Aksaray Su Kaçağı Bulma

       Birçok nedene bağlı su kaçağı evinizde veya işyerinizdeki tesisisatlarda meydana gelebilir. Daha çok eski yapılarda yıllar içinde deforme olmuş su tesisatı ve yeni binalarda kullanılan kötü kalitedeki malzemeden kaynaklıdır. Tazyikli su basıncı, tıkanmalar nedeniyle de plastik borularda patlamalar oluşmakta bunlar da su sızıntısına neden olmaktadır.  

Su kaçakları olduğunda evinizin duvarlarında kararmalar, küflenmeler ve çatlamalar gibi problemler de ortaya çıkabilmektedir. Bu durum hem görüntü kirliliğine sebep olur, hem de hastalanıp rahatsız olmamıza neden olabilmektedir.   İnsanlar bu durumdan etkilenmemek adına hasarlı bölgeye boya yaparlar ve kurtulabilecekleriniz sanırlar. 

Ancak bu durum boya ile halledilebilecek bir iş değildir. Su kaçaklarının nereden geldiğini tespit ettirip onarımını yaptırmadan bu görüntü kirliliğinden kurtulamazsınız. 

Bu problemleri gördüğünüz an ve fark ettiğiniz zaman bizimle irtibata geçin ve sizi bu sorundan kalıcı bir şekilde kurtaralım. Su kaçağı probleminiz mi var? Arayın hemen çözelim! 

Aksaray Su Kaçağı Bulma Kırmadan su kaçağı tespiti, tuvalet tıkanıklığı açma, petek bakımı yaptırmak, kombi bakımı, her türlü tesisat tamiratı için 7/24 telefon numaralarımızı arayabilirsiniz. 

Son teknoloji cihazlar ile su kaçağını bulmak artık kolay! 

Su kaçağını nasıl tespit ediyoruz?

 
Firmamız su kaçaklarını noktasal olarak tespit eden bu alanda en son teknoloji ürünü akustik dinleme adlı cihazı kullanmaktadır. Bu cihaz bilim insanları tarafından su sesine karşı duyarlı olarak geliştirildiğinden, en zahmetli sorunların bile kısa süre içerisinde üstesinden gelmektedir. Bu cihazla evinize zarar verilmeden sorunun kaynaklandığı yer noktasal olarak keşfedilmektedir. 

Eğer tespit edip onarım yaptığımız yerden tekrar bir sorun yaşarsanız 1 senelik garantimizden ücretsiz olarak faydalanabilmektesiniz. 

Akustik dinleme adlı cihaz yardımıyla tespit edilen arızalı olan su borusunu deneyimli, güven veren ustalarımız titiz bir çalışmayla, su kaçağı sorununa son vermektedir. Tüm çalışmalarımız azami suretle müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak yürütülmektedir. Firmamızı tercih etmeniz gelişigüzel kırma dökme işleminden ve evinize herhangi bir zarardan kurtulmuş olacaksınız. 

7/24 müşteri hizmetlerimiz çalışmakta olup, istediğiniz gün ve saate randevu talebinde bulunabilir ve detaylı bir bilgi alabilirsiniz. 

Aksaray servisimiz bir telefonla Akşemsettin, Alemdar, Ali Kuşçu, Atikali, Ayvansaray, Balabanağa, Balat, Beyazıt, Binbirdirek, Cankurtaran, Cerrahpaşa, Cibali, Demirtaş, Derviş, Karagümrük, Katip Kasım, Kemalpaşa Küçükayasofya, Kocamustafapaşa, Mercan, Mesihpaşa, Mevlanakapı, Yusufpaşa mahallelerine hizmet vermektedir.  

Su kaçağı problemlerini en gelişkin cihazlarla, deneyimli kadrosunun titiz ve kaliteli çalışmasıyla kaliteli bir hizmet vererek çözen firmamız size yalnız bir telefon mesafesi uzaklıkta hizmete hazır durumdadır. 

Su kaçakları olduğu zaman aynı zamanda da evinizin duvarlarında kararmalar, küflenmeler ve çatlamalar gibi problemler de ortaya çıkabilmektedir.Bu durum hem görüntü kirliliğine sebep olur, hem de hastalanıp rahatsız olmamıza neden olabilmektedir.İnsanlar bu durumdan etkilenmemek adına hasarlı bölgeye boya yaparlar ve kurtulabileceklerini sanırlar. Ancak bu durum boya ile halledilebilecek bir iş değildir. Su kaçaklarının nereden geldiğini tespit ettirip onarımını yaptırmadan bu görüntü kirliliğinden kurtulamazsınız.Bu problemleri gördüğünüz an ve fark ettiğiniz zaman bizimle irtibata geçin ve sizi bu sorundan kalıcı bir şekilde kurtaralım. Eğer tespit edip onarım yaptığımız yerden tekrar bir sorun yaşarsanız 1 senelik garantimizden ücretsiz olarak faydalanabilmektesiniz.

7/24 müşteri hizmetlerimiz çalışmakta olup, istediğiniz gün ve saate randevu talebinde bulunabilir ve detaylı bir bilgi alabilirsiniz.

Aksaray Su Kaçağı Bulma
5 (100%) 7 Puan[lar]

5 Talepler

  1. Daha önce 2 ev değiştirdim ikisinde su tesisatında sıkıntı vardı. bu sayede ersoylar firmasıyla tanıştım çok teknolojik aletlerle tesisat tamiri yapıyorlar hemde evde kırıp dökme olayı olmadan bunu yapıyorlar. bu yüzden bu insanlar bu işin en iyileri herkese tavsiye ederim.

  2. demek sadece dolandırılmak istenen ben değilmiş bende dedim lavabo açmak için 280 tl dediler bana banada çok geldi iyiki internete yazmışım galiba en uygun firma burası iletişim sağlayacağım kolay gelsin iyi çalışmalar.

  3. işini yapan pek az tesisatçı gördüm ersoylar tesisat bunlardan birdir. Gerçekten evime çağırdım kendi evleri gibi yaklaştılar evde tek olduğumdan dolayı bana yardım ettiler iyiki sizi çağırmışız . tüm personelinizin göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı işlerini çok yaptıkları için çok teşekkürler.

  4. Günlerdir mutfak giderinde yaşanan tıkanıklık nedeniyle ev neredeyse leş gibi kokuyor, mahalledeki bütün su tesisatçılarını çağırdım ancak çok yüksek rakamlar söylediler, en sonunda çareyi google’den aratıp bulmakta buldum. Tıkanıklık yazar yazmaz karşıma çıkan ersoylar tesisat hem uygun fiyatlı hem de kaliteli hizmet veriyor, gerçekten memnun kaldım.

    1. aynen kardeş ya bir lavabo açmak ( lavabo altında sızıntı) için insan 300 tl ister mi ya el insaf Allah tan internet gelişmiş ki istediğimiz kişiye bakabiliyoruz. bende araştırdım bu firma çıktı bakalım çağıracağım umarım yüksek fiyat vermezler. Aksaray su kaçağı bulma konusunda uzmanlar galiba. Umarım öylede olur.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir