Su Kaçağı Bulma Yöntemleri Nelerdir?

Su Kaçağı Bulma Yöntemleri Nelerdir?
Yazıya puan ver !

Yaşam alanı olan ev, ofis, iş yeri vs içindeki su ve kanalizasyon doldurma boşaltma sisteminin tamamına sıhhi tesisat sistemi adı verilmektedir. Var edilmiş her şey veya her hangi bir mamul gibi bu sisteminde bir ömrü olduğu, kullanıma bağlı olarak ta bu sistemin bir ömrünü etkilediğimiz unutulmamalıdır.  Ancak bu ve benzeri sistemlerin ömrünü uzatmakta kullanırken dikkatli olmak ile söz konusu olur. İnsanlar nasıl hayatları boyunca sağlıklı beslenme, uyku düzenlerine dikkat etmek, spor yapmak ile vücudunda var olan dolaşım ve boşaltım isteminin sağlıklı çalışmasını sağlamaya çabalarsa ayını şekilde basit tedbirler ile evinin dolaşım ve boşaltım istemi olan sıhhi tesisat sisteminin de sağlıklı kalmasını sağlayabilir.  Sistemde meydana gelecek arıza ve tıkanıklıklar için hizmet almayı düşündüğünde kaçak bulma yöntemleri açısından bunu yapan şirketler arasında ilk akla gelen firma olmanın gururunu yaşamaktayız. İşimizi yaparken kullandığımız son teknoloji malzeme ile bilgi, deneyim ve tecrübe ile donanmış ustalarımız sizi ve şirketimizi kocaman bir aile olarak bir araya getiriyor. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve sınırsız ve çözüm odaklı hizmet anlayışımızın bir gerekliliği ve sonucu olarak müşterimize en iyi hizmeti vermeye gayret ediyoruz.

Bu açıdan donanım, hizmet kalitesi, uzmanlık arayan müşterilerimize hizmet veren kaçak bulma yöntemleri konusunda işi yapan en iyi şirketi olarak en iyi ustalar ile çalışıyoruz. Genel olarak vermeye çalıştığımız hizmetlerimiz ana başlıkları, yeni yapılan binaların tesisatlarının kurulumundan başlayıp, bina içi her türlü bakım onarımı kırmadan dökmeden yapmaya çalışmaktır. Kullandığımız robot teknolojisi ve onun getirdiği kolaylık, en büyük arızaların tespitlerinde ve tamirinde olan kırma işlemini tamamen ortadan kaldırmaya yöneliktir. Eğer sorun robot ile kaynak yapılarak ve kolayca halledilir düzeyde ise yine kırma işlemi yapmadan çözülüyor. Zaman zaman çok derin ve büyük bir çatlak, kırık söz konusu olabilir. Bunu tıpkı bir açık kalp ameliyatı veya damar değişikliği operasyonunda olduğu gibi kırma işlemi yapmak zorunluluğu gibi algılayabilirsiniz.  Bu açıdan bakıldığınız zaman işimiz ile ilgili olarak ulusal ve uluslar arası alanda var olan tüm yenilikleri yakından takip ediyoruz.  Yalnızca takip etmekle yetinmiyor, olabilecek en kısa süre içinde de ülkemize getirip uygulamasını fiilen yapıyoruz. Bu açıdan sektörde ülkenin öncü firma olmanın haklı gururunu taşımaktayız.

Ana konu olarak evinizin mutfağında veya banyosunda tıkanmış bir klozeti açmak, tesisatın tüm parçalarının değişimini yapmak, batarya tamir ve değişimi, tıkanmış lavaboları açmak, su kaçağının tespiti konularında hizmet ediyoruz. En yeni robot teknolojileri ile artık kırmadan su kaçağı tespiti ve giderimi mümkündür. Şirketimiz yaptığı her işi bir proje olarak gören, kaçak bulma yöntemleri konusunu iyi bilen firmalarının içinde bu planlama anlayışı doğrultusunda hizmet veren ilk şirkettir. Asli işimiz olan kaçak tespiti konusunda kullandığımız son teknoloji robotlar ile yer tespiti yapıp, kırmadan kaçağın bulunduğu noktadaki boruyu kaynatarak ve basınç ayarlarına uygun kontrollerini yapıp, sağlıklı çalışıp çalışmadığını kontrol ettikten sonra işimizi tam ve eksiksiz olarak teslim ediyoruz. Evinizdeki lavaboların yabancı maddeler ile tıkanması her ev kadının sıkça yaşadığı bir problemdir. Özellikle atılmaması gereken katı ve delici asidik maddelerin lavaboya bir sebepten atılması ve kaçması ile meydana gelen bu problemi mümkün olduğunca kırmadan çözebilmekteyiz. Ev hanımlarının tıkanıklığı gidermek için kullandığı kimyasallar boru sistemlerini yıpratmakta olup kullanmamanızı tavsiye ediyoruz.

 

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir