Adalar Su Kaçağı Bulma

Tüm Adalar bölgesinde su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız, en zorlu su sızıntılarının bile üstesinden gelerek sizleri kısa süre içerisinde bu arızadan kurtarmaktadır.Su tesisatı sistemi içerisinde bilinen en zorlu sorunlardan biri olan su kaçaklarını alanında uzman su tesisatçı firmamız dakikalar içerisinde modern cihazlar ile tespit etmektedir.

Su kaçağı nasıl meydana gelir ?
Daha çok eski yapıların banyosunda ortaya çıkan arızalar, son zamanlarda yapılan inşaatlarda kullanılan kalitesi düşük su boruları veya tesisat sistemine verilen yanlış eğim nedeniyle yeni yapılarda da meydana gelmektedir. Son teknoloji cihazlar ile su kaçağı bulma çok kolay !

Adalar ilçesinin bütün bölgelerine veya diğer Adalar da servis olanağı sunuyor musunuz?
Geniş ve uzman kadrosu ile, aynı gün içerisinde Adalar ilçesine bağlı olan, Heybeliada, Burgazada, Kınalıada gibi yerleşkelere de hizmet veren firmamız, sabit fiyat garantisi de sunmaktadır.

Firmanız tespitlerinde tercih ettiği cihazlar
Ersoylar tesisat kurulduğu yıldan bu yana su kaçaklarını noktasal olarak tespit eden akustik dinleme adlı cihazı kullanmaktadır. Bu cihaz bilim insanları tarafından su sesine karşı duyarlı olarak geliştirildiğinden, en zahmetli sorunların bile kısa süre içerisinde üstesinden gelmektedir.


Noktasal olarak tespit edilen yerde ne tür bir çalışma uyguluyorsunuz

Akustik dinleme adlı cihaz yardımıyla tespit edilen arızalı olan su borusunu, uzman su tesisatçı ustalarımız titiz bir çalışma sonucu, bir veya iki seramiğinizi kırarak tamir işlemini gerçekleştirmektedir.

Hizmetimiz

Firmamızı tercih etmeniz durumunda klasik yöntemleri uygulayarak sizlere hizmet sağlayan firmaların uyguladığı gelişigüzel kırma dökme işleminden de kurtulmuş olacaksınız.

Eskiden teknolojinin yetersiz olmasından kaynaklı olarak su borularının üzerindeki beton veya fayansların kırılmasının ardından tespit işlemi gerçekleştirilen bu sorunları ortadan kaldıran firmamız, sizlere sağladığı bütün işlemleri garanti kapsamında gerçekleştirmektedir.

Su kaçağını tespit edip, sizlerle paylaşan tesisat ustalarımız sizlerin de uygun görmesi durumunda tamir işlemini başlatmaktadır. Erken müdahale isteyen arızaların daha da ileriye giderek, ciddi yapısal sorunlara neden olmaması için, belirti gördüğünüz andan itibaren zaman kaybetmemenizde ve paniğe kapılıp araştırmadan su tesisatçı firmalarını arayarak yardım talep etmemenizde sizler için yarar olacaktır.

Adalar Su Kaçağı Bulma
5 (100%) 4 Puan[lar]

12 Talepler

 1. mutfağımda ve tuvaletimde zaman zaman sızıntılar oluyor. bunun için ne yapmam gerekiyor internetten yorumlara bakarken buranın önerildiğini gördüm ama?

 2. Oturma odamızın duvarında üst katın balkon giderinden sızıntı olduğunu düşünüyoruz, sürekli olarak duvarda oluşan kötü görüntüyü gidermek için boya yaptırıyoruz ve bu bize sürekli masraf oluşturuyoruz. Lütfen oturma odamızın duvarındaki su kaçağının tam olarak hangi bölgede olduğunu tespit etmek için yardımcı olunuz.

 3. Ersoylar tesisata ne kadar teşekkür etsek azdır kalorifer borularında su sızıntısı bulunuyordu aradığım gün gelecekleri zamanı ve saati konuştuk ücretide anlaştık dedikler gibi o gün gelip sıkıntısız halledip gittiler güleryüzlü olmaları sıcak kanlı oluşları ve müşteri memnuniyetini ön planda tuttukları için bu yorumu yazmayı kendime borç bilirim teşekkür ederim tekrar tekrar harikulade bir firmasınız.

 4. Komşum daha önce sizinle iletişime geçip evinde bulunan problemi çözmüş banada başka bir problem için öneride bulunarak sizi tercih etmem gerektiğini söyledi benimle iletişim sağlarmısınız acaba

 5. Adalarda hikamet etmekteyim apartmanda oturuyoruz kaloriferde su kaçağı bulunuyor kırmadan dökmeden bunun tamirinin yapılması lazım bu konuda sizinle anlaşmak istiyorum temiz bir iş çıkartacağınız referanslarınızdan ve yaptığınız işten belli oluyor sıkıntı yaşayacağımızı düşünmüyoruz o yüzden biran önce sizinle iletişime geçmeyi istiyorum.

 6. Adalar ismi ile bilinen cennet yuvamız ulaşımdan dolayı bazen sıkıntılar olabiliyor. Evimizin tesisatından yaşanan sıkıntıyı ersoylar tesisata ilettiğimizden 2.30 saat sonra kapımızın zili çaldı gelenler ersoylartesisatın bey efendi ustalarıymış evimize zarar vermeden sıkıntıyı kısa sürede çözdüler. Bu konuda siz ve değerli ustalarınıza teşekkür ediyorum.

 7. Adalar’da müstakil evim var. Çok eski bir bina olduğundan dolayı zaman zaman sorunlar çıkarıyor. Özellikle su tesisatı çok eskimiş. Yatak odasının duvarında rutubetlenme oluyor. Daha önce böyle bir sorun banyoda da olmuştu. Tesisatta su kaçağı olduğundan kaynaklanıyormuş. Önceki çalıştığım ustalar çok sorun çıkardılar. Artık daha profesyonel insanlar ile çalışmak istiyorum. Yazılarınızı okudum. Adlar’da da hizmet veriyormuşsunuz. Bana da yardımcı olursanız çok sevinirim.

 8. Adalarda oturuyorum evimin içine nereden geldiğini bilmediğin su sızıyordu ersoylar ekibini aradım hemen geldiler evimi kırmadan dökmeden tamir yaptılar herkese tavsiye ederim çok iyi güler yüzlü hizmet anlayışı olan insanlar herkese tavsiye ederim

 9. Merhabalar evimizin banyo kısmında su kaçağı olmalı. Çünkü tavan nemleniyor ve rutubet oluşuyor. Bu konuda bize yardımcı olabilir misiniz. Aradım sizi randevu verdiniz biliyorum yoğunsunuz bu mesajım için daha erken bir tarihe alsanız sizden başka bir usta çağırmak istemiyorum. İlgi ve alakanızdan dolayı şimdiden teşekkürler. Kolay gelsin iyi çalışmalar.

 10. Selam Usta Kolay Gelsin Ustam Geçenlerde evimde su borularının geçtiği yerde ıslanmalar oluyordu. Usta çağırdık geldi kırdı döktü yaptı gitti bir buçuk ay geçti yine aynı yerde sızıntı var. İnternette araştırrıken buldum Lütfen bana Gsm numaramdan ulaşırmısınız? Çok acil

 11. ustam kolay gelsin adalara servisiniz var mı? randevu sistemiyle mi çalışıyorsunuz ? daha önce çağırdığımız ustanın sıkıntılarını gidermek için sizinle iletişim sağlıyorum usta geldi lavabo tıkanıklığı açma işlemi yaptı tesisatı patlattı galiba şuan fazla bir su açıldımı evi su basıyor. Bu konuda yardımınızı bekliyorum kolay gelsin iyi çalışmalar

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir