Adalar Tıkanıklık Açma

Tesisatlar kullanım hataları sonucu veya tesisat yapımında kalitesiz malzeme kullanılmasından dolayı zamanla tıkanır. Ülkemizde hızlı bir kentleşme süreci yaşandığından, bu durum bina altyapılarında kısmi olarak sorunlara neden olmaktır.

Lavabo tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma gibi hizmetlerin yanında Adalar tıkanıklık açma şubesi olarak pimaş açma, kanalizasyon tıkanıklığı açma konusunda son teknolojik ekipmanımızla sizlere uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Tıkanıklık Açma Adalar Şubemizin Sunduğu Hizmetler

Bina tesisatında oluşan tıkanıklıklar yoğun bir koku yaydığı için kendini hemen belli eder. Böyle durumlarda konusunda uzman bir firmadan yardım almak gerekir. Borularda oluşan pislikler kameralı elektronik ekipmanlar yardımıyla belirlenir ve ardından tıkanıklık kırıp dökmeye ihtiyaç duyulmadan alanında uzman gider açma ustalarımızca çözülür.  Firmamız bina tesisatlarında pislikten dolayı oluşan tıkanıklarda son teknolojik ekipman ve alanında uzman gider ustaları ile soruna anında müdahale etmektedir. Tarafımızdan açılan giderlere 1 yıla kadar tıkanmama garantisi vermekteyiz.

Tuvalet tıkanıklığı ve banyo tıkanıklığı hizmetinde en sık kullanılan yöntem basınçlı su yöntemidir. Lavabolarda biriken kir, saç gibi maddeler zamanla giderde birikme yapar. Bu durum kokuya sebep olurken aynı zamanda lavaboda su birikmesi sebebiyet verir. Lavabo tıkanıklığı açmada önce giderin içindeki su boşaltılır, ardından basınçlı su gidere tutularak tıkanmaya neden olan pisliğin borunun ağzından çıkması sağlanır.

Lavabo tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı aynı zamanda gider basınç dengesizliğinden de kaynaklanabilir. Böyle durumlarda basınç dengesi sorununu çözmek için tesisat borularına ekleme yapma işlemine gidilebilir. Aksi durumlarda açılan gider kısa sürede tekrar tıkanabilmekte ve aynı zamanda gider basınç dengesizliğinden dolayı pislik geri tepmeler yapabilir. Ayrıca firmamız Adalar tıkanıklık açma olarak her tesisata göre farklı gider açma yöntemleri kullanmaktadır. Çünkü her tıkanıklık farklı sebeplerden kaynaklanır ve yanlış çözüm üretmek sorunun daha da büyümesine neden olur.

Pis su borularında olan tıkanıklıklar sadece daire içinde değil binanın giderlerinde de olabilmektedir. Tıkanan kanalların ve logarın açılmaması ise binanın zeminine pis su birikmesine neden olacağından binada yaşayan kişilerin sağlığını da olumsuz yönde etkileyecektir. Binanın bahçesinde ya da bodrumunda bulunan kanal ve logarların tıkanması halinde anlaşılması zaman alabilir bu gözle görülmediği ve bodrumlar fazla kullanılmadığından tıkanıklık çoğu zaman gç fark edilir. Oysa Bina sakinlerinin dikkati sorunun büyümeden anlaşılmasını sağlayacaktır.
Binaya girdiğinizde ya da bahçede pis ve rahatsız edici bir koku hissediyorsanız mutlaka bunun bina logarında ya da kanalında olan tıkanıklık ile olduğunu düşünerek firmamız ile iletişime geçmeli ve tecrübeli ustalarımızın tıkanıklığı tespit etmesini sağlamalısınız. Bina logar ve kanallarında oluşan tıkanıklık tamir edilmediğinde bu dairelerde yaşayan kişilerinde hayatını etkileyecek ve dairelerde de pis suların gitmemesi gibi bir durum ortaya çıkacaktır. Firmamız logar ve kanal açma konularında tecrübeli ustaları ile sizlere yardımcı olmakta ve binanızda ki tüm tıkanıklıklar içinde çözüm bularak giderlerin sorunsuz olarak kullanılmasını sağlayacaktır.

Gider Sorunlarınız İçin Adalar Tıkanıklık Açma

Firma olarak açtığımız giderlere tıkanmama garantisi veriyoruz. Bunun yanında her tıkanıklık farklı sebeplerden kaynaklandığı için lavabo tıkanıklığı açma, banyo tıkanıklığı açma, kanalizasyon açma ve pimaş açma hizmetlerimiz için belirli bir fiyat veremiyoruz. Bazı tıkanıklıkları açma 10 dakika gibi kısa bir süre alırken kimi tıkanıklıkları açma uzun zaman alabilmektedir. Bu tarz durumlarda kullanılan malzeme ve işçilik farklılık göstereceği için fiyat da değişebilmektedir. Sizde lavabo tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, pimaş açma, kanalizasyon tıkanıklığı açma hizmetlerimizden yararlanmak için bizi hemen arayabilirsiniz.

Adalar Tıkanıklık Açma
5 (100%) 10 Puan[lar]

5 Talepler

  1. Bir süredir yaşadığım tıkanıklık başıma bela oldu diyebilirim. Ersoylar tesisatı aradığımda sorunu öğrenmeye çalışıp hemen el attılar. İyi ki tercih etmişim diyebilirim sonuna kadar hakkını verdiler

  2. Merhaba,

    Özellikle 2-3 gün süren yağmurlardan sonra bodrum kata su girmekte. Ya yeraltı suyu artıyor ya da yağmur gidecek yer bulamayıp binanın altına doluyor. Ters dubleks evimizin alt katına su girmekte. Bu problemi bir firmanın mı çözmesi lazım yoksa iski\’nin mi? Bir firma çözecek ise nasıl çözebilir?

  3. Adalar da bu sorun için cok fazla tesisatcı yok diye biliyorum ama adalarda bir arkadaşımın evinde tıkanıklık olmasından süpheleniyoruz ne kadar sürer işlem tahmini olarak?

  4. 10 yaşındaki oğlum evin bir kaç borusuyla uğraşmış kereta ondan dolayı bir kaç gündür sızıntı yaşayıop duruyoruz. Bu sorunu acilen çözüdmrke istiyorum bana ulaşmanızı rica deceğim tel no 0551 321 12 xx

  5. Klozet tıkanmış. 3 yaşındaki oğlum banyoda ne varsa klozete atmış. Bütün banyo su içinde kalmıs. Aradım. Alt komuta geçmeden gelip hallettiler. Gelen arkadaşlar profosyonel kişilerdi.Teşekkürler.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir