Adalar Su Kaçağı Bulma

Tüm Adalar bölgesinde su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız, en zorlu su sızıntılarının bile üstesinden gelerek sizleri kısa süre içerisinde bu arızadan kurtarmaktadır.Su tesisatı sistemi içerisinde bilinen en zorlu sorunlardan biri olan su kaçaklarını alanında uzman su tesisatçı firmamız dakikalar içerisinde modern cihazlar ile tespit etmektedir.

Su kaçağı nasıl meydana gelir ?
Daha çok eski yapıların banyosunda ortaya çıkan arızalar, son zamanlarda yapılan inşaatlarda kullanılan kalitesi düşük su boruları veya tesisat sistemine verilen yanlış eğim nedeniyle yeni yapılarda da meydana gelmektedir. Son teknoloji cihazlar ile su kaçağı bulma çok kolay !

Adalar ilçesinin bütün bölgelerine veya diğer Adalar da servis olanağı sunuyor musunuz?
Geniş ve uzman kadrosu ile, aynı gün içerisinde Adalar ilçesine bağlı olan, Heybeliada, Burgazada, Kınalıada gibi yerleşkelere de hizmet veren firmamız, sabit fiyat garantisi de sunmaktadır.

Firmanız tespitlerinde tercih ettiği cihazlar
Ersoylar tesisat kurulduğu yıldan bu yana su kaçaklarını noktasal olarak tespit eden akustik dinleme adlı cihazı kullanmaktadır. Bu cihaz bilim insanları tarafından su sesine karşı duyarlı olarak geliştirildiğinden, en zahmetli sorunların bile kısa süre içerisinde üstesinden gelmektedir.


Noktasal olarak tespit edilen yerde ne tür bir çalışma uyguluyorsunuz

Akustik dinleme adlı cihaz yardımıyla tespit edilen arızalı olan su borusunu, uzman su tesisatçı ustalarımız titiz bir çalışma sonucu, bir veya iki seramiğinizi kırarak tamir işlemini gerçekleştirmektedir.

Hizmetimiz

Firmamızı tercih etmeniz durumunda klasik yöntemleri uygulayarak sizlere hizmet sağlayan firmaların uyguladığı gelişigüzel kırma dökme işleminden de kurtulmuş olacaksınız.

Eskiden teknolojinin yetersiz olmasından kaynaklı olarak su borularının üzerindeki beton veya fayansların kırılmasının ardından tespit işlemi gerçekleştirilen bu sorunları ortadan kaldıran firmamız, sizlere sağladığı bütün işlemleri garanti kapsamında gerçekleştirmektedir.

Su kaçağını tespit edip, sizlerle paylaşan tesisat ustalarımız sizlerin de uygun görmesi durumunda tamir işlemini başlatmaktadır. Erken müdahale isteyen arızaların daha da ileriye giderek, ciddi yapısal sorunlara neden olmaması için, belirti gördüğünüz andan itibaren zaman kaybetmemenizde ve paniğe kapılıp araştırmadan su tesisatçı firmalarını arayarak yardım talep etmemenizde sizler için yarar olacaktır.

Adalar Su Kaçağı Bulma
5 (100%) 4 Puan[lar]

26 Talepler

  1. Yaptıkları hizmetten çok memnunum. Elektronik cihazla su kaçağı tespit ettiler ve onarımı yaptılar. Hem zamandan hemde fazla masraf’dan kurtulmak istiyorsanız burayı tercih edin.

  2. mutfağımda ve tuvaletimde zaman zaman sızıntılar oluyor. bunun için ne yapmam gerekiyor internetten yorumlara bakarken buranın önerildiğini gördüm ama?

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir