Adalar Tıkanıklık Açma

Tesisatlar kullanım hataları sonucu veya tesisat yapımında kalitesiz malzeme kullanılmasından dolayı zamanla tıkanır. Ülkemizde hızlı bir kentleşme süreci yaşandığından, bu durum bina altyapılarında kısmi olarak sorunlara neden olmaktır.

Lavabo tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma gibi hizmetlerin yanında Adalar tıkanıklık açma şubesi olarak pimaş açma, kanalizasyon tıkanıklığı açma konusunda son teknolojik ekipmanımızla sizlere uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Tıkanıklık Açma Adalar Şubemizin Sunduğu Hizmetler

Bina tesisatında oluşan tıkanıklıklar yoğun bir koku yaydığı için kendini hemen belli eder. Böyle durumlarda konusunda uzman bir firmadan yardım almak gerekir. Borularda oluşan pislikler kameralı elektronik ekipmanlar yardımıyla belirlenir ve ardından tıkanıklık kırıp dökmeye ihtiyaç duyulmadan alanında uzman gider açma ustalarımızca çözülür.  Firmamız bina tesisatlarında pislikten dolayı oluşan tıkanıklarda son teknolojik ekipman ve alanında uzman gider ustaları ile soruna anında müdahale etmektedir. Tarafımızdan açılan giderlere 1 yıla kadar tıkanmama garantisi vermekteyiz.

Tuvalet tıkanıklığı ve banyo tıkanıklığı hizmetinde en sık kullanılan yöntem basınçlı su yöntemidir. Lavabolarda biriken kir, saç gibi maddeler zamanla giderde birikme yapar. Bu durum kokuya sebep olurken aynı zamanda lavaboda su birikmesi sebebiyet verir. Lavabo tıkanıklığı açmada önce giderin içindeki su boşaltılır, ardından basınçlı su gidere tutularak tıkanmaya neden olan pisliğin borunun ağzından çıkması sağlanır.

Lavabo tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı aynı zamanda gider basınç dengesizliğinden de kaynaklanabilir. Böyle durumlarda basınç dengesi sorununu çözmek için tesisat borularına ekleme yapma işlemine gidilebilir. Aksi durumlarda açılan gider kısa sürede tekrar tıkanabilmekte ve aynı zamanda gider basınç dengesizliğinden dolayı pislik geri tepmeler yapabilir. Ayrıca firmamız Adalar tıkanıklık açma olarak her tesisata göre farklı gider açma yöntemleri kullanmaktadır. Çünkü her tıkanıklık farklı sebeplerden kaynaklanır ve yanlış çözüm üretmek sorunun daha da büyümesine neden olur.

Gider Sorunlarınız İçin Adalar Tıkanıklık Açma

Firma olarak açtığımız giderlere tıkanmama garantisi veriyoruz. Bunun yanında her tıkanıklık farklı sebeplerden kaynaklandığı için lavabo tıkanıklığı açma, banyo tıkanıklığı açma, kanalizasyon açma ve pimaş açma hizmetlerimiz için belirli bir fiyat veremiyoruz. Bazı tıkanıklıkları açma 10 dakika gibi kısa bir süre alırken kimi tıkanıklıkları açma uzun zaman alabilmektedir. Bu tarz durumlarda kullanılan malzeme ve işçilik farklılık göstereceği için fiyat da değişebilmektedir. Sizde lavabo tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, pimaş açma, kanalizasyon tıkanıklığı açma hizmetlerimizden yararlanmak için bizi hemen arayabilirsiniz.

Adalar Tıkanıklık Açma
5 (100%) 9 Puan[lar]

1 Yorum yapılmış

  1. Klozet tıkanmış. 3 yaşındaki oğlum banyoda ne varsa klozete atmış. Bütün banyo su içinde kalmıs. Aradım. Alt komuta geçmeden gelip hallettiler. Gelen arkadaşlar profosyonel kişilerdi.Teşekkürler.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir