaliteli çalışmasıyla kaliteli bir hizmet vererek çözen firmamız size yalnız bir telefon mesafesi uzaklıkta hizmete hazır durumdadır. 

Su kaçakları olduğu zaman aynı zamanda da evinizin duvarlarında kararmalar, küflenmeler ve çatlamalar gibi problemler de ortaya çıkabilmektedir.Bu durum hem görüntü kirliliğine sebep olur, hem de hastalanıp rahatsız olmamıza neden olabilmektedir.İnsanlar bu durumdan etkilenmemek adına hasarlı bölgeye boya yaparlar ve kurtulabileceklerini sanırlar. Ancak bu durum boya ile halledilebilecek bir iş değildir. Su kaçaklarının nereden geldiğini tespit ettirip onarımını yaptırmadan bu görüntü kirliliğinden kurtulamazsınız.Bu problemleri gördüğünüz an ve fark ettiğiniz zaman bizimle irtibata geçin ve sizi bu sorundan kalıcı bir şekilde kurtaralım. Eğer tespit edip onarım yaptığımız yerden tekrar bir sorun yaşarsanız 1 senelik garantimizden ücretsiz olarak faydalanabilmektesiniz.

7/24 müşteri hizmetlerimiz çalışmakta olup, istediğiniz gün ve saate randevu talebinde bulunabilir ve detaylı bir bilgi alabilirsiniz.

Aksaray Su Kaçağı Bulma
5 (100%) 7 Puan[lar]

17 Talepler

  1. Arkadaş tavsiye buradan hizmet aldım. Hizmet kalitesi gerçekten çok iyi. Tecrübeli kadro oldukları çok belli. Başarılarınızın devamını diliyorum.

  2. Merhaba banyom alt kata su akıtıyor su tesisatçısı çağırıp baktırdım su kaçağının kirli su borularından olduğu söylendi pimaşların değişmesi gerekiyor banyom 7 metre tamir için fiyat vermeniz mümkün mü acaba

  3. Aksaray ilçesinde ikamet ediyorum ve tıkanıklık yaşıyordum bir süredir firmanıza ulaştım ve sorun gayet ilgili bir şekilde çözümlendi bunun için sizlere çok teşekkürlerimi sunuyorum efendim. piyasada birçok tesisat firması var fakat sizin yeriniz ayrıdır

  4. özel öğrenci dairemde aksarayda arkadaşlarımla kalırken bir süredir su kacagı sorunu yaşadık duvarlardan ve çeşitli yerlerden hep sular damlıyordu. neysekia biler geldiler ve kısa sürede işimizi halledip gittiler. cok tesekkur ediyoruz

  5. Merhaba bir arkadaşım duvar içerisinde patlayan su borularını termal kamera ile hızlı bir şekilde görüntülediğinizi söyledi eğer gerçekten böyle bir hizmetiniz varsa sizden hizmet almak istiyorum. Kafama göre duvarı kırdım ancak kaçak farklı bir noktadaymış.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir